Stoxnet

Numbers

0 10 20 30 40 50 60 70 80 90
100 110 120 130 140 150 160 170 180 190
200 210 220 230 240 250 260 270 280 290
300 310 320 330 340 350 360 370 380 390
400 410 420 430 440 450 460 470 480 490
500 510 520 530 540 550 560 590 601A 630A
1004 A1 B1 C1 E0 F1 H007 NZ1 P1 S1
<
 
0
0 Arthur Atkinson Rayleigh, Essex 1954
0 Roger Node Bath, Somerset 1955
0 Bob Reeve East Dereham, Norfolk 1955 / 1965
0 Senor Pancho Godalming, Surrey 1957
0 Fred Dunckley Northampton, Northamptonshire 1957
 
00
00 Bicknell Bristol, County of Bristol 1955
00 Guy Curval Poissy, France 1965 / 1968
 
001
001 Ivor Pike East Horsley, Gloucestershire 1955
 
01
01 Gordon Passey Newbury, Buckinghamshire 1954 / 1955
01 Fred Dunckley Northampton, Northamptonshire 1956 / 1957
01 Bunky Miles Great Yarmouth, Norfolk 1957
 
01A
01A Ken Clevely Southampton, Hampshire 1954
 
013
013 Bob Cure Leicester, Leicestershire 1955
013 Bill Barrett Reading, Berkshire 1955 / 1956
 
018
018 Bob Bates Newbury, Berkshire 1955
018 L Young Newbury, Berkshire 1955
 
½
½ Sam Stewart East Dereham, Norfolk 1958
 
1
1 Bill Frost Lawrence Hill, County of Bristol 1954
1 Reg Workman Stroud, Gloucestershire 1954
1 William Chesson Sittingbourne, Kent 1954
1 Jean Forrest Bradford, West Yorkshire 1954
1 Stig Martelli Bath, Somerset 1954
1 Phil Hart Birmingham, Warwickshire 1954
1 HF Strang Cricklade, Wiltshire 1954
1 Ed North Blackheath, Staffordshire 1954
1 Michael Hopkinson Eversley, Hampshire 1954
1 M Miller USA 1954
1 Sid Risdale Bristol, County of Bristol 1954
1 Cal Wills Doncaster, South Yorkshire 1954
1 Gil Graham Bournemouth, Dorset 1954
1 Maurice Mills Sutton Coldfield, Warwickshire 1954
1 Bill Bendix Leominster, Herefordshire 1954 / 1955
1 Roy Dando Hemington, Somerset 1954 / 1955
1 Derek Walker Old Kent Road, County of London 1954 / 1956
1 Hans-Peter Bogelund Leamington, Warwickshire 1955
1 Spike Turner Bristol, County of Bristol 1955
1 Fred Wells Ilford, Essex 1955
1 John Anderson Birmingham, Warwickshire 1955
1 BV Wilson-Colley Darfield, South Yorkshire 1955
1 Trevor Blyth Tilney St Lawrence, Norfolk 1955
1 Tony Nield Yeovil, Somerset 1955
1 John Collins Norwich, Norfolk 1955
1 Ray Baxter Wembley, Middlesex 1955
1 Jack Tipping Ilkley, West Yorkshire 1955
1 Tony Neild Yeovil, Somerset 1955
1 Ronnie Wrigley Sheffield, South Yorkshire 1955
1 Wilf Blundell Southport, Merseyside 1955
1 B Sewell Ferrybridge, West Yorkshire 1955
1 Russell Tinson Calne, Wiltshire 1955
1 WJ White Harringay, Middlesex 1955
1 Geoff Harrison Bristol, County of Bristol 1955
1 Tatter Meadway Stechford, Worcestershire 1955
1 Roy Uden Rayleigh, Essex 1955
1 Brian Nestor Huddersfield, West Yorkshire 1955
1 Fred Mingo Wembley, Middlesex 1955
1 Gil Cox Moordown, Dorset 1955
1 Blondie Melbourne Yateley, Surrey 1955
1 Arthur Watts Marlborough, Wiltshire 1955
1 Wrecker Meadway Birmingham, Warwickshire 1955
1 Dick Marks Yeovil, Somerset 1955
1 Les Muncaster Doncaster, South Yorkshire 1956
1 Dick Beaumont Northampton, Northamptonshire 1956
1 Danny Bassett Plumstead, Kent 1956
1 Johnny Brise Dartford, Kent 1956
1 Gordon Passey Newbury, Buckinghamshire 1956
1 John Allsop Burton-upon-Trent, Staffordshire 1956
1 Tommy Adlam Peckham, Kent 1956
1 Jock McCulloch Ayr, Scotland 1956 / 1957
1 Dave Isaacs Ilford, Essex 1956 / 1963
1 Jock Thompson Armadale, Scotland 1957
1 Ken O'Neill Salford, Lancashire 1958
1 Chick Woodroffe Horndon-on-the-Hill, Essex 1964 / 1976
1 Stu Smith Rochdale, Lancashire 1981 / 2008
1 Peter Falding Rotherham, South Yorkshire 1994
1 Frankie Wainman Silsden, West Yorkshire 1998 / 2017
1 Stuart Smith Milnrow, Lancashire 2007 / 2008
1 Andy Smith Rochdale, Lancashire 2009 / 2011
1 Lee Fairhurst Bolton, Lancashire 2012 / 2013
1 Tom Harris Winderton, Oxfordshire 2013 / 2024
 
1A
1A Joe Proudlove Sheffield, South Yorkshire 1954
1A Jean Forrest Bradford, West Yorkshire 1954
1A Brian Hook Norwich, Norfolk 1955
1A Wrecker Meadway Birmingham, Warwickshire 1955 / 1956
 
1F
1F Geoff Barnett 1956
 
1G
1G Jim Cowie Renton, Scotland 1955
 
1P
1P Brian Anderson Palmerston, New Zealand 1984
 
2
2 Kevin Maguire Ireland 1954
2 Rodney Lloyd Blunsdon, Wiltshire 1954
2 Mrs Jay Rotherham, South Yorkshire 1954
2 Gerry Booth Derby, Derbyshire 1954
2 J Janke USA 1954
2 Derick Hawley Etwall, Derbyshire 1954
2 Jack Skerratt Chorley, Lancashire 1954
2 Jack Harper Bristol, County of Bristol 1954
2 Ron How Great Missenden, Buckinghamshire 1954
2 Bill Hamblin Knowle, County of Bristol 1954
2 Charles Withington West Bromwich, Staffordshire 1954
2 George Lunness Doncaster, South Yorkshire 1954
2 Danny Dunton Harringay, Middlesex 1954
2 Eddie Robson Birmingham, Warwickshire 1954
2 Pete Short Clandown, Somerset 1954
2 B Lewis Hounslow, Middlesex 1954
2 M Curry Stourbridge, Worcestershire 1954
2 Bob Wheeler 1954 / 1955
2 Von Baron Swindon, Wiltshire 1954 / 1955
2 Ron Sammons Chase Terrace, Staffordshire 1954 / 1955
2 Ken Winter Exeter, Devon 1955
2 Cody Morse Wembley, Middlesex 1955
2 Stepan Stepenović Park Lane, London 1955
2 Morton Rees Grantham, Lincolnshire 1955
2 Tony Hudson Bradford, West Yorkshire 1955
2 Don Turton Wombwell, South Yorkshire 1955
2 Jack Harper Bristol, County of Bristol 1955
2 Bob Cure Leicester, Leicestershire 1955
2 Cyprus Kid Manchester, Greater Manchester 1955
2 Charlie Williams Stogumber, Somerset 1955
2 Derek Crutcher Parkstone, Dorset 1955
2 Jumbo Tustin Gloucester, Gloucestershire 1955
2 Freddie Bird Wolverhampton, Staffordshire 1955
2 Mike Garner Ilkley, West Yorkshire 1955
2 Sylvan Ranger Durrington, Wiltshire 1955
2 Fred Mingo Wembley, Middlesex 1955
2 Gerry Weir Ipswich, Suffolk 1955
2 Allen Bryant Trowbridge, Wiltshire 1955
2 Bill Harris Trowbridge, Wiltshire 1955
2 G Cross Walthamstow, Essex 1955
2 Cliff Kite Emersons Green, County of Bristol 1955
2 BJ Ward Beccles, Suffolk 1955
2 Roy Dando Hemington, Somerset 1955
2 Gordon Bridgewater Aston, Warwickshire 1956
2 Bob Gilmour Larkhall, Scotland 1956
2 Allen Briggs Chingford, Essex 1956
2 Johnny Allen New Cross, Kent 1956
2 Dave Burnham Arnos Grove, Middlesex 1956
2 Harold Bosworth Misterton, Nottinghamshire 1956
2 Nick Hryszko Bletchley, Buckinghamshire 1956
2 Willie Harrison Rotherham, South Yorkshire 1956 / 1990
2 P Stemmings London 1957
2 Johnnie Batchelor Edgware, Middlesex 1957
2 Paul Harrison Wickersley, South Yorkshire 1991 / 2023
 
2A
2A Tom Atkinson Stonehouse, Scotland 1954
2A Doug Thornton Bradford, West Yorkshire 1954
 
2B
2B Maxwell Scott Edinburgh, Scotland 1954
 
2E
2E Joe Murphy Edinburgh, Scotland 1955
 
2F
2F Jim Roughton Greenford, Middlesex 1956
 
2R
2R Derek Crutcher Parkstone, Dorset 1955
 
2½ Alan Beaumont Paddington, Middlesex 1955
 
3
3 Hartley Matthew Oldham, Lancashire 1954
3 GFH de Relwyskow Leeds, West Yorkshire 1954
3 Henry Ashby Froxfield, Wiltshire 1954
3 Ken Harris Backwell, Somerset 1954
3 Wally Cuff Frome, Somerset 1954
3 Brian Kavanagh Birmingham, Warwickshire 1954
3 Albert Holtby Stretford, Lancashire 1954
3 Brian Linney Farnborough, Hampshire 1954
3 Peter Penny King's Heath, Worcestershire 1954
3 Wrecker Meadway Birmingham, Warwickshire 1954
3 George Woolcott Poplar, Middlesex 1954
3 Jimmy Wright Drayton, Oxfordshire 1954 / 1955
3 Bill Edwards Wednesfield, Staffordshire 1955
3 Harry Walker Hackney, Middlesex 1955
3 Jack Davis Swanwick, Hampshire 1955
3 Den Pomeroy Hillingdon, Middlesex 1955
3 Bill Harris Trowbridge, Wiltshire 1955
3 Ralph Powell Weston, Avon 1955
3 J Jacobs Bath, Somerset 1955
3 George Noakes Gloucester, Gloucestershire 1955
3 Lincoln Stott Bradford, West Yorkshire 1955
3 Norman Veronique Stamford Hill, Middlesex 1955
3 Harry Shepherd Bristol, County of Bristol 1955
3 Pat Curley Leicester, Leicestershire 1955
3 Knocker White Crickhowell, Wales 1955
3 EM Wright Scunthorpe, Lincolnshire 1955
3 D Kendrick Wembley, Middlesex 1955
3 Colin Bryant Portsmouth, Hampshire 1955
3 Eric Howe Horsford, Norfolk 1955
3 Ted Christian Menston, West Yorkshire 1955
3 Jack Payne Kingswood, Gloucestershire 1955
3 Tom Vernall 1955
3 George Woodhall Northenden, Cheshire 1955
3 Johnny Sturgess Humberstone, Leicestershire 1955
3 Steve Storm Churchover, Warwickshire 1955 / 1956
3 Vic Ferriday Bayswater, Middlesex 1956
3 Max Bacon Plumstead, Kent 1956
3 Johnny Brise Dartford, Kent 1956
3 Peter Allan Glasgow, Scotland 1956
3 Gil Cox Moordown, Dorset 1956
3 Derek Allan Glasgow, Scotland 1956 / 1957
3 Graham Warner Bury St Edmunds, Suffolk 1956 / 1960
3 P Stemmings London 1957
3 John Kirkland Tavistock, Devon 1957
3 Mike Jones Royton, Lancashire 1958 / 1959
3 Melvin Linville 1961 / 1962
3 Jean Roudeix Normandy, France 1962
3 Ellis Ford Stratford-upon-Avon, Warwickshire 1963 / 1969
3 Stu Bamforth Meltham, West Yorkshire 1973 / 1983
3 Eddie Roberts Rochdale, Lancashire 1993 / 1994
3 Paul Hammond Wythenshawe, Greater Manchester 1999 / 2000
3 Darren Clark Uttoxeter, Staffordshire 2005 / 2007
3 Chris Fort Silsden, West Yorkshire 2008 / 2021
 
3A
3A D McGrath Midlothian, Scotland 1954
3A Duncan Collins Bradford, West Yorkshire 1954
3A John Dee Bradford, West Yorkshire 1954
3A Stan Jones Ardwick, Lancashire 1954
3A Jimmy McGowan Kirkmuirhill, Scotland 1954
3A Eric Mee Doncaster, South Yorkshire 1955
3A Hot-Rod Corner Mansfield, Nottinghamshire 1955
3A Roy Wilkinson Sheffield, South Yorkshire 1955
 
3P
3P Dave Evans Foxton, New Zealand 1984
 
3½ Alec Le Croissette Staines, Surrey 1955
 
4
4 Arthur Baker West Bromwich, Staffordshire 1954
4 Gerry Baker Weston-super-Mare, Somerset 1954
4 Johnny Lockley Preston, Lancashire 1954
4 Norman Ingham Bradford, West Yorkshire 1954
4 Reg Workman Stroud, Gloucestershire 1954
4 Bob Barnard Northampton, Northamptonshire 1954
4 Phil Hart Birmingham, Warwickshire 1954
4 George McInnes Edgware, Middlesex 1954
4 Harold Auty Huddersfield, West Yorkshire 1954
4 Frank Gordon Coventry, Warwickshire 1954
4 Harry Prigmore Grendon, Northamptonshire 1954
4 Ted Holt Northampton, Northamptonshire 1954 / 1956
4 Ralph Powell Weston, Avon 1954 / 1955
4 Russell Fieldhouse Bradford, West Yorkshire 1954 / 1955
4 Harry Smith Aldershot, Hampshire 1954 / 1955
4 Bob Reeve East Dereham, Norfolk 1955
4 Hans-Peter Bogelund Leamington, Warwickshire 1955
4 Stanley Matthews Calne, Wiltshire 1955
4 John Woods Leicester, Leicestershire 1955
4 Pete Folse Tampa FL, USA 1955
4 Harry Marshall Pendleton, Lancashire 1955
4 Max Bacon Plumstead, Kent 1955
4 John Goody Newington Butts, Surrey 1955
4 Jimmy Wright Drayton, Oxfordshire 1955
4 Jack Harper Bristol, County of Bristol 1955
4 Roy Sweetman Coventry, Warwickshire 1955
4 Tony Neild Yeovil, Somerset 1955
4 George Staddon Crewkerne, Somerset 1955
4 Steve Storm Churchover, Warwickshire 1955
4 Jon Martelli Bath, Somerset 1955
4 Golden-Boy Shep Bristol, County of Bristol 1955
4 Bill Codling Swannington, Norfolk 1955
4 Bob Gregg Wolverhampton, Staffordshire 1955
4 Dick Dodds Birmingham, Warwickshire 1955
4 Alan Tucker Wembley, Middlesex 1955
4 Brian Nestor Huddersfield, West Yorkshire 1955
4 Gus Pemberton Swallowcliffe, Wiltshire 1955
4 Flyer Ford Moorfields, County of Bristol 1955
4 Blondie Melbourne Yateley, Surrey 1955
4 Wilf Davies Northampton, Northamptonshire 1955
4 Chum Allen USA 1955
4 Oliver Hart Coppull, Lancashire 1955 / 1956
4 Joey Brown Birmingham, Warwickshire 1956
4 Arch Dingley Southgate, Middlesex 1956
4 Don Ferriday Bayswater, Middlesex 1956
4 George Dykes Nottingham, Nottinghamshire 1956
4 Maurice Bedford Northampton, Northamptonshire 1956
4 George Blake 1956
4 Dave Isaacs Ilford, Essex 1956
4 Syd Blake 1956
4 Les Bailey Millbank, County of London 1956
4 Bob McIndoe Eaglesham, Scotland 1956
4 Sid Widdowson Old Basford, Nottinghamshire 1956 / 1957
4 Ronnie Wrigley Sheffield, South Yorkshire 1958
4 Taffy Jones Thurmaston, Leicestershire 1958
4 Basil Hargreaves 1958
4 Ken O'Neill Salford, Lancashire 1958 / 1964
4 Doug Barber Derby, Derbyshire 1965 / 1974
4 Earl Boot Carlton, Nottinghamshire 1976 / 1977
4 John Thorpe Rotherham, South Yorkshire 1978 / 1979
4 Alan Wright Sheffield, South Yorkshire 1980 / 1986
4 David Leslie Carlisle, Cumbria 1987
4 Paul Hammond Worksop, Nottinghamshire 1988
4 Dan Harter Halstead, Essex 1992 / 1994
4 Simon Sargent Atherstone, Warwickshire 1998 / 2002
4 Dan Johnson Worksop, Nottinghamshire 2006 / 2021
 
4A
4A Derek McInnes 1954
4A Donald Alexander Manchester, Lancashire 1954
4A Ken Alexander Manchester, Lancashire 1954
4A Norman Roland Bangor, Wales 1955
4A BV Wilson-Colley Darfield, South Yorkshire 1955
4A Oliver Hart Coppull, Lancashire 1956
 
4P
4P Gary Parkes Palmerston, New Zealand 1991
 
5
5 Bill Cartledge Birmingham, West Midlands 1954
5 Phyllis Mount Coppull, Lancashire 1954
5 Johnnie Palmer Burrowbridge, Somerset 1954
5 Wal Phillips Harringay, Middlesex 1954
5 Serge Pozzoli Paris, France 1954
5 Angela Francis Bristol, County of Bristol 1954
5 June Ashbee Bristol, County of Bristol 1954
5 Frank Phillips Godalming, Surrey 1954
5 J Blummer Darlington, County Durham 1954
5 F Black Pinehurst, Wiltshire 1954
5 J Sprackman Weston-super-Mare, Somerset 1954
5 Beryl Bladon Bristol, County of Bristol 1954
5 Joan Lloyd Blunsdon, Wiltshire 1954
5 Len Tupling Rotherham, South Yorkshire 1954
5 Ed Skeldon Erdington, Warwickshire 1954
5 A Barraclough Monk Bretton, South Yorkshire 1954 / 1955
5 Ron Hart Coppull, Lancashire 1954 / 1955
5 A Barrowclough Barnsley, South Yorkshire 1954 / 1955
5 D Kendrick Wembley, Middlesex 1954 / 1955
5 Bill McLeod Edinburgh, Scotland 1954 / 1957
5 Ron Heath West Bromwich, Staffordshire 1955
5 Derek Robins Nuneaton, Leicestershire 1955
5 Dennis Eustace Bradford, West Yorkshire 1955
5 Len Ogbourne Northampton, Northamptonshire 1955
5 Possum Jones Tampa FL, USA 1955
5 George Tufnell Colchester, Essex 1955
5 Dick Pethick Norwich, Norfolk 1955
5 Steve Storm Churchover, Warwickshire 1955
5 Curly Barnett Yeovil, Somerset 1955
5 Knocker White Crickhowell, Wales 1955
5 Peter Plaister Bath, Somerset 1955
5 AJ Mackinnon Hammersmith, Middlesex 1955
5 Gus Pemberton Swallowcliffe, Wiltshire 1955
5 Pete Short Clandown, Somerset 1955
5 Harold Mead Shepton Mallet, Somerset 1955
5 Harold Bosworth Misterton, Nottinghamshire 1955
5 Arthur Burgess Stoke Newington, Middlesex 1955
5 Ted Holt Northampton, Northamptonshire 1955
5 Cliff Rudrum Henbury, Avon 1955
5 Dick Marks Yeovil, Somerset 1955
5 Brian Fallon Birmingham, Warwickshire 1955
5 Roy Dando Hemington, Somerset 1955
5 Syd Symes Wolverhampton, Staffordshire 1955
5 Doug Wardropper Ipswich, Suffolk 1955 / 1968
5 Arch Dingley Southgate, Middlesex 1956
5 Don Ferriday Bayswater, Middlesex 1956
5 Alf Forster Bletchley, Essex 1956
5 Pete Dockree Hounslow, Middlesex 1956
5 Nick Hryszko Bletchley, Buckinghamshire 1956
5 F McDiarmid Glasgow, Scotland 1957
5 Pete Watson Skipton, North Yorkshire 1969 / 1970
5 Walter Matzke Rugby, Warwickshire 1971
5 Joe Charlton Chester-le-Street, County Durham 1972 / 1975
5 Alan Davies Halifax, West Yorkshire 1976 / 1979
5 Gordon Bland Coventry, West Midlands 1980
5 Alan Finnikin Leek, Staffordshire 1981 / 1987
5 John Kirkpatrick Annan, Scotland 1987
5 Johnny Goodhall Stoney Stanton, Leicestershire 1990 / 1995
5 Bert Finnikin Leek, Staffordshire 2002 / 2012
5 Charlie Sworder Molesworth, Cambridgeshire 2018 / 2024
 
5A
5A Keith Gomersall Bradford, West Yorkshire 1954
5A James Hadfield Buxton, Derbyshire 1955
5A Ron Hart Coppull, Lancashire 1956
 
5F
5F Johnny O'Connor Feltham, Middlesex 1955
 
5G
5G Frank McDermott Bishopbriggs, Scotland 1955
 
6
6 Tony Hudson Bradford, West Yorkshire 1954
6 Horace Gould Bristol, County of Bristol 1954
6 Jose Martelli Bath, Somerset 1954
6 Tony Jacobs Trowbridge, Wiltshire 1954
6 S Udall Birmingham, West Midlands 1954
6 T Lucas Bristol, County of Bristol 1954
6 Oliver Hart Coppull, Lancashire 1954
6 Lionel Watling Nuneaton, Warwickshire 1954
6 Harold Howarth Coppull, Lancashire 1954
6 Bill Merradith Sea Mills, County of Bristol 1954
6 Pat Fitzgerald Dublin, Ireland 1954
6 Jimmy Potter Birmingham, Warwickshire 1954
6 Den Northrop Coventry, Warwickshire 1954
6 Johnny Hines Glastonbury, Somerset 1954
6 Oliver Hart Coppull, Lancashire 1954 / 1955
6 Percy Brine Boreham Wood, Hertfordshire 1954 / 1955
6 DW Powell-Richards Bromley, Kent 1954 / 1955
6 Cecil Hookham Tamworth, Staffordshire 1955
6 Jack Guesser Mirfield, West Yorkshire 1955
6 Trevor Blyth Tilney St Lawrence, Norfolk 1955
6 Charlie Oates Liverpool, Lancashire 1955
6 Tony Wickwar Ipswich, Suffolk 1955
6 Wilf Garner Liverpool, Lancashire 1955
6 Bill Coleman Bristol, County of Bristol 1955
6 Jack Harper Bristol, County of Bristol 1955
6 Neil Castles Charlotte NC, USA 1955
6 Reg Spooner West Bromwich, Staffordshire 1955
6 Curly Brooks Bristol, County of Bristol 1955
6 Vic Reeves Small Heath, Warwickshire 1955
6 Eric West Finchley, Middlesex 1955
6 Tatter Meadway Stechford, Worcestershire 1955
6 Frank Harris Southampton, Hampshire 1955
6 Buddy Davenport Charlotte SC, USA 1955
6 Sid Widdowson Old Basford, Nottinghamshire 1955
6 Pete Short Clandown, Somerset 1955
6 Vic Pliopa Hornchurch, Essex 1955
6 Flyer Ford Moorfields, County of Bristol 1955
6 Cal Wills Doncaster, South Yorkshire 1955
6 Crasher Gardner Highcliffe, Dorset 1955
6 Cliff Rudrum Henbury, Avon 1955
6 Ray Tucker Peacehaven, Sussex 1955
6 Pat Sullivan North Woolwich, Kent 1955
6 Tommy Tucker Wembley, Middlesex 1955
6 Frank Cook Glastonbury, Somerset 1955 / 1957
6 Johnny King Hammersmith, Middlesex 1955 / 1963
6 Vic Ferriday Bayswater, Middlesex 1956
6 Count Jackson Sprowston, Norfolk 1956
6 Royce Garton Ullesthorpe, Leicestershire 1956
6 Jimmy Wright Drayton, Oxfordshire 1956
6 PJ Hay Edinburgh, Scotland 1956
6 Johnny Cootes Sutton Bridge, Lincolnshire 1956
6 George Foulger Banham, Norfolk 1956
6 Alec Wyllie Kirknewton, Scotland 1957
6 Laurie Hartshorn Derby, Derbyshire 1957 / 1958
6 Frank Morseman Hammmersmith, Surrey 1958
6 Derek Green London, Greater London 1966 / 1970
6 Rod Smith Walworth, Surrey 1971 / 1974
6 Harry Keeling Macclesfield, Cheshire 1976 / 1984
6 Austin Wilkinson Irlam, Lancashire 1988
6 Phil Wheelton Broughton Astley, Leicestershire 1991 / 2002
6 Phil Perkins Wimblebury, Staffordshire 2006 / 2009
6 Steve Hodgson Mirfield, West Yorkshire 2013 / 2014
 
6A
6A Mike Garner Ilkley, West Yorkshire 1954 / 1955
 
6E
6E Andy Struthers Lesmahagow, Scotland 1955
 
6G
6G Andy Struthers Lesmahagow, Scotland 1955
 
6R
6R Jack Cunningham Poole, Dorset 1955
 
7
7 Ted Lunness Doncaster, South Yorkshire 1954
7 Ken Clevely Southampton, Hampshire 1954
7 Don Turton Wombwell, South Yorkshire 1954
7 Ron Ward Birmingham, Warwickshire 1954
7 Bill Ward Birmingham, Warwickshire 1954
7 Jack Milner Huddersfield, West Yorkshire 1954
7 Pete Short Clandown, Somerset 1954
7 Harold Mead Shepton Mallet, Somerset 1954
7 Allan Snell Standish, Lancashire 1954
7 Don Tutt Edgware, Middlesex 1954 / 1955
7 Phil Hart Birmingham, Warwickshire 1954 / 1955
7 Sid Risdale Bristol, County of Bristol 1954 / 1955
7 Cody Morse Wembley, Middlesex 1955
7 Johnny O'Connor Feltham, Middlesex 1955
7 Arthur Baker West Bromwich, Staffordshire 1955
7 Les Muncaster Doncaster, South Yorkshire 1955
7 Ray Baxter Wembley, Middlesex 1955
7 Bert Lewis King's Norton, Worcestershire 1955
7 Harry Kayley Belle Vue, Lancashire 1955
7 Peter Derham Westcliff-on-Sea, Essex 1955
7 Jim Cushine Norwich, Norfolk 1955
7 DJ Phillips Wellow, Somerset 1955
7 Frank Cook Glastonbury, Somerset 1955
7 George Lunness Doncaster, South Yorkshire 1955
7 Tatter Meadway Stechford, Worcestershire 1955
7 Alan Tucker Wembley, Middlesex 1955
7 Gus Pemberton Swallowcliffe, Wiltshire 1955
7 Johnny Hines Glastonbury, Somerset 1955
7 Gordon Saywood Cheltenham, Gloucestershire 1955
7 M Thomas Wells, Somerset 1955
7 G Cross Walthamstow, Essex 1955
7 Sid Aldridge Kentish Town, Middlesex 1955
7 Ted Holt Northampton, Northamptonshire 1955 / 1956
7 Freddie Funnell Cranbrook, Kent 1956
7 Vic Ferriday Bayswater, Middlesex 1956
7 Aubrey Leighton Earls Barton, Northamptonshire 1956
7 Johnny Brise Dartford, Kent 1956
7 Roy George Beccles, Suffolk 1956
7 Tommy Johnson Wood Green, Middlesex 1956
7 Graham Warner Bury St Edmunds, Suffolk 1956
7 Ian Marchbanks Wishaw, Scotland 1956
7 Fred Mitchell Banbury, Oxfordshire 1956
7 Alex Bryce Ayr, Scotland 1957
7 Little David 1957
7 Darkie Wright Newington Butts, Surrey 1957 / 1974
7 Harry Marshall Salford, Greater Manchester 1960
7 Roly Clarkson Barningham, County Durham 1965
7 Ken Knapton Leeds, West Yorkshire 1976 / 1977
7 Alan Finnikin Leek, Staffordshire 1978 / 1980
7 Steve Jackson Sileby, Leicestershire 1981
7 Phil Bicknell Hinckley, Leicestershire 1982 / 2002
7 Gordon Moodie Windygates, Scotland 2018 / 2020
 
7A
7A Ron Humphrey Coventry, Warwickshire 1954
7A John Spade Huddersfield, West Yorkshire 1954
7A Bob Harrison Mellor, Derbyshire 1954
7A Les Jones Buxton, Derbyshire 1955
 
7B
7B Ian Marchbanks Wishaw, Scotland 1954
 
7F
7F Ron Bryant Surbiton, Surrey 1955
 
8
8 Johnny Lockley Preston, Lancashire 1954
8 Bill Bendix Leominster, Herefordshire 1954
8 Gordon Bridgewater Aston, Warwickshire 1954
8 Bert Marshall Wigan, Lancashire 1954
8 Bill Nash Small Heath, Warwickshire 1954
8 Bill Hamblin Knowle, County of Bristol 1954
8 I Lewis Bristol, County of Bristol 1954
8 Von Baron Swindon, Wiltshire 1954
8 Jack Keeley Reading, Berkshire 1954
8 CM Seward Bristol, County of Bristol 1954
8 Harry Boyett Sea Mills, County of Bristol 1954
8 Allan Roe Bradford, West Yorkshire 1954
8 Bobby Crofts USA 1954
8 Tiger Jackson Staines, Surrey 1954
8 John Robinson Ravendale, Lincolnshire 1954
8 Roy Dando Hemington, Somerset 1954
8 Pete Short Clandown, Somerset 1954 / 1955
8 George Bailey Camberwell, Surrey 1954 / 1955
8 Frankie Haft Higher Crompsall, Lancashire 1954 / 1962
8 Jimmy MacLean Staines, Surrey 1955
8 Pete Tucker Wembley, Middlesex 1955
8 Den Pomeroy Hillingdon, Middlesex 1955
8 Spike Turner Bristol, County of Bristol 1955
8 Gordon Williams Bidford-on-Avon, Warwickshire 1955
8 Max Bacon Plumstead, Kent 1955
8 Fred Hicks Huddersfield, West Yorkshire 1955
8 Dennis Jones Kettering, Northamptonshire 1955
8 Possum Jones Tampa FL, USA 1955
8 Paddy Mason Wheaton Aston, Staffordshire 1955
8 Roy Gover Whiteparish, Wiltshire 1955
8 George Staddon Crewkerne, Somerset 1955
8 Neil Castles Charlotte NC, USA 1955
8 Curly Barnett Yeovil, Somerset 1955
8 Tommy Stapley Islington, Middlesex 1955
8 A Jarman Westcliff-on-Sea, Essex 1955
8 Charlie Williams Stogumber, Somerset 1955
8 Vic Reeves Small Heath, Warwickshire 1955
8 Slick Risdale Bristol, County of Bristol 1955
8 Jimmy Potter Birmingham, Warwickshire 1955
8 Roy Phillips Ardsley, South Yorkshire 1955
8 Luke Newland Fishponds, County of Bristol 1955
8 Harold Mead Shepton Mallet, Somerset 1955
8 Derek Tailby Leicester, Leicestershire 1955
8 Harry Thorn Epping, Essex 1955
8 Bunky Miles Great Yarmouth, Norfolk 1955
8 Rex May Finchley, Middlesex 1955 / 1958
8 Willie Harrison Rotherham, South Yorkshire 1956
8 Jim Woolnough Colchester, Essex 1956
8 William Chesson Sittingbourne, Kent 1956
8 Wilf Harrison Rotherham, South Yorkshire 1956
8 Ron Pears Church Drove, Cambridgeshire 1956
8 Walter Matzke Rugby, Warwickshire 1956
8 Wrecker Meadway Birmingham, Warwickshire 1956
8 Willie Fraser Ibrox, Scotland 1956
8 Bill McLeod Edinburgh, Scotland 1957
8 Syd Stafford Arnold, Nottinghamshire 1958
8 George Bartley Basildon, Essex 1966 / 1967
8 Pete Webb Slough, Berkshire 1968 / 1974
8 George Stringer Manchester, Greater Manchester 1977 / 1978
8 Kevin Thompson Macclesfield, Cheshire 1979 / 1982
8 Jed Masters Daventry, Northamptonshire 1983 / 1984
8 Gary Castell Daventry, Northamptonshire 1985 / 1993
8 Michael Allen Coventry, West Midlands 1994 / 1995
8 Mick Harris Chipping Norton, Oxfordshire 1996 / 2011
8 Catherine Harris Winderton, Oxfordshire 2019 / 2023
 
8A
8A Ernie French Battersea, County of London 1954
8A J Leach 1954
8A George Bailey Camberwell, Surrey 1954 / 1955
8A Syd Stafford Arnold, Nottinghamshire 1957
 
8G
8G Jimmy McGowan Kirkmuirhill, Scotland 1955
 
9
9 Dave Summers Darfield, South Yorkshire 1954
9 Arthur Smith Birmingham, Warwickshire 1954
9 Roy Sweetman Coventry, Warwickshire 1954
9 Jack Harper Bristol, County of Bristol 1954
9 Ken Bond Reading, Berkshire 1954
9 F Woodend Forest Hill, Kent 1954
9 Henry Ashby Froxfield, Wiltshire 1954
9 Oliver Hart Coppull, Lancashire 1954
9 Rikki Sørensen Longsight, Lancashire 1954
9 El Toro Leicester, Leicestershire 1954
9 Johnny Hines Glastonbury, Somerset 1954
9 Allen Bryant Trowbridge, Wiltshire 1954
9 John Cooper Sleaford, Lincolnshire 1954
9 Pete Dean Filton, Gloucestershire 1954
9 Wrecker Meadway Birmingham, Warwickshire 1954
9 Jack Cunningham Poole, Dorset 1954 / 1955
9 Jock Craig Nottingham, Nottinghamshire 1954 / 1958
9 A Collinson Barnsley, South Yorkshire 1955
9 Bill Mason Birmingham, Warwickshire 1955
9 Johnny Lockley Preston, Lancashire 1955
9 Morry Morice Bristol, County of Bristol 1955
9 Kit Marais Mayfair, London 1955
9 Reg Workman Stroud, Gloucestershire 1955
9 Possum Jones Tampa FL, USA 1955
9 Allan Reader Stratford-upon-Avon, Warwickshire 1955
9 Charlie Williams Stogumber, Somerset 1955
9 Russell Tinson Calne, Wiltshire 1955
9 Alex Landsborough Huddersfield, West Yorkshire 1955
9 Roy Bloomfield Northville, Gloucestershire 1955
9 Ed North Blackheath, Staffordshire 1955
9 Ray Collinge Mytholmroyd, West Yorkshire 1955
9 David Cotter Westminster, County of London 1955
9 Boy Taylor Portsmouth, Hampshire 1955
9 Tatter Meadway Stechford, Worcestershire 1955
9 Brian Baker Wells, Somerset 1955
9 Alan Tucker Wembley, Middlesex 1955
9 R Broomfield Bristol, County of Bristol 1955
9 Ed Skeldon Erdington, Warwickshire 1955
9 Phil Plaister Radstock, Somerset 1955
9 Ray Cross Walthamstow, Essex 1955
9 Eric Salmon Bath, Somerset 1955
9 Bob Curtis 1955 / 1956
9 Brian Prior Yaxham, Norfolk 1955 / 1956
9 John Sansome Leicester, Leicestershire 1955 / 1957
9 Arch Dingley Southgate, Middlesex 1956
9 Pete Tucker Wembley, Middlesex 1956
9 Henry Hogg Leith, Scotland 1956
9 Les Muncaster Doncaster, South Yorkshire 1956
9 Vic Ferriday Bayswater, Middlesex 1956
9 Archie Hazell Brighton, Sussex 1956
9 John Instone Birmingham, West Midlands 1956
9 Gil Cox Moordown, Dorset 1956
9 Sam Weller Staunton Harold, Leicestershire 1956
9 Nick Hryszko Bletchley, Buckinghamshire 1956
9 Fred Hicks Redruth, Cornwall 1957 / 1958
9 Harry O'Brien Liverpool, Lancashire 1958
9 Gene Mace Old Basford, Nottinghamshire 1959 / 1961
9 Bill Jackson Calverton, Nottinghamshire 1963 / 1966
9 Barry Brew Clapham, Surrey 1967 / 1969
9 Mike Lewis Coventry, West Midlands 1971 / 1977
9 Mo Masters Daventry, Northamptonshire 1978 / 1982
9 Graham Askham Sandy, Bedfordshire 1985
9 Keith Neville Stevenage, Hertfordshire 1986 / 1996
9 Andy Hulse Loughborough, Leicestershire 2005 / 2021
9 James Tucker Burntwood, Staffordshire 2017
 
9A
9A Oliver Hart Coppull, Lancashire 1954
9A Jock Craig Nottingham, Nottinghamshire 1954 / 1955
 
9G
9G Ian Sneddon Airdrie, Scotland 1955
 
10
10 Bill Mason Birmingham, Warwickshire 1954
10 C Williamson Manchester, Lancashire 1954
10 Frank Beardsworth Chorley, Lancashire 1954
10 Gilbert Best Whitchurch, Somerset 1954
10 Wal Phillips Harringay, Middlesex 1954
10 Michèle Cancre Paris, France 1954
10 Jack Tipping Ilkley, West Yorkshire 1954
10 Curly Brooks Bristol, County of Bristol 1954
10 SJ Hartley Radstock, Somerset 1954
10 C Williamson Manchester, Lancashire 1954
10 Vic Reeves Small Heath, Warwickshire 1954
10 Albert Holtby Stretford, Lancashire 1954
10 Eddie Brooks Bradford, West Yorkshire 1954
10 Tiny Lewis Bristol, County of Bristol 1954
10 Drene White Oulton Broad, Suffolk 1954
10 John Pettifor Fleet, Hampshire 1954
10 Harold Mead Shepton Mallet, Somerset 1954
10 Ted Holt Northampton, Northamptonshire 1954
10 Reg Saul Radford, Nottinghamshire 1954 / 1961
10 Bob Reeve East Dereham, Norfolk 1955
10 Willie Harrison Rotherham, South Yorkshire 1955
10 Vic Webb Bristol, County of Bristol 1955
10 Ted Parker Ingbirchworth, South Yorkshire 1955
10 Gerry Webb Bristol, County of Bristol 1955
10 Snowy Crockford Brislington, Somerset 1955
10 Ray Baxter Wembley, Middlesex 1955
10 Harry Townend Shipley, West Yorkshire 1955
10 Gerry Gerald Bristol, County of Bristol 1955
10 Vic O'Toole Pelsall, Staffordshire 1955
10 Vic Reeves Small Heath, Warwickshire 1955
10 Jack Cunningham Poole, Dorset 1955
10 Tatter Meadway Stechford, Worcestershire 1955
10 Eddie Holt Bradford, West Yorkshire 1955
10 Mac Matthews Shepton Mallett, Somerset 1955
10 Whata Cook Hereford, Herefordshire 1955
10 Johnny Robinson Leytonstone, Essex 1955
10 Harold Bosworth Misterton, Nottinghamshire 1955
10 Gordon Saywood Cheltenham, Gloucestershire 1955
10 Pete Dean Filton, Gloucestershire 1955
10 M Thomas Wells, Somerset 1955
10 Tommy Tucker Wembley, Middlesex 1955
10 Vic Pliopa Hornchurch, Essex 1955 / 1956
10 Don Ferriday Bayswater, Middlesex 1956
10 Aubrey Leighton Earls Barton, Northamptonshire 1956
10 Gil Divens Edinburgh, Scotland 1956
10 Trevor Blyth Tilney St Lawrence, Norfolk 1956
10 Allan Reader Stratford-upon-Avon, Warwickshire 1956
10 Nick Hryszko Bletchley, Buckinghamshire 1956
10 Billy Dignan Stockport, Cheshire 1958
10 Johnnie Piper Thames Ditton, Surrey 1963 / 1974
10 Lawrence Jarvis 1976
10 Richard Dobson Wakefield, West Yorkshire 1977 / 1992
10 James Potter Coventry, West Midlands 1999 / 2003
10 Lee Smith Congleton, Cheshire 2013 / 2014
10 George MacMillan Glasgow, Scotland 2017
 
10-4
10-4 Frank Webster Arnold, Nottinghamshire 1957 / 1958
10-4 Syd Stafford Arnold, Nottinghamshire 1958
10-4 P Kenny Arnold, Nottinghamshire 1959
 
10A
10A Ron Hart Coppull, Lancashire 1954
 
10G
10G Ian Marchbanks Wishaw, Scotland 1955
 
11
11 Ernest Lewis Bedminster, Avon 1954
11 John Spade Huddersfield, West Yorkshire 1954
11 K Smith Bristol, County of Bristol 1954
11 Johnny Jones Quinton, Worcestershire 1954
11 Steve Storm Churchover, Warwickshire 1954
11 Chevalier d'Orgeix Ariège, France 1954
11 Johnny White Oulton Broad, Suffolk 1954
11 Jimmy Potter Birmingham, Warwickshire 1954
11 Charles Lewis Hounslow, Middlesex 1954
11 Harold Trimnell Shepton Mallet, Somerset 1954
11 James Barker Lower Broughton, Lancashire 1954
11 Tom Vernall 1954
11 Wrecker Meadway Birmingham, Warwickshire 1954
11 Keith Gomersall Bradford, West Yorkshire 1954
11 Cliff Davis Shepherds Bush, Middlesex 1954 / 1955
11 Cliff Rudrum Henbury, Avon 1954 / 1955
11 Von Baron Swindon, Wiltshire 1954 / 1955
11 Cody Morse Wembley, Middlesex 1955
11 Den Pomeroy Hillingdon, Middlesex 1955
11 Harry Steward Bradford, West Yorkshire 1955
11 Ron Perks Leicester, Leicestershire 1955
11 Tony Hudson Bradford, West Yorkshire 1955
11 Bobby Schuyler Rock Hill SC, USA 1955
11 Dennis Eustace Bradford, West Yorkshire 1955
11 Ron Spencer Croscombe, Somerset 1955
11 Jimmy Wright Drayton, Oxfordshire 1955
11 Neil Castles Charlotte NC, USA 1955
11 Norman Sutton Pendleton, Lancashire 1955
11 Freddie Poole Coventry, Warwickshire 1955
11 Reg Reynolds Enfield, Essex 1955
11 George Foulger Banham, Norfolk 1955
11 Vic Reeves Small Heath, Warwickshire 1955
11 Jimmy Potter Birmingham, Warwickshire 1955
11 Brian Gomersall Bradford, West Yorkshire 1955
11 Sid Risdale Bristol, County of Bristol 1955
11 Tiger Swinbourne Bristol, County of Bristol 1955
11 Flyer Ford Moorfields, County of Bristol 1955
11 Teezy Weezy Clayton, Lancashire 1955
11 Dennis Roberts Birmingham, Warwickshire 1955
11 Pete Dean Filton, Gloucestershire 1955
11 Eric Salmon Bath, Somerset 1955
11 Roy Dando Hemington, Somerset 1955
11 Tommy Tucker Wembley, Middlesex 1955
11 Len Allen Prickwillow, Cambridgeshire 1955 / 1956
11 Arch Dingley Southgate, Middlesex 1955 / 1962
11 Alan Long Old Marston, Oxfordshire 1956
11 Reg Saul Radford, Nottinghamshire 1956
11 Arthur Oxland Stratford, Essex 1956
11 Stan Johnson Southend, Essex 1956
11 Eric Howe Horsford, Norfolk 1956
11 George Sayers Ilkeston, Derbyshire 1956
11 Brian Kershaw Springhead, Lancashire 1956 / 1957
11 Bill Carbis Grangemouth, Scotland 1956 / 1957
11 Max Bacon Plumstead, Kent 1956 / 1958
11 John Childs Luton, Bedfordshire 1957
11 John Allsop Burton-upon-Trent, Staffordshire 1958
11 Chris Lloyd Ashby-de-la-Zouch, Leicestershire 1963 / 1964
11 Tony Hall Southport, Merseyside 1965
11 Len Peacock Shildon, County Durham 1966
11 Doug Harvey Chelveston, Northamptonshire 1967 / 1969
11 Pete Potts Ellesmere Port, Cheshire 1976
11 Mick Evans Telford, Shropshire 1977 / 1978
11 Terry Spreadbury Kettering, Northamptonshire 1979 / 1980
11 George Macans Iowa, USA 1981
11 David Squire Daventry, Northamptonshire 1982 / 1989
11 Shaun Taylor Colne, Lancashire 1992 / 1996
11 Neil Scriven Cirencester, Gloucestershire 1999 / 2023
 
11A
11A Walter Sudbury Manchester, Lancashire 1954
11A Chuck Pinkerton Renfrew, Scotland 1954
11A A Harris 1955
11A Freddie Flintoff Preston, Lancashire 2022
 
11F
11F Ted Pankhurst Slough, Berkshire 1955
11F Del Jones Mitcham, Surrey 1955
11F CF Heyward Tottenham, Greater London 1955
 
11G
11G Allan Robertson Hamilton, Scotland 1955
 
12
12 BJ Millar Rickmansworth, Hertfordshire 1954
12 Len Ogbourne Northampton, Northamptonshire 1954
12 Jack Richards Scunthorpe, Lincolnshire 1954
12 Jimmy Wright Drayton, Oxfordshire 1954
12 William Camus Clichy, France 1954
12 EM Wright Scunthorpe, Lincolnshire 1954
12 Ron Cerrone Birmingham, Warwickshire 1954
12 Pony Davis Sea Mills, County of Bristol 1954
12 Jack Lunness Doncaster, South Yorkshire 1954
12 JK Dudd Weston-super-Mare, Somerset 1954
12 Brian Nestor Huddersfield, West Yorkshire 1954
12 Harold Bosworth Misterton, Nottinghamshire 1954
12 F Ivison Weston-Super-Mare, Somerset 1954
12 Dick Sheppard Tuffley, Gloucestershire 1954 / 1955
12 Jack Harper Bristol, County of Bristol 1954 / 1955
12 Gus Gorman Edinburgh, Scotland 1954 / 1955
12 Charlie Norton Dublin, Ireland 1954 / 1955
12 Dan Dare Birmingham, Warwickshire 1954 / 1955
12 John Darrell Hampstead, County of London 1954 / 1955
12 Gurwen Jones Tenby, Wales 1955
12 Jack Davis Swanwick, Hampshire 1955
12 Pete Tucker Wembley, Middlesex 1955
12 Wilbur Chandler Edgware, Middlesex 1955
12 Spencer Morton Thorpe St Andrew, Norfolk 1955
12 Possum Jones Tampa FL, USA 1955
12 Stan Hartley Wellow, Somerset 1955
12 CR Waldron USA 1955
12 Roy Sweetman Coventry, Warwickshire 1955
12 Steve Storm Churchover, Warwickshire 1955
12 John Spearman Rugeley, Staffordshire 1955
12 Vic Tordoff Bradford, West Yorkshire 1955
12 Stan Cave Yeovil, Somerset 1955
12 R Worth Leicester, Leicestershire 1955
12 Jack Hudson Bradford, West Yorkshire 1955
12 Reg Jones Hyde, Cheshire 1955
12 Bill Regan Woolwich, Kent 1955
12 Alan Tucker Wembley, Middlesex 1955
12 Gus Clarkson Bradford, West Yorkshire 1955
12 Luke Newland Fishponds, County of Bristol 1955
12 Arthur Haines Warsash, Hampshire 1955
12 Dennis Roberts Birmingham, Warwickshire 1955
12 Cliff Rudrum Henbury, Avon 1955
12 Wal Morton Norwich, Norfolk 1955 / 1956
12 Allan Reader Stratford-upon-Avon, Warwickshire 1955 / 1956
12 Gordon Saywood Cheltenham, Gloucestershire 1955 / 1956
12 Den Oliver Ilford, Essex 1956
12 Andy Struthers Lesmahagow, Scotland 1956
12 Eric West Finchley, Middlesex 1956
12 Phil O'Shea Romford, Essex 1956
12 George Sayers Ilkeston, Derbyshire 1956
12 Sprog Bennett Alperton, Middlesex 1956
12 Fred Burness Gospel Oak, Middlesex 1957
12 Johnny O'Connor Feltham, Middlesex 1958
12 Mick Hartshorn Heanor, Derbyshire 1958
12 Stubby Bell Sheffield, South Yorkshire 1958
12 Jack McKenzie 1959
12 Alf Hows Coventry, West Midlands 1962 / 1965
12 Mal Sample Congleton, Cheshire 1966 / 1972
12 Pete Smith Coventry, West Midlands 1973
12 Roy Barton Macclesfield, Cheshire 1974
12 Dave Moody Northallerton, North Yorkshire 1975 / 1977
12 Nigel Mellor Wakefield, West Yorkshire 1978 / 1980
12 Allen Higgins Sheffield, South Yorkshire 1981
12 Tony Butterfield Coventry, West Midlands 1982 / 1984
12 Len Morris Colne, Lancashire 1992 / 1997
12 Michael Scriven Lechlade, Gloucestershire 2001 / 2024
 
12A
12A Speedy Barham Manchester, Lancashire 1954
12A Johnny O'Connor Feltham, Middlesex 1957 / 1958
 
12E
12E Gus Gorman Edinburgh, Scotland 1955
 
12G
12G Sam Burnett Ayr, Scotland 1955
 
13
13 Gordon Williams Bidford-on-Avon, Warwickshire 1954
13 Dusty Millar Rickmansworth, Hertfordshire 1954
13 Jack Harper Bristol, County of Bristol 1954
13 Ken Bond Reading, Berkshire 1954
13 Charlie Williams Stogumber, Somerset 1954
13 Bill Cottenden Sheffield, South Yorkshire 1954
13 J Sullivan Holloway, Middlesex 1954
13 Sid Risdale Bristol, County of Bristol 1954
13 Allan Snell Standish, Lancashire 1954
13 Ted Holt Northampton, Northamptonshire 1954
13 Reg Spooner West Bromwich, Staffordshire 1954 / 1955
13 Tony Rumfitt Seven Kings, Essex 1954 / 1955
13 Jock Lloyd Ashford, Middlesex 1954 / 1957
13 Gurwen Jones Tenby, Wales 1955
13 George Hellewell Monk Bretton, South Yorkshire 1955
13 Stoker Mike Neath, Wales 1955
13 Gerry Gerald Bristol, County of Bristol 1955
13 Roy Gover Whiteparish, Wiltshire 1955
13 Curly Brooks Bristol, County of Bristol 1955
13 Pat Curley Leicester, Leicestershire 1955
13 Peter Dryhurst Birmingham, Warwickshire 1955
13 Stan Cave Yeovil, Somerset 1955
13 Les Dollery Portsmouth, Hampshire 1955
13 Max Huiss Birmingham, Warwickshire 1955
13 CR George Beccles, Suffolk 1955
13 Wally Cuff Frome, Somerset 1955
13 Slick Risdale Bristol, County of Bristol 1955
13 Roy Dando Hemington, Somerset 1955
13 Dan Dare Birmingham, Warwickshire 1955
13 Eddie Brooks Bradford, West Yorkshire 1955
13 Jack Crawley Knightsbridge, Middlesex 1955
13 Pete Short Clandown, Somerset 1955
13 Ron Pears Church Drove, Cambridgeshire 1955
13 Jack Payne Kingswood, Gloucestershire 1955
13 Pete Cutler Yatton, Somerset 1955
13 K Hayes Manchester, Lancashire 1955
13 Pete Tucker Wembley, Middlesex 1955 / 1956
13 Frank Cook Glastonbury, Somerset 1955 / 1956
13 Dick Sheppard Tuffley, Gloucestershire 1956
13 Arthur Oxland Stratford, Essex 1956
13 Vic Spalding East Ham, Essex 1956
13 Ken Walker Mansfield, Nottinghamshire 1956
13 Chuck Pinkerton Renfrew, Scotland 1956
13 Vic Pliopa Hornchurch, Essex 1956
13 Doug Spencer Stretford, Lancashire 1956
13 Gerry Weir Ipswich, Suffolk 1956 / 1972
13 Jimmy Young Dalkeith, Scotland 1957
13 Algy Shergold Welwyn Garden City, Hertfordshire 1957
13 Ray Muir Gateshead, Tyneside 1957
13 Billy Barrett Newark, Nottinghamshire 1958
13 Stan Allen Deptford, Kent 1959
13 Jack Wood Bolton, Lancashire 1960
13 Harry Linney Loughton, Essex 1973
13 Graham Dowsett Rugby, Warwickshire 1974
13 Johnny Jones Manchester, Greater Manchester 1975 / 1976
13 Paul Slavin Coventry, West Midlands 1977
13 Mike Huddart Cheadle Hulme, Greater Manchester 1978 / 1979
13 Brian Green Huddersfield, West Yorkshire 1980 / 1982
13 Alan Warriner Nottingham, Nottinghamshire 1983 / 1984
13 Alan Wilson Manchester, Greater Manchester 1985 / 1989
13 Don Tansley Long Eaton, Derbyshire 1992
13 Stu Fellows Inkberrow, Worcestershire 1996 / 2004
13 Andy Ford Sheffield, South Yorkshire 2008 / 2010
13 Kelvin Hassell Lower Dicker, Sussex 2017 / 2023
 
13A
13A Vicki Sherry Manchester, Lancashire 1954
13A Dennis Eustace Bradford, West Yorkshire 1954 / 1955
13A Gerry Weir Ipswich, Suffolk 1955
13A Les Webster Worksop, Nottinghamshire 1955
13A Jim Cushine Norwich, Norfolk 1955
13A Jack Wood Bolton, Lancashire 1960
 
13E
13E Arthur McAleer Airdrie, Scotland 1954
 
13F
13F Sandy Wayman 1955
 
13G
13G Chuck Pinkerton Renfrew, Scotland 1955
 
14
14 Denny Norris Edmonton, Middlesex 1954
14 Ramon E'Tere Bradford, West Yorkshire 1954
14 Bill Frost Lawrence Hill, County of Bristol 1954
14 Les Muncaster Doncaster, South Yorkshire 1954
14 Alan Roberts Coventry, Warwickshire 1954
14 Jimmy Wright Drayton, Oxfordshire 1954
14 Margaret Bott Cannock, Staffordshire 1954
14 J Coleman Hornsey, Middlesex 1954
14 Allan Roe Bradford, West Yorkshire 1954
14 Ginger Davies Hulme, Lancashire 1954
14 AJ Phillips Faulkland, Somerset 1954
14 Alf Hagon Harringay, Middlesex 1954
14 Ray Dommett Fordingbridge, Hampshire 1954
14 Harold Mead Shepton Mallet, Somerset 1954
14 Peter Clarke Spalding, Lincolnshire 1954
14 WJ White Harringay, Middlesex 1954 / 1955
14 Jack Davis Swanwick, Hampshire 1955
14 Gordon Bridgewater Aston, Warwickshire 1955
14 Ray Baker Croscombe, Somerset 1955
14 Alan Long Old Marston, Oxfordshire 1955
14 S Batchelor Birmingham, Warwickshire 1955
14 Keith Trill Nuneaton, Leicestershire 1955
14 Tony Cleaver Leicester, Leicestershire 1955
14 Roy Gover Whiteparish, Wiltshire 1955
14 Gerry Gerald Bristol, County of Bristol 1955
14 Albert Sheppard Bristol, County of Bristol 1955
14 Jack Harper Bristol, County of Bristol 1955
14 Stan Bradbury Southport, Lancashire 1955
14 Henry Ashby Froxfield, Wiltshire 1955
14 R Nicholson Pudsey, West Yorkshire 1955
14 Len Allen Prickwillow, Cambridgeshire 1955
14 Brad Bradbury Basingstoke, Hampshire 1955
14 Phil O'Shea Romford, Essex 1955
14 Ed Skeldon Erdington, Warwickshire 1955
14 Charlie Varney Harringay, Middlesex 1955
14 Pete Cutler Yatton, Somerset 1955
14 D House Bentley, Hampshire 1955
14 Cliff Rudrum Henbury, Avon 1955
14 Pete Dockree Hounslow, Middlesex 1955 / 1956
14 George Tufnell Colchester, Essex 1955 / 1956
14 Charlie Teece Hampstead, Middlesex 1956
14 Pete Dockree Hounslow, Middlesex 1956
14 John Collins Norwich, Norfolk 1956
14 TNT Douglas Armadale, Scotland 1956
14 Jumbo Tustin Gloucester, Gloucestershire 1956
14 Bill Regan Woolwich, Kent 1956
14 George Sayers Ilkeston, Derbyshire 1956
14 Harold Bosworth Misterton, Nottinghamshire 1956
14 Gil Cox Moordown, Dorset 1956
14 Harry Foot Tottenham, Middlesex 1956 / 1958
14 Ronnie Wrigley Sheffield, South Yorkshire 1959 / 1962
14 Alf Glendenning Radcliffe, Lancashire 1963 / 1966
14 Mike Huddart Cheadle Hulme, Greater Manchester 1967 / 1974
14 Gordon Forster Ferryhill, County Durham 1976 / 1983
14 Tim Hodgson Stockport, Greater Manchester 1985 / 1989
14 Roger Bromiley Farringdon, Greater London 1992 / 2018
 
14A
14A Ramon E'Tere Bradford, West Yorkshire 1954
14A Spike Rhiando Deptford, Kent 1954
14A Roy Watson Chesterfield, Derbyshire 1955
14A Pete Dockree Hounslow, Middlesex 1956
 
14E
14E Peter Dent Kirknewton, Scotland 1955
 
14F
14F Charlie Varney Harringay, Middlesex 1955
 
15
15 Bill Mason Birmingham, Warwickshire 1954
15 Ron Roberts Fishponds, County of Bristol 1954
15 Doug Bishop Leominster, Herefordshire 1954
15 Dave Summers Darfield, South Yorkshire 1954
15 Fred Hicks Huddersfield, West Yorkshire 1954
15 Jack Harper Bristol, County of Bristol 1954
15 Vic Tordoff Bradford, West Yorkshire 1954
15 Bob Barnard Northampton, Northamptonshire 1954
15 Gil Delamare Paris, France 1954
15 R Bridgewater Birmingham, West Midlands 1954
15 Sid Lindsay Leamingston Spa, Warwickshire 1954
15 J Wilkey Barnet, Middlesex 1954
15 Jack Case Haydock, Lancashire 1954
15 Jim Woolnough Colchester, Essex 1954 / 1955
15 Roy Harwin Sprowston, Norfolk 1954 / 1955
15 Rex North Barnet, Middlesex 1955
15 Cliff Rudrum Henbury, Avon 1955
15 Ernest Mee Bentley, South Yorkshire 1955
15 Lincoln Stott Bradford, West Yorkshire 1955
15 Terry Davies Great Milton, Oxfordshire 1955
15 Tony Jacobs Trowbridge, Wiltshire 1955
15 Curly Brooks Bristol, County of Bristol 1955
15 Bob Cure Leicester, Leicestershire 1955
15 Curly Barnett Yeovil, Somerset 1955
15 Norman Sutton Pendleton, Lancashire 1955
15 Max Huiss Birmingham, Warwickshire 1955
15 Les Halden Rugby, Warwickshire 1955
15 Stu Gregory Bath, Somerset 1955
15 Lionel Watling Nuneaton, Warwickshire 1955
15 M Thomas Wells, Somerset 1955
15 Albert Holtby Stretford, Lancashire 1955
15 F Cooper Staines, Surrey 1955
15 AG Brooks Horsford, Norfolk 1955
15 Chippie Weston Rugby, Warwickshire 1955
15 Ron Griffiths Over Peover, Cheshire 1955
15 Sid Risdale Bristol, County of Bristol 1955
15 Arthur Haines Warsash, Hampshire 1955
15 Vic Pliopa Hornchurch, Essex 1955
15 Al Halden Rugby, Warwickshire 1955
15 Danny Hunt Fordingbridge, Hampshire 1955
15 Tony Walton Birmingham, Warwickshire 1955
15 Eric Salmon Bath, Somerset 1955
15 Brian Baker Wells, Somerset 1955 / 1956
15 Bernie Turney Plaistow, Essex 1956
15 Reg Reynolds Enfield, Essex 1956
15 George Teece West Hampstead, Middlesex 1956
15 Bill Codling Swannington, Norfolk 1956
15 Sid Widdowson Old Basford, Nottinghamshire 1956
15 Walter Matzke Rugby, Warwickshire 1956
15 Frank McDermott Bishopbriggs, Scotland 1956
15 Jack Loveday Kettering, Northamptonshire 1956
15 Jock Thompson Armadale, Scotland 1956 / 1957
15 Bill Plumb Cheadle, Cheshire 1956 / 1958
15 Ron Jones Bromley, Kent 1956 / 1965
15 Andy Meichan Falkirk, Scotland 1957
15 Tom Geldard Coatham Mundeville, County Durham 1957
15 James Gannon Basildon, Essex 1966
15 Neill Crookes Sheffield, South Yorkshire 1967 / 1978
15 Brian Wintersgill Barnsley, South Yorkshire 1979 / 1980
15 James Sallee Utah, USA 1981
15 Bill Bullock Preston, Lancashire 1987 / 1990
15 Paul Bullock Preston, Lancashire 1992 / 2005
15 Simon Carr Sheffield, South Yorkshire 2013 / 2014
 
15A
15A Roy Cunliffe Ilkley, West Yorkshire 1954
15A Brian Naylor Stockport, Cheshire 1954
15A Terry Davies Great Milton, Oxfordshire 1955
 
15E
15E Eric Jennings Earlston, Scotland 1955
 
16
16 Tanya Crouch Heathfield, East Sussex 1954
16 Gilbert Best Whitchurch, Somerset 1954
16 J Walsh Fleet, Hampshire 1954
16 Ken Harris Backwell, Somerset 1954
16 Peggy Dawson Scunthorpe, Lincolnshire 1954
16 Tatter Meadway Stechford, Worcestershire 1954
16 Brian Kavanagh Birmingham, Warwickshire 1954
16 Frank Scoular Didsbury, Lancashire 1954
16 Fred Mitchell Banbury, Oxfordshire 1954
16 Bob Forrest Bradford, West Yorkshire 1954
16 Eric Howe Horsford, Norfolk 1954 / 1955
16 John Hayden Hoddesdon, Hertfordshire 1954 / 1955
16 Brian Lennard Didsbury, Lancashire 1955
16 Bill Mason Birmingham, Warwickshire 1955
16 Stanley Matthews Calne, Wiltshire 1955
16 Jumbo Lewis Southampton, Hampshire 1955
16 Harold Hill Rochdale, Lancashire 1955
16 BV Wilson-Colley Darfield, South Yorkshire 1955
16 Gerry Webb Bristol, County of Bristol 1955
16 Titter Horler Yatton, Somerset 1955
16 J Browne Carterton, Oxfordshire 1955
16 Bob Cure Leicester, Leicestershire 1955
16 Doug Wardropper Ipswich, Suffolk 1955
16 George Stringer Mirfield, West Yorkshire 1955
16 Graham Brown Wolverhampton, Staffordshire 1955
16 Roy Bloomfield Northville, Gloucestershire 1955
16 Slick Risdale Bristol, County of Bristol 1955
16 Geoff Harrison Bristol, County of Bristol 1955
16 Allan Roe Bradford, West Yorkshire 1955
16 Jet Morgan 1955
16 George Janaway Southampton, Hampshire 1955
16 Cliff Rudrum Henbury, Avon 1955
16 Roy Dando Hemington, Somerset 1955
16 Tommy Tucker Wembley, Middlesex 1955
16 Trevor Blyth Tilney St Lawrence, Norfolk 1955 / 1956
16 Jimmy Wright Drayton, Oxfordshire 1955 / 1956
16 Pete Tucker Wembley, Middlesex 1956
16 Harry Nenning Ibrox, Scotland 1956
16 Jumbo Tustin Gloucester, Gloucestershire 1956
16 Vic Pliopa Hornchurch, Essex 1956
16 Fred Zagni Ipswich, Suffolk 1956 / 1959
16 J Wood Larkhall, Scotland 1957
16 Derek Dawson Nottingham, Nottinghamshire 1960
16 Jim Talbot Accrington, Lancashire 1963 / 1965
16 Keith Spence Middlesbrough, North Yorkshire 1966 / 1967
16 Frank Bourne Market Drayton, Shropshire 1968 / 1977
16 John Richards Brighouse, West Yorkshire 1985
16 Ian Daft Sandiacre, Derbyshire 1989 / 1991
16 Rob Newson Norwich, Norfolk 1993 / 2000
16 Mat Newson Aylsham, Norfolk 2001 / 2024
 
16A
16A Tony Hudson Bradford, West Yorkshire 1954 / 1955
16A J Browne Carterton, Oxfordshire 1954 / 1955
16A Ken Smith Droylsden, Lancashire 1955
 
16G
16G Jimmy Allan Glasgow, Scotland 1955
 
17
17 C May Barnes, Surrey 1954
17 Peter Slade Plymouth, Devon 1954
17 Ken Harris Backwell, Somerset 1954
17 Jon Martelli Bath, Somerset 1954
17 Eddie Robson Birmingham, Warwickshire 1954
17 Graham Rowan Alridge, Staffordshire 1954
17 Brian Nestor Huddersfield, West Yorkshire 1954
17 Roy Dando Hemington, Somerset 1954
17 Jerzy Wójtowicz Sheffield, South Yorkshire 1954 / 1955
17 Wally Cuff Frome, Somerset 1954 / 1955
17 Johnny Hines Glastonbury, Somerset 1954 / 1955
17 Les Muncaster Doncaster, South Yorkshire 1954 / 1956
17 Don Ferriday Bayswater, Middlesex 1955
17 Doug Boobyer Yeovil, Somerset 1955
17 Ray Baxter Wembley, Middlesex 1955
17 Bill Coleman Bristol, County of Bristol 1955
17 Gerry Gerald Bristol, County of Bristol 1955
17 Peter Herd Chorley, Lancashire 1955
17 DJ Phillips Wellow, Somerset 1955
17 Ed North Blackheath, Staffordshire 1955
17 Frank Cook Glastonbury, Somerset 1955
17 Graham Warner Bury St Edmunds, Suffolk 1955
17 Jumbo Tustin Gloucester, Gloucestershire 1955
17 Tatter Meadway Stechford, Worcestershire 1955
17 Gerald Thorogood Bristol, County of Bristol 1955
17 Sid Widdowson Old Basford, Nottinghamshire 1955
17 Ted Perera Burton-on-Trent, Staffordshire 1955
17 Harold Bosworth Misterton, Nottinghamshire 1955
17 Jamie Hartley Wellow, Somerset 1955
17 Happy Massey Hounslow, Middlesex 1955
17 Freddie Williamson Lincoln, Lincolnshire 1955 / 1956
17 Bob Reeve East Dereham, Norfolk 1956
17 Ted Simpson Aylsham, Norfolk 1956
17 Joey Brown Birmingham, Warwickshire 1956
17 Cliff Sisley Dartford, Kent 1956
17 Johnny Brise Dartford, Kent 1956
17 Doug Wardropper Ipswich, Suffolk 1956
17 Sprog Bennett Alperton, Middlesex 1956
17 Ron Pears Church Drove, Cambridgeshire 1956
17 Frank Johnson Radcliffe-on-Trent, Nottinghamshire 1956 / 1960
17 Bob Stewart Rusholme, Lancashire 1958 / 1960
17 Ted Kenny Swinton, Greater Manchester 1963 / 1964
17 Ed Hall Accrington, Lancashire 1965 / 1968
17 Ray Burgess-Lowe Eastwood, Nottinghamshire 1969 / 1971
17 Mel Bassey London, Greater London 1972 / 1974
17 Darrel Hewitt Broadbottom, Lancashire 1976 / 1978
17 George Fleetwood Huddersfield, West Yorkshire 1979 / 1987
17 John Cayzer Saffron Walden, Essex 1990 / 1994
17 Daniel Wright Chesterfield, Derbyshire 1998 / 2009
 
17A
17A Frank Corner Elstree, Hertfordshire 1954
17A Les Muncaster Doncaster, South Yorkshire 1955
 
17G
17G Derek Allan Glasgow, Scotland 1955
 
18
18 Johnny Lockley Preston, Lancashire 1954
18 Snowy Crockford Brislington, Somerset 1954
18 Bill Hamblin Knowle, County of Bristol 1954
18 Doug Thornton Bradford, West Yorkshire 1954
18 Percy Brine Boreham Wood, Hertfordshire 1954
18 Jack Hudson Bradford, West Yorkshire 1954
18 Brian Kavanagh Birmingham, Warwickshire 1954
18 J Hayden Hoddesdon, Hertfordshire 1954
18 Bob Womack Stalham, Norfolk 1954
18 Billy Lipple Devonport, Devon 1954
18 Pete Dean Filton, Gloucestershire 1954
18 Roy Dando Hemington, Somerset 1954
18 John Alexander Levenshulme, Lancashire 1954 / 1955
18 L Hayford Muswell Hill, Middlesex 1954 / 1955
18 Dave Burnham Arnos Grove, Middlesex 1954 / 1956
18 Jerzy Wójtowicz Sheffield, South Yorkshire 1955
18 Peter Carlisle Wells, Somerset 1955
18 Bill Mason Birmingham, Warwickshire 1955
18 Frank Faulkner Birmingham, Warwickshire 1955
18 Derek Robins Nuneaton, Leicestershire 1955
18 Jack Hawkins 1955
18 JK Newlands Fishponds, County of Bristol 1955
18 Stanley Matthews Calne, Wiltshire 1955
18 Dick Sheppard Tuffley, Gloucestershire 1955
18 JJ Heron Norwich, Norfolk 1955
18 Snowy Crockford Brislington, Somerset 1955
18 Bill Bridgett Newcastle, Staffordshire 1955
18 George Staddon Crewkerne, Somerset 1955
18 Roy George Beccles, Suffolk 1955
18 Charlie Williams Stogumber, Somerset 1955
18 Bob Mark Edinburgh, Scotland 1955
18 Wilf Harrison Rotherham, South Yorkshire 1955
18 Tatter Meadway Stechford, Worcestershire 1955
18 Henry Francis Welburn, North Yorkshire 1955
18 Roy Phillips Ardsley, South Yorkshire 1955
18 L Young Newbury, Berkshire 1955
18 Luke Newland Fishponds, County of Bristol 1955
18 Harold Mead Shepton Mallet, Somerset 1955
18 Sam Weller Staunton Harold, Leicestershire 1955
18 Arthur Watts Marlborough, Wiltshire 1955
18 Wrecker Meadway Birmingham, Warwickshire 1955
18 Dave Clarke Doncaster, South Yorkshire 1956
18 Wal Morton Norwich, Norfolk 1956
18 Allan Robertson Hamilton, Scotland 1956
18 Dave Isaacs Ilford, Essex 1956
18 George Teece West Hampstead, Middlesex 1956
18 Eric West Finchley, Middlesex 1956
18 Bobby Cross Walthamstow, Essex 1956
18 Wally Saville Romford, Essex 1956
18 Fred Zagni Ipswich, Suffolk 1956
18 Gil Cox Moordown, Dorset 1956
18 Jack Adams St Austell, Cornwall 1956
18 Trevor Blyth Tilney St Lawrence, Norfolk 1956 / 1957
18 Andy Struthers Lesmahagow, Scotland 1957
18 Horry Crofts King's Lynn, Norfolk 1957 / 1963
18 Brian Pascoe Eccles, Lancashire 1958
18 Fred Burr London, Greater London 1964 / 1965
18 Lee Marshall Ilford, Essex 1967
18 Dave Westwood Congleton, Cheshire 1968 / 1969
18 Peter Clinch Nottingham, Nottinghamshire 1970 / 1972
18 Barry Craig Gorton, Greater Manchester 1973
18 Simon Shaw 1974
18 Mick Gale Luton, Bedfordshire 1975 / 1976
18 Richy Ahern Romford, Essex 1979 / 1981
18 Richy Ahern Romford, Essex 2017 / 2018
18 Daniel Ford Barnsley, South Yorkshire 2022 / 2024
 
18A
18A John Burrows Batley, West Yorkshire 1954
18A Bobby Cross Walthamstow, Essex 1954 / 1955
18A Jack Adams St Austell, Cornwall 1956
 
19
19 LG Maunder Yeovil, Somerset 1954
19 Bill Mason Birmingham, Warwickshire 1954
19 Gerry Baker Weston-super-Mare, Somerset 1954
19 Don Martindale Chorley, Lancashire 1954
19 Don Chaffee Warren MI, USA 1954
19 SJ Hartley Radstock, Somerset 1954
19 Oliver Hart Coppull, Lancashire 1954
19 Lionel Watling Nuneaton, Warwickshire 1954
19 Norman Hammond Windermere, Westmorland 1954
19 Allan Snell Standish, Lancashire 1954
19 Harry Blevins Huddersfield, West Yorkshire 1954
19 Stanley Matthews Calne, Wiltshire 1954 / 1955
19 Jimmy Wright Drayton, Oxfordshire 1954 / 1955
19 Dick Pethick Norwich, Norfolk 1954 / 1955
19 Les Muncaster Doncaster, South Yorkshire 1954 / 1956
19 Joe Murphy Edinburgh, Scotland 1954 / 1956
19 Jack Gilbert Wednesfield, Staffordshire 1955
19 Morry Morice Bristol, County of Bristol 1955
19 AG Phillips Bristol, County of Bristol 1955
19 Dennis Eustace Bradford, West Yorkshire 1955
19 Reg Workman Stroud, Gloucestershire 1955
19 Allan Reader Stratford-upon-Avon, Warwickshire 1955
19 Curly Brooks Bristol, County of Bristol 1955
19 Sam Skarratt Hulme, Lancashire 1955
19 Peter Reeve Bicester, Oxfordshire 1955
19 G Denton Barnsley, South Yorkshire 1955
19 Henry Francis Welburn, North Yorkshire 1955
19 Leon Levey Sutton-in-Ashfield, Nottinghamshire 1955
19 Johnny Hines Glastonbury, Somerset 1955
19 Sid Risdale Bristol, County of Bristol 1955
19 Pete Short Clandown, Somerset 1955
19 Sam Weller Staunton Harold, Leicestershire 1955
19 Gordon Saywood Cheltenham, Gloucestershire 1955
19 John North Neath, Wales 1955
19 Dave Dunham Southampton, Hampshire 1955 / 1956
19 Arch Dingley Southgate, Middlesex 1956
19 Pete Tucker Wembley, Middlesex 1956
19 Bill Bendix Leominster, Herefordshire 1956
19 Bob Cure Leicester, Leicestershire 1956
19 Freddie Francis Sprowston, Norfolk 1956
19 Pat Willis Eton, Buckinghamshire 1956
19 Doug Wright Norwich, Norfolk 1956 / 1958
19 Norman Pyke Southampton, Hampshire 1957
19 Bert Johnson East Ham, Essex 1957 / 1958
19 AE Johnson Custom House, Essex 1957 / 1958
19 Harry O'Brien Liverpool, Lancashire 1958
19 Dave Mayers Newark, Nottinghamshire 1958
19 Whizzer Wilson Kegworth, Derbyshire 1959
19 Alf Cozens Southport, Lancashire 1960
19 Martin Johnson Newton-le-Willows, Lancashire 1961 / 1964
19 John Douglas Newcastle-upon-Tyne, Tyne & Wear 1966 / 1968
19 John Lewis Altrincham, Lancashire 1969 / 1974
19 Paul Peet Burton-upon-Trent, Staffordshire 1975
19 Jeff Clarke Newcastle-under-Lyme, Staffordshire 1976
19 Steve Baxter Shepshed, Leicestershire 1979 / 2008
19 Jon Horne Elmesthorpe, Leicestershire 2015 / 2023
 
19A
19A Denise Netherwood Huddersfield, West Yorkshire 1954
19A Guy Ford Hampton-in-Arden, West Midlands 1954
 
19G
19G Tommy Dawson 1955
 
20
20 Bob Donald Sheffield, South Yorkshire 1954
20 Phyllis Mount Coppull, Lancashire 1954
20 Peter Conquest Coventry, Warwickshire 1954
20 Stanley Matthews Calne, Wiltshire 1954
20 Jack Skerratt Chorley, Lancashire 1954
20 Bobby Brown Wilmington, Kent 1954
20 Phil Hart Birmingham, Warwickshire 1954
20 George Garside Mirfield, West Yorkshire 1954
20 Ron Cliffe Sheffield, South Yorkshire 1954
20 PD Prime Hinton Blewett, Somerset 1954
20 Alf Hagon Harringay, Middlesex 1954
20 Allan Jermy Great Yarmouth, Norfolk 1954
20 Frank Scoular Didsbury, Lancashire 1954
20 Ted Holt Northampton, Northamptonshire 1954
20 Fred Wells Ilford, Essex 1954 / 1955
20 Jimmy Wright Drayton, Oxfordshire 1954 / 1955
20 John Evans Horfield, County of Bristol 1955
20 Wal Morton Norwich, Norfolk 1955
20 John Badger Brockworth, Gloucestershire 1955
20 A Walmersley Blackburn, Lancashire 1955
20 Jack Tipping Ilkley, West Yorkshire 1955
20 Johnny Harper Bristol, County of Bristol 1955
20 Curly Barnett Yeovil, Somerset 1955
20 Max Huiss Birmingham, Warwickshire 1955
20 Freddie Francis Sprowston, Norfolk 1955
20 DJ Phillips Wellow, Somerset 1955
20 Taxi One Manchester, Lancashire 1955
20 Gerald Thorogood Bristol, County of Bristol 1955
20 Frank Harris Southampton, Hampshire 1955
20 Eddie Holt Bradford, West Yorkshire 1955
20 George Allin Sutton-in-Ashfield, Nottinghamshire 1955
20 Arthur Haines Warsash, Hampshire 1955
20 Jamie Hartley Wellow, Somerset 1955
20 Al Halden Rugby, Warwickshire 1955
20 Roy Beer Shedfield, Hampshire 1955
20 Eric Salmon Bath, Somerset 1955
20 FB Battrick Bath, Somerset 1955
20 George Tufnell Colchester, Essex 1955 / 1956
20 John Hughes Pott Shrigley, Cheshire 1955 / 1958
20 Alf Forster Bletchley, Essex 1956
20 George Dykes Nottingham, Nottinghamshire 1956
20 Count Jackson Sprowston, Norfolk 1956
20 Sam Burnett Ayr, Scotland 1956
20 R Lipex Devonport, Devon 1956
20 Bill Manning 1956
20 Darkie Wright Newington Butts, Surrey 1956
20 Gil Cox Moordown, Dorset 1956
20 Allen Hughes Bramhall, Cheshire 1957
20 Henry Burden Chertsey, Surrey 1958
20 Den Phillips Yeovil, Somerset 1959
20 Colin Bennett Oldham, Lancashire 1964 / 1965
20 Ron Deane Newton Aycliffe, County Durham 1966 / 1968
20 Ian Beasley Leeds, West Yorkshire 1970 / 1973
20 Earl Boot Carlton, Nottinghamshire 1974
20 Tony Lavelle Manchester, Greater Manchester 1975 / 1980
20 Steve Robson Bradford, West Yorkshire 1981
20 Pete Guinchard Edgware, Greater London 1982
20 Dave Smalley Clitheroe, Lancashire 1983 / 1984
20 Steve Frankland Brighouse, West Yorkshire 1985 / 1987
20 Warren Hunter Preston, Lancashire 1990 / 1994
20 Nigel Wainwright Rotherham, South Yorkshire 2000 / 2013
20 Liam Gilbank Rotherham, South Yorkshire 2018 / 2024
 
20A
20A Pat Canham Edmonton, Middlesex 1954
20A John Hughes Pott Shrigley, Cheshire 1955
20A Fred Wells Ilford, Essex 1955
20A Den Phillips Yeovil, Somerset 1955 / 1958
 
20F
20F Stan Temple Kensington, Greater London 1955
 
20G
20G Charlie Gilmour 1955
 
21
21 Bob Greenwood Quinton, West Midlands 1954
21 Arthur Baker West Bromwich, Staffordshire 1954
21 Ralph Powell Weston, Avon 1954
21 Kathleen Hughes Mirfield, West Yorkshire 1954
21 Jack Hughes Mirfield, West Yorkshire 1954
21 Brian Naylor Stockport, Cheshire 1954
21 F Gestney Sutton Bridge, Lincolnshire 1954
21 Oliver Hart Coppull, Lancashire 1954
21 Ron Steward Levenshulme, Lancashire 1954
21 Harold Mead Shepton Mallet, Somerset 1954
21 Fred Mitchell Banbury, Oxfordshire 1954
21 John Cooper Sleaford, Lincolnshire 1954
21 Ted Hulme Stretford, Greater Manchester 1954
21 AP Jacobs Willesden Green, Middlesex 1954 / 1955
21 Peter Dent Kirknewton, Scotland 1954 / 1957
21 Ted Houlden Coventry, Warwickshire 1955
21 Reg Workman Stroud, Gloucestershire 1955
21 TP Little Prescot, Lancashire 1955
21 Vic Muggeridge Billinghurst, Sussex 1955
21 Ray Baxter Wembley, Middlesex 1955
21 Tony Jacobs Trowbridge, Wiltshire 1955
21 Steve Storm Churchover, Warwickshire 1955
21 Ray Hodgkiss Sheldon, Warwickshire 1955
21 Charlie Garrard Tottenham, Middlesex 1955
21 Jim Cushine Norwich, Norfolk 1955
21 George Mead Huddersfield, West Yorkshire 1955
21 Vic Reeves Small Heath, Warwickshire 1955
21 Len Allen Prickwillow, Cambridgeshire 1955
21 Two-Ton Knowlson Bristol, County of Bristol 1955
21 John Sage Temple Cloud, Somerset 1955
21 Stan Johnson Nottingham, Nottinghamshire 1955
21 Johnny Hines Glastonbury, Somerset 1955
21 Sid Risdale Bristol, County of Bristol 1955
21 Harold Bosworth Misterton, Nottinghamshire 1955
21 Vic Pliopa Hornchurch, Essex 1955
21 Cliff Hilton Rugby, Warwickshire 1955
21 FG Vernon Birmingham, Warwickshire 1955
21 Eric Salmon Bath, Somerset 1955
21 Ken O'Neill Salford, Lancashire 1955 / 1956
21 Charlie Williams Stogumber, Somerset 1955 / 1957
21 Brian Prior Yaxham, Norfolk 1955 / 1963
21 Vic Ferriday Bayswater, Middlesex 1956
21 Bill Manning 1956
21 Bobby Cross Walthamstow, Essex 1956
21 Harold Bosworth Misterton, Nottinghamshire 1956
21 Bill Winchester Chatham, Surrey 1957
21 Jack McGuinness Southport, Merseyside 1965
21 Tony Ayre Darlington, County Durham 1966 / 1969
21 Ken Reid London, Greater London 1970 / 1972
21 Stan Green Bedworth, Warwickshire 1973
21 Pete Brown Southport, Lancashire 1974
21 Kim Stevenson Leicester, Leicestershire 1975 / 1977
21 Graham Farnell Kegworth, Derbyshire 1980 / 1981
21 John Irving Eastwood, Nottinghamshire 1982 / 1983
21 Ted Harrison Middle Barton, Oxfordshire 1984
21 Dave Thomas Rochdale, Lancashire 1986 / 1990
21 Mark Gilbank Rotherham, South Yorkshire 1991 / 2023
 
21A
21A T Foster Glasgow, Scotland 1954
21A Albert Bottomley Bradford, West Yorkshire 1954
21A Bill Skarratt Manchester, Lancashire 1955
21A Stan Bates Harrow, Middlesex 1957
 
21G
21G Willie Fraser Ibrox, Scotland 1955
 
21½
21½ Sam Stewart East Dereham, Norfolk 1957
 
22
22 Olive Block Marlborough, Wiltshire 1954
22 L Holden Edgbaston, West Midlands 1954
22 P Compton Leicester, Leicestershire 1954
22 Venning Farnham, Surrey 1954
22 Walter Jenkins Bristol, County of Bristol 1954
22 Bill Hamblin Knowle, County of Bristol 1954
22 Brian Kirby Norwich, Norfolk 1954
22 Val Morton Ashton-under-Lyne, Lancashire 1954
22 Harold Howarth Coppull, Lancashire 1954
22 Ken O'Neill Salford, Lancashire 1954
22 C McGregor Norwich, Norfolk 1954
22 Wilf Jay Rotherham, South Yorkshire 1954
22 Brian Nestor Huddersfield, West Yorkshire 1954
22 Ted Dignan Stockport, Cheshire 1954
22 Pat Cox Totterdown, County of Bristol 1954
22 CK Quinn East Sheen, Surrey 1954
22 John Cooper Sleaford, Lincolnshire 1954
22 Stanley Matthews Calne, Wiltshire 1954 / 1955
22 Harold Bosworth Misterton, Nottinghamshire 1954 / 1961
22 Jerzy Wójtowicz Sheffield, South Yorkshire 1955
22 Willie Harrison Rotherham, South Yorkshire 1955
22 Pete Folse Tampa FL, USA 1955
22 Charlie Russett Southampton, Hampshire 1955
22 Les Syson Ilkeston, Derbyshire 1955
22 Maurice Kitchen Liverpool, Merseyside 1955
22 Max Huiss Birmingham, Warwickshire 1955
22 Charlie Williams Stogumber, Somerset 1955
22 Russell Tinson Calne, Wiltshire 1955
22 Ray Collinge Mytholmroyd, West Yorkshire 1955
22 Alan Gateley Birmingham, Warwickshire 1955
22 Brian Kavanagh Birmingham, Warwickshire 1955
22 Alan England Harringay, Middlesex 1955
22 Bush Beckett Withington, Lancashire 1955
22 Allen Bryant Trowbridge, Wiltshire 1955
22 Sid Risdale Bristol, County of Bristol 1955
22 Arthur Haines Warsash, Hampshire 1955
22 Jack Payne Kingswood, Gloucestershire 1955
22 Speedy Last Ferrybridge, West Yorkshire 1955
22 Tommy Tucker Wembley, Middlesex 1955
22 Bob Reeve East Dereham, Norfolk 1956
22 Vic Ferriday Bayswater, Middlesex 1956
22 Jack Minion Derby, Derbyshire 1956
22 Johnny Brise Dartford, Kent 1956
22 Norman Brown Southampton, Hampshire 1956
22 Bob Hope Whalley Range, Lancashire 1956
22 Johnny Wood Stonehouse, Scotland 1956
22 Nick Hryszko Bletchley, Buckinghamshire 1956
22 Charlie Varney Harringay, Middlesex 1956 / 1958
22 John Baldwin Aylesbury, Buckinghamshire 1964 / 1966
22 Bob Parry Wrexham, Wales 1967 / 1979
22 Allen Higgins Sheffield, South Yorkshire 1980
22 Aubrey Statham Burton-upon-Trent, Staffordshire 1981 / 1982
22 Denys Todd Silsden, West Yorkshire 1983 / 1984
22 Paul Harrison Wickersley, South Yorkshire 1985 / 1990
22 Will Yarrow Rothwell, Northamptonshire 1991 / 2022
22 Lewis Hunter Tarleton, Lancashire 2024
 
22A
22A Oliver Hart Coppull, Lancashire 1954
22A Reg Reynolds Enfield, Essex 1954
 
22B
22B Duggie Dainty 1955
 
22R
22R Ralph Powell Weston, Avon 1955
 
23
23 Joe Lister Chorley, Lancashire 1954
23 Jack Skerratt Chorley, Lancashire 1954
23 Bill Bridgett Newcastle, Staffordshire 1954
23 Brian Galley Sheffield, South Yorkshire 1954
23 Curly Brooks Bristol, County of Bristol 1954
23 Bill Blackledge Chorley, Lancashire 1954
23 RJ Benabo Maida Vale, London 1954
23 Ted Bravery Norwich, Norfolk 1954
23 Vic O'Toole Pelsall, Staffordshire 1954
23 Ken Kelsall Bradford, West Yorkshire 1954
23 Sid Widdowson Old Basford, Nottinghamshire 1954
23 Betty Seeney Birmingham, Warwickshire 1954
23 EF Dawes Manchester, Lancashire 1954
23 Pete Dean Filton, Gloucestershire 1954
23 Ted Hulme Stretford, Greater Manchester 1954
23 Jimmy Wright Drayton, Oxfordshire 1954 / 1955
23 Billy Barber Hayes, Middlesex 1954 / 1956
23 R Ashcroft Bootle, Merseyside 1955
23 Pete Tucker Wembley, Middlesex 1955
23 Den Pomeroy Hillingdon, Middlesex 1955
23 Stan Lang Burton-on-Trent, Staffordshire 1955
23 HE Hutt Peterborough, Cambridgeshire 1955
23 Jack Minion Derby, Derbyshire 1955
23 Harry Marshall Pendleton, Lancashire 1955
23 J Stead Oldham, Lancashire 1955
23 George Staddon Crewkerne, Somerset 1955
23 Merv Hannan Parkstone, Dorset 1955
23 Steve Storm Churchover, Warwickshire 1955
23 Reg Spooner West Bromwich, Staffordshire 1955
23 Von Baron Swindon, Wiltshire 1955
23 Tommy Adlam Peckham, Kent 1955
23 Vic Reeves Small Heath, Warwickshire 1955
23 Jack Hudson Bradford, West Yorkshire 1955
23 Peter Morris Port Talbot, Wales 1955
23 Jumbo Tustin Gloucester, Gloucestershire 1955
23 Jack Riley Chelsea, County of London 1955
23 Gus Pemberton Swallowcliffe, Wiltshire 1955
23 Sid Risdale Bristol, County of Bristol 1955
23 Harold Bosworth Misterton, Nottinghamshire 1955
23 G Gaywood Cheltenham, Gloucestershire 1955
23 Rory Harrison Cheltenham, Gloucestershire 1955
23 Bunky Miles Great Yarmouth, Norfolk 1955 / 1956
23 Fred Mitchell Banbury, Oxfordshire 1955 / 1956
23 Arch Dingley Southgate, Middlesex 1956
23 Bill Bendix Leominster, Herefordshire 1956
23 Alan Long Old Marston, Oxfordshire 1956
23 Johnny Brise Dartford, Kent 1956
23 William Chesson Sittingbourne, Kent 1956
23 Tommy Graham East Kilbride, Scotland 1956
23 Walter Matzke Rugby, Warwickshire 1956
23 George Tufnell Colchester, Essex 1956 / 1959
23 Jeff Eaton Southport, Lancashire 1960
23 Pete Saunders Hillingdon, Greater London 1964
23 Graham Tabor Cambridge, Cambridgeshire 1965 / 1966
23 John Davies London, Greater London 1967
23 Eddie Fish Accrington, Lancashire 1969 / 1974
23 Stephen Cooper Wolverhampton, West Midlands 1975 / 1976
23 Jon Lander Quenington, Gloucestershire 1977 / 1991
23 Jonathan Haigh Liversedge, West Yorkshire 1995
23 Gary Coleman Leicester, Leicestershire 1997
23 Kevan Reed Sileby, Leicestershire 2000 / 2016
23 Al Plant Barnsley, South Yorkshire 2022 / 2023
 
23A
23A Terry Denton Leeds, West Yorkshire 1954
23A Donald Hull Sunderland, Tyne & Wear 1955
 
23F
23F Arthur Burgess Stoke Newington, Middlesex 1954 / 1955
 
23G
23G Arthur Elliott Glasgow, Scotland 1955
 
24
24 Peter Carlisle Wells, Somerset 1954
24 BV Wilson-Colley Darfield, South Yorkshire 1954
24 James Holtby Stretford, Lancashire 1954
24 Charlie Russett Southampton, Hampshire 1954
24 Ginger Holtby Stretford, Lancashire 1954
24 Keating Farnham, Surrey 1954
24 Russell Tinson Calne, Wiltshire 1954
24 Austin Todd Liverpool, Lancashire 1954
24 Bob Kent Old Basford, Nottinghamshire 1954
24 Frankie Haft Higher Crompsall, Lancashire 1954
24 Mac Matthews Shepton Mallett, Somerset 1954
24 Ted Holt Northampton, Northamptonshire 1954
24 Johnny Cootes Sutton Bridge, Lincolnshire 1954 / 1955
24 Alan Beaumont Paddington, Middlesex 1954 / 1957
24 Ivan Furness Southampton, Hampshire 1955
24 Gerry Baker Weston-super-Mare, Somerset 1955
24 Dick Beaumont Northampton, Northamptonshire 1955
24 Ralph Powell Weston, Avon 1955
24 Dennis Jones Kettering, Northamptonshire 1955
24 JF Rogers Welburn, North Yorkshire 1955
24 Bill Coleman Bristol, County of Bristol 1955
24 Jimmy Evans Lawrence Hill, County of Bristol 1955
24 Curly Brooks Bristol, County of Bristol 1955
24 Vic O'Toole Pelsall, Staffordshire 1955
24 Ron Cerrone Birmingham, Warwickshire 1955
24 WJ White Harringay, Middlesex 1955
24 Stan Johnson Southend, Essex 1955
24 Sheila Brooks Bradford, West Yorkshire 1955
24 Tatter Meadway Stechford, Worcestershire 1955
24 Jon Martelli Bath, Somerset 1955
24 JB Naish Birmingham, Warwickshire 1955
24 Gil Cox Moordown, Dorset 1955
24 Tiger Swinbourne Bristol, County of Bristol 1955
24 J Hughes Macclesfield, Cheshire 1955
24 Wrecker Meadway Birmingham, Warwickshire 1955
24 Frank Gray 1955
24 Sid Aldridge Kentish Town, Middlesex 1955
24 Ron Perks Leicester, Leicestershire 1956
24 Darcy Miall Duns Tew, Oxfordshire 1956
24 Johnny Prince Finchley, Middlesex 1956
24 Ken Freeman Sunbury-on-Thames, Surrey 1956
24 Jack Crawley Knightsbridge, Middlesex 1956
24 Johnny King Hammersmith, Middlesex 1956
24 Gerry Weir Ipswich, Suffolk 1956
24 Gil Cox Moordown, Dorset 1956
24 Jock Campbell Ayr, Scotland 1957
24 Ron Grantham Lincoln, Lincolnshire 1957 / 1958
24 Alf Giles Long Eaton, Derbyshire 1958
24 Keith Steward Radcliffe, Lancashire 1960
24 Alan England Harringay, Middlesex 1962 / 1974
24 Peter Chandler Leyland, Lancashire 1976
24 John Gray Thrapston, Northamptonshire 1977 / 1984
24 Bill Brood Burton-upon-Trent, Staffordshire 1985 / 1986
24 Ken Hopes Huddersfield, West Yorkshire 1987 / 1990
24 Lisa Harter Halstead, Essex 1992 / 1996
24 Mark Gray Cranford, Northamptonshire 2000 / 2009
24 Mark Adkins Mirfield, West Yorkshire 2014 / 2023
 
24A
24A Don Coles Shipley, West Yorkshire 1954
24A Frank Hensen Manchester, Lancashire 1954
24A Ray Johnson Sheffield, South Yorkshire 1955
 
24G
24G Gil Divens Edinburgh, Scotland 1955
 
24R
24R Charlie Russett Southampton, Hampshire 1955
 
25
25 Bill Mason Birmingham, Warwickshire 1954
25 A Bott Cannock, Staffordshire 1954
25 Jack Harper Bristol, County of Bristol 1954
25 Ron Humphrey Coventry, Warwickshire 1954
25 Ron Hart Coppull, Lancashire 1954
25 Vic Tordoff Bradford, West Yorkshire 1954
25 Sam Burnett Ayr, Scotland 1954
25 Ken Coffey Sale, Cheshire 1954
25 Culver Four Marks, Hampshire 1954
25 Mike Garner Ilkley, West Yorkshire 1954
25 Frank Cobham Liverpool, Lancashire 1954
25 Wilf Sillett Norwich, Norfolk 1954 / 1955
25 Claude Hamilton Selsey, West Sussex 1954 / 1955
25 Gerry Scali Devonport, Devon 1954 / 1956
25 Don Ferriday Bayswater, Middlesex 1955
25 Gerry Baker Weston-super-Mare, Somerset 1955
25 Derek Robins Nuneaton, Leicestershire 1955
25 Len Ogbourne Northampton, Northamptonshire 1955
25 Harry Woods Leicester, Leicestershire 1955
25 Pete Folse Tampa FL, USA 1955
25 George Noakes Gloucester, Gloucestershire 1955
25 Roy George Beccles, Suffolk 1955
25 Reg Saul Radford, Nottinghamshire 1955
25 A Jarman Westcliff-on-Sea, Essex 1955
25 Freddie Poole Coventry, Warwickshire 1955
25 Doris Allen Accrington, Lancashire 1955
25 DJ Phillips Wellow, Somerset 1955
25 Ray Collinge Mytholmroyd, West Yorkshire 1955
25 Ron Seeney Birmingham, Warwickshire 1955
25 George Janaway Southampton, Hampshire 1955
25 Allen Bryant Trowbridge, Wiltshire 1955
25 Jamie Hartley Wellow, Somerset 1955
25 Bert Rollason Derby, Derbyshire 1955
25 Peter Penny King's Heath, Worcestershire 1955
25 Rory Harrison Cheltenham, Gloucestershire 1955
25 Fred Mitchell Banbury, Oxfordshire 1955 / 1956
25 Bernie Turney Plaistow, Essex 1956
25 Freddie Funnell Cranbrook, Kent 1956
25 Wal Morton Norwich, Norfolk 1956
25 Tony Wickwar Ipswich, Suffolk 1956
25 Pat Righton Chipping Campden, Gloucestershire 1956
25 Stan Johnson Southend, Essex 1956
25 Johnny Perkins Coventry, Warwickshire 1956
25 Alf Larkin Bolton, Lancashire 1956 / 1957
25 Pat Willis Eton, Buckinghamshire 1956 / 1967
25 Ian Prentice West Calder, Scotland 1957
25 Cyril Greenhalgh Bolton, Lancashire 1958
25 Ken Steward Bolton, Lancashire 1960
25 Don Buddin York, North Yorkshire 1968 / 1988
25 John Speed Newark, Nottinghamshire 1990 / 1993
25 Terry Forster Peterlee, County Durham 1994 / 1997
25 Danny Wainwright Rotherham, South Yorkshire 2004 / 2005
25 Bradley Harrison Wickersley, South Yorkshire 2015 / 2023
 
25A
25A Tommy Johnston Cheadle, Lancashire 1954
 
25G
25G Tom Geldard Coatham Mundeville, County Durham 1955
 
25R
25R Peter Saint-Patrick 1955
 
26
26 Morry Morice Bristol, County of Bristol 1954
26 Bill Frost Lawrence Hill, County of Bristol 1954
26 Pat Canham Edmonton, Middlesex 1954
26 Hot-Rod Foster Woking, Surrey 1954
26 Oliver Hart Coppull, Lancashire 1954
26 J Browne Carterton, Oxfordshire 1954
26 Fred Walker Penwortham, Lancashire 1954
26 Curly Brooks Bristol, County of Bristol 1954
26 FR Falce Blackheath, Surrey 1954
26 Rikki Sørensen Longsight, Lancashire 1954
26 Reg White Birmingham, West Midlands 1954
26 Allan Roe Bradford, West Yorkshire 1954
26 Peter Wren Diss, Norfolk 1954
26 Allan Snell Standish, Lancashire 1954
26 Dave Culling Dewsbury, West Yorkshire 1954
26 JF Rogers Welburn, North Yorkshire 1954
26 Jerzy Wójtowicz Sheffield, South Yorkshire 1955
26 Derek Robins Nuneaton, Leicestershire 1955
26 John Woods Leicester, Leicestershire 1955
26 Stanley Matthews Calne, Wiltshire 1955
26 Harry Woods Leicester, Leicestershire 1955
26 Ralph Powell Weston, Avon 1955
26 Jack Harper Bristol, County of Bristol 1955
26 Steve Storm Churchover, Warwickshire 1955
26 Dan Spence Portsmouth, Hampshire 1955
26 George Stringer Mirfield, West Yorkshire 1955
26 Peter Reeve Bicester, Oxfordshire 1955
26 Von Baron Swindon, Wiltshire 1955
26 Russell Tinson Calne, Wiltshire 1955
26 Pete McKellen Kidderminster, Worcestershire 1955
26 Wilf Burgess Swansea, Wales 1955
26 Alan England Harringay, Middlesex 1955
26 Jack Riley Liverpool, Lancashire 1955
26 RK Motors Wood Green, Middlesex 1955
26 Phil Plaister Radstock, Somerset 1955
26 Johnny Hines Glastonbury, Somerset 1955
26 Jack Schofield Hebden Bridge, West Yorkshire 1955
26 D McLean Bristol, County of Bristol 1955
26 Syd Symes Wolverhampton, Staffordshire 1955
26 Alan Hunt Aston, Warwickshire 1955 / 1956
26 Allan Reader Stratford-upon-Avon, Warwickshire 1955 / 1956
26 George Hazard Didsbury, Lancashire 1955 / 1960
26 Dick Sheppard Tuffley, Gloucestershire 1956
26 Vic Morrow Finchley, Middlesex 1956
26 Alan Hunt Evesham, Worcestershire 1956
26 Johnny King Hammersmith, Middlesex 1956
26 Bernie Porter London 1956
26 Brian Wenn Upwell, Norfolk 1956
26 Fred Strecker Nottingham, Nottinghamshire 1956
26 Pat Driscoll Plaistow, Greater London 1956 / 1957
26 Earl Testo York, North Yorkshire 1957 / 1965
26 Keith Steward Radcliffe, Lancashire 1961
26 Jack Ollerenshaw Grindleton, Lancashire 1963 / 1984
26 Ray Williams Nottingham, Nottinghamshire 1985 / 2003
26 Rob Newson Norwich, Norfolk 2009
26 Hayley Williams Long Eaton, Derbyshire 2019
 
26A
26A Dave Culling Dewsbury, West Yorkshire 1954
26A Bob Drew Chadderton, Lancashire 1954
26A K Hayes Manchester, Lancashire 1955
26A Jack Lannberry Manchester, Lancashire 1955
 
26F
26F Bob Beckenham Stamford Hill, Middlesex 1955
 
27
27 Bill Mason Birmingham, Warwickshire 1954
27 Morry Morice Bristol, County of Bristol 1954
27 Ken Clevely Southampton, Hampshire 1954
27 Eric Rollinson Dewsbury, West Yorkshire 1954
27 Len Rowley Sale, Cheshire 1954
27 Jim Pollitt Cheadle, Cheshire 1954
27 Jack Harper Bristol, County of Bristol 1954
27 Bill Blackledge Chorley, Lancashire 1954
27 SJ Hartley Radstock, Somerset 1954
27 Vic Tordoff Bradford, West Yorkshire 1954
27 Pete McKellen Kidderminster, Worcestershire 1954
27 Percy Brine Boreham Wood, Hertfordshire 1954
27 SC Reeder York, Yorkshire 1954
27 Mike Garner Ilkley, West Yorkshire 1954
27 G Gooch Rackheath, Norfolk 1954
27 Michael Hopkinson Eversley, Hampshire 1954
27 JF Furness Southampton, Hampshire 1954
27 Phil O'Shea Romford, Essex 1954 / 1957
27 Gerry Baker Weston-super-Mare, Somerset 1955
27 Bill Frost Lawrence Hill, County of Bristol 1955
27 Dennis Sedgeley Sheffield, South Yorkshire 1955
27 JK Newlands Fishponds, County of Bristol 1955
27 Fred Wells Ilford, Essex 1955
27 Reg Workman Stroud, Gloucestershire 1955
27 Harry Townend Shipley, West Yorkshire 1955
27 Roy Gover Whiteparish, Wiltshire 1955
27 Reg Spooner West Bromwich, Staffordshire 1955
27 Jock Craig Nottingham, Nottinghamshire 1955
27 Lawrence Smith Liverpool, Merseyside 1955
27 Von Baron Swindon, Wiltshire 1955
27 Bill Barker 1955
27 Tommy Adlam Peckham, Kent 1955
27 Wally Cuff Frome, Somerset 1955
27 Roy Goodman Pailton, Warwickshire 1955
27 AH Barker Norwich, Norfolk 1955
27 JB Naish Birmingham, Warwickshire 1955
27 George Janaway Southampton, Hampshire 1955
27 Ron Sammons Chase Terrace, Staffordshire 1955
27 Jack Payne Kingswood, Gloucestershire 1955
27 Len Allen Prickwillow, Cambridgeshire 1955 / 1961
27 Jock Lloyd Ashford, Middlesex 1956
27 Jack O'Connell Wishaw, Scotland 1956
27 Reg Saul Radford, Nottinghamshire 1956
27 Jess Sizer Horning, Norfolk 1956
27 Jumbo Tustin Gloucester, Gloucestershire 1956
27 Ed Skeldon Erdington, Warwickshire 1956
27 P Mossman Edinburgh, Scotland 1957
27 Ron Lea Swinton, Lancashire 1957 / 1958
27 Eddie Tong Swinton, Lancashire 1958
27 Ron Carr Ashton-under-Lyne, Lancashire 1963 / 1966
27 John Hickey Accrington, Lancashire 1969 / 1971
27 A Rogers 1972
27 Doug Ellis Oldham, Lancashire 1973 / 1974
27 Eddie Harrison Middle Barton, Oxfordshire 1975 / 1990
27 Malcolm Burton Enfield, Greater London 1987 / 1988
27 Tristan May Nuneaton, Warwickshire 1995 / 1998
27 Dean Forward Wakefield, West Yorkshire 2000 / 2007
27 Liam Brown Loughborough, Leicestershire 2022
 
27A
27A Tiger Harding Boreham Wood, Hertfordshire 1954
27A Brian Naylor Stockport, Cheshire 1954
27A Percy Brine Boreham Wood, Hertfordshire 1954
27A Phil O'Shea Romford, Essex 1955
 
27G
27G Reg Walker 1955
 
28
28 G Chaney Leeds, West Yorkshire 1954
28 Morry Morice Bristol, County of Bristol 1954
28 Bob Schofield Urmston, Lancashire 1954
28 Snowy Crockford Brislington, Somerset 1954
28 Jose Martelli Bath, Somerset 1954
28 Geoff Armstrong Whalley Range, Lancashire 1954
28 Jimmy Wright Drayton, Oxfordshire 1954
28 John Robinson Ravendale, Lincolnshire 1954
28 Ginger Holt Bradford, West Yorkshire 1954
28 Brian Kirby Norwich, Norfolk 1954
28 Albert Holtby Stretford, Lancashire 1954
28 H Brown Alton, Hampshire 1954
28 Jack Riley Stoke-on-Trent, Staffordshire 1954
28 Henry Francis Welburn, North Yorkshire 1954 / 1957
28 John Goody Newington Butts, Surrey 1954 / 1961
28 Jerzy Wójtowicz Sheffield, South Yorkshire 1955
28 Ivor Pike East Horsley, Gloucestershire 1955
28 AG Phillips Bristol, County of Bristol 1955
28 Bill Irick Camden SC, USA 1955
28 B Blackline Southport, Lancashire 1955
28 Jimmy Evans Lawrence Hill, County of Bristol 1955
28 Wilf Blundell Southport, Merseyside 1955
28 Ron Ward Birmingham, Warwickshire 1955
28 Derek Crutcher Parkstone, Dorset 1955
28 Bobby Cross Walthamstow, Essex 1955
28 Bill Morris Birmingham, Warwickshire 1955
28 Terry Waite Wellingborough, Leicestershire 1955
28 Gene Mace Old Basford, Nottinghamshire 1955
28 Luke Newland Fishponds, County of Bristol 1955
28 Ron Sammons Chase Terrace, Staffordshire 1955
28 Tiger Swinbourne Bristol, County of Bristol 1955
28 Ray Cross Walthamstow, Essex 1955
28 Gordon Saywood Cheltenham, Gloucestershire 1955
28 Arthur Burgess Stoke Newington, Middlesex 1955
28 Bill Harris Trowbridge, Wiltshire 1955
28 Fred Strecker Nottingham, Nottinghamshire 1955
28 Syd Symes Wolverhampton, Staffordshire 1955
28 Hubert Hovell Wisbech, Cambridgeshire 1956
28 Harry Foot Tottenham, Middlesex 1956
28 Bill McLeod Edinburgh, Scotland 1956
28 Gerry Dommett Fordingbridge, Hampshire 1956
28 George Sayers Ilkeston, Derbyshire 1956
28 Johnny King Hammersmith, Middlesex 1956
28 Pat Willis Eton, Buckinghamshire 1956
28 JP Middleton Norwich, Norfolk 1956
28 Joey Brown Birmingham, Warwickshire 1956 / 1957
28 Pop Testo 1957
28 Doug Walker Dereham, Norfolk 1957 / 1958
28 Bunky Miles Great Yarmouth, Norfolk 1958
28 Trevor Blyth Tilney St Lawrence, Norfolk 1958 / 1960
28 Roly Clarkson Barningham, County Durham 1965 / 1970
28 Roger Andrews Long Eaton, Derbyshire 1971
28 Bert Finnikin Leek, Staffordshire 1972 / 1973
28 Bill Gill Chapel-en-le-Frith, Derbyshire 1974 / 1987
28 Eddie Roberts Rochdale, Lancashire 1989 / 1992
28 Mark Barber Lincoln, Lincolnshire 1994
28 Bill Martin Northampton, Northamptonshire 1995
28 Roger Garnett Daventry, Northamptonshire 1996
28 Mike Dugdale High Wycombe, Buckinghamshire 1998 / 1999
28 Paul Wainwright Congleton, Cheshire 2001 / 2007
28 Tom Boyer Barnoldswick, Lancashire 2015 / 2017
28 Ian Coulson Hartlepool, County Durham 2023
 
28A
28A GFH de Relwyskow Leeds, West Yorkshire 1954
28A F Ryan 1956
28A Ferdy Fairbrother Ashby-de-la-Zouch, Leicestershire 1957
 
28C
28C George Gale Derby, Derbyshire 1957
 
28E
28E Jock McCulloch Ayr, Scotland 1955
 
28F
28F Stan Temple Kensington, Greater London 1955
 
29
29 Fred Muncaster Scunthorpe, Lincolnshire 1954
29 Derek Robins Nuneaton, Leicestershire 1954
29 Bob Schofield Urmston, Lancashire 1954
29 Lincoln Stott Bradford, West Yorkshire 1954
29 Jimmy Wright Drayton, Oxfordshire 1954
29 Henry Ashby Froxfield, Wiltshire 1954
29 Bill Hamblin Knowle, County of Bristol 1954
29 Frank Harris Southampton, Hampshire 1954
29 Frankie Haft Higher Crompsall, Lancashire 1954
29 Betty Oldfield Darfield, South Yorkshire 1954
29 Cliff Rudrum Henbury, Avon 1954
29 Sid Hiscock Ruislip, Middlesex 1954 / 1955
29 George Foulger Banham, Norfolk 1954 / 1960
29 Morry Morice Bristol, County of Bristol 1955
29 Gerry Baker Weston-super-Mare, Somerset 1955
29 Vic Ferriday Bayswater, Middlesex 1955
29 Gordon Bridgewater Aston, Warwickshire 1955
29 Eric Rollinson Dewsbury, West Yorkshire 1955
29 Jack Symes Staines, Surrey 1955
29 Allan Reader Stratford-upon-Avon, Warwickshire 1955
29 Jack Tipping Ilkley, West Yorkshire 1955
29 Bill Coleman Bristol, County of Bristol 1955
29 Roy Gover Whiteparish, Wiltshire 1955
29 Norman Sutton Pendleton, Lancashire 1955
29 John Allsop Burton-upon-Trent, Staffordshire 1955
29 EM Wright Scunthorpe, Lincolnshire 1955
29 Russell Tinson Calne, Wiltshire 1955
29 Graham White 1955
29 Smokey Wells Ilford, Essex 1955
29 Basher Haskins Winterbourne, Gloucestershire 1955
29 Ted Perera Burton-on-Trent, Staffordshire 1955
29 Phil Plaister Radstock, Somerset 1955
29 Steve Starr Birmingham, Warwickshire 1955
29 Flyer Ford Moorfields, County of Bristol 1955
29 Pete Tucker Wembley, Middlesex 1956
29 Jock Lloyd Ashford, Middlesex 1956
29 Colin Cowan Busby, Scotland 1956
29 Vic Muggeridge Billinghurst, Sussex 1956
29 Kazek Sawicki Siberia 1956
29 Graham Warner Bury St Edmunds, Suffolk 1956
29 Eric West Finchley, Middlesex 1956
29 Ron Cottrell Dinnington, South Yorkshire 1957
29 Terry Gill Buxton, Derbyshire 1961 / 1974
29 Alex McDade Tingley, West Yorkshire 1979 / 1982
29 Ian Higgins Shiptonthorpe, East Yorkshire 1983 / 2012
 
29A
29A Johnny Barraclough Oldham, Lancashire 1954
29A Cliff Wrigley Oldham, Lancashire 1954
29A Terry Gill Buxton, Derbyshire 1955
29A Ray Collins Sheffield, South Yorkshire 1955
29A Doug Iddon Buxton, Derbyshire 1955
29A John Allsop Burton-upon-Trent, Staffordshire 1956 / 1957
 
30
30 GT North Blackheath, West Midlands 1954
30 Jack Hughes Mirfield, West Yorkshire 1954
30 Jim Pollitt Cheadle, Cheshire 1954
30 Lincoln Stott Bradford, West Yorkshire 1954
30 Walter Jenkins Bristol, County of Bristol 1954
30 Vic O'Toole Pelsall, Staffordshire 1954
30 Wally Cuff Frome, Somerset 1954
30 PD Prime Hinton Blewett, Somerset 1954
30 A Topping Gorton, Greater Manchester 1954
30 Margarite Asquith Conisborough, South Yorkshire 1954
30 Bobby Brown Wilmington, Kent 1954 / 1955
30 Roy Uden Rayleigh, Essex 1954 / 1955
30 John Robinson Ravendale, Lincolnshire 1954 / 1955
30 Arthur Williams Madeley, Staffordshire 1955
30 Derick Hawley Etwall, Derbyshire 1955
30 Malcolm Smith Shirley, Warwickshire 1955
30 Russell Tinson Calne, Wiltshire 1955
30 Derrick Bennett Prestwich, Lancashire 1955
30 Roy Bloomfield Northville, Gloucestershire 1955
30 Geoff Pymar Purton, Wiltshire 1955
30 Jack Milner Huddersfield, West Yorkshire 1955
30 Frank Harris Southampton, Hampshire 1955
30 CH Hill Bath, Somerset 1955
30 Vic Pliopa Hornchurch, Essex 1955
30 Pete Dean Filton, Gloucestershire 1955
30 Cal Wills Doncaster, South Yorkshire 1955
30 Alan Pemberton Salisbury, Wiltshire 1955
30 G Cross Walthamstow, Essex 1955
30 H Cook Hereford, Herefordshire 1955
30 Bob Sherratt Stretford, Lancashire 1955 / 1959
30 Bernie Turney Plaistow, Essex 1956
30 C Booth Market Drayton, Shropshire 1956
30 Bill Bendix Leominster, Herefordshire 1956
30 Les Muncaster Doncaster, South Yorkshire 1956
30 George Tufnell Colchester, Essex 1956
30 Ernie Jennings Kelso, Scotland 1956
30 Doug Wardropper Ipswich, Suffolk 1956
30 Ken Freeman Sunbury-on-Thames, Surrey 1956
30 Darkie Wright Newington Butts, Surrey 1956
30 Eric West Finchley, Middlesex 1956
30 Dick Sheppard Tuffley, Gloucestershire 1956 / 1962
30 G Pollock Edinburgh, Scotland 1957
30 Max Bacon Plumstead, Kent 1963 / 1964
30 Johnny Goodhall Stoney Stanton, Leicestershire 1965
30 Johnny Challis London, Greater London 1966 / 1967
30 Dave Taylor Nazeing, Essex 1970 / 1978
30 Geoff Marsden Stockton-on-Tees, County Durham 1980
30 Barry Altham Clitheroe, Lancashire 1981 / 1983
30 Alan Higgins Bradford, West Yorkshire 1984 / 1988
30 John Davies Loughborough, Leicestershire 1989 / 1992
30 Phil Martindale Bolton, Lancashire 1993
30 Jim McLoughlin Altrincham, Lancashire 1995
30 Michael Storry Wetherby, West Yorkshire 1997 / 2021
30 Chris Brown Washingborough, Lincolnshire 2017 / 2019
30 Tom Storry Wetherby, West Yorkshire 2023 / 2024
 
30A
30A Jack Anderson Manchester, Lancashire 1954
30A Tony Anderson Manchester, Lancashire 1954
30A Dick Sheppard Tuffley, Gloucestershire 1954 / 1955
 
30E
30E Jack Duncan 1955
 
30F
30F Hellcat Herriot Bayswater, Greater London 1955
 
31
31 Phyllis Mount Coppull, Lancashire 1954
31 Brian Lennard Didsbury, Lancashire 1954
31 Morry Morice Bristol, County of Bristol 1954
31 Bill Bendix Leominster, Herefordshire 1954
31 A Ralph Grays, Essex 1954
31 Arthur Franks Northampton, Northamptonshire 1954
31 Dirk Bradley Manchester, Greater Manchester 1954
31 Doug Thornton Bradford, West Yorkshire 1954
31 Jack Uphill Hinton Blewett, Somerset 1954
31 Maurice Selway Hinton Blewett, Somerset 1954
31 Harry Watts Chorlton, Lancashire 1954
31 Freddie Bird Wolverhampton, Staffordshire 1954
31 Winnie Graham Carlisle, Cumberland 1954
31 Jon Martelli Bath, Somerset 1954
31 PD Prime Hinton Blewett, Somerset 1954
31 Les Steward Manchester, Lancashire 1954
31 Berran 1954
31 Peter Ashley Newcastle-Under-Lyme, Staffordshire 1954 / 1955
31 Charles Collett Birmingham, Warwickshire 1955
31 Morry Morice Bristol, County of Bristol 1955
31 Bill Bridgett Newcastle, Staffordshire 1955
31 Geoff Armstrong Whalley Range, Lancashire 1955
31 Ian Hastie Ashton-under-Lyne, Lancashire 1955
31 Tony Wickwar Ipswich, Suffolk 1955
31 Jack Tipping Ilkley, West Yorkshire 1955
31 Terry Gill Buxton, Derbyshire 1955
31 Sid Cross Walworth, Surrey 1955
31 Sid Ford Bristol, County of Bristol 1955
31 EM Wright Scunthorpe, Lincolnshire 1955
31 Bert Morgan Henbury, Gloucestershire 1955
31 Ralph Arnold Grays, Essex 1955
31 Jimmy Potter Birmingham, Warwickshire 1955
31 Ivor Rees Grantham, Lincolnshire 1955
31 John Pettifor Fleet, Hampshire 1955
31 Harold Mead Shepton Mallet, Somerset 1955
31 Fred Mingo Wembley, Middlesex 1955
31 Ron Sammons Chase Terrace, Staffordshire 1955
31 Roy Dando Hemington, Somerset 1955
31 Den Oliver Ilford, Essex 1956
31 Jimmy Wright Drayton, Oxfordshire 1956
31 Syd Booth Market Drayton, Shropshire 1956
31 Eric West Finchley, Middlesex 1956
31 Harold Bosworth Misterton, Nottinghamshire 1956
31 Bernie Turney Plaistow, Essex 1956 / 1958
31 Reg Larter Blankney Dales, Lincolnshire 1957 / 1958
31 Roy Adams Wythenshawe, Lancashire 1958
31 John Jordan Oldham, Lancashire 1959
31 Eric Wilkinson Southport, Merseyside 1960 / 1962
31 Dave Salisbury Preston, Lancashire 1963 / 1964
31 Peter Mayes Ely, Cambridgeshire 1965 / 1972
31 Doug Brown 1973 / 1974
31 Pete Whitehead 1975 / 1978
31 Ray Harris London, Greater London 1979
31 Phil Hayhurst Milnthorpe, Cumbria 1981
31 Dennis Higgins York, North Yorkshire 1982 / 1987
31 Paul Higgins York, North Yorkshire 1988 / 1989
31 Dave King Banbury, Oxfordshire 1990 / 1998
31 Richard Thornton Cleckheaton, West Yorkshire 2002 / 2008
31 Timmy Barnes Dereham, Norfolk 2020
31 Oliver Wadsworth Dewsbury, West Yorkshire 2022 / 2023
 
31A
31A Doug de Relwyskow Leeds, West Yorkshire 1954
31A Bill Bridgett Newcastle, Staffordshire 1955
 
31E
31E Vic Connors Charlestown, Scotland 1955
 
31F
31F W Burton 1955
 
32
32 Ernest Lewis Bedminster, Avon 1954
32 Pete Tucker Wembley, Middlesex 1954
32 Bill Bendix Leominster, Herefordshire 1954
32 K Smith Bristol, County of Bristol 1954
32 Derek Robins Nuneaton, Leicestershire 1954
32 Jack Harper Bristol, County of Bristol 1954
32 Vic Tordoff Bradford, West Yorkshire 1954
32 Rita Kirkby Conisborough, South Yorkshire 1954
32 Wilbur Wright Cradley Heath, West Midlands 1954
32 Sprog Bennett Alperton, Middlesex 1954 / 1958
32 Jack Tipping Ilkley, West Yorkshire 1954 / 1955
32 George Lunness Doncaster, South Yorkshire 1954 / 1955
32 Alan Marshall Wembley, Middlesex 1954 / 1956
32 Albert Ashby Welburn, North Yorkshire 1955
32 Cody Morse Wembley, Middlesex 1955
32 Harry Woods Leicester, Leicestershire 1955
32 Ralph Powell Weston, Avon 1955
32 Den Phillips Yeovil, Somerset 1955
32 W Coleman Downend, Gloucestershire 1955
32 Reg Spooner West Bromwich, Staffordshire 1955
32 Bill Kirby Denton, Lancashire 1955
32 DJ Phillips Wellow, Somerset 1955
32 Brian Kavanagh Birmingham, Warwickshire 1955
32 Bob Kent Old Basford, Nottinghamshire 1955
32 Luke Newland Fishponds, County of Bristol 1955
32 M Pettifor Fleet, Hampshire 1955
32 Bang Bennett Fleet, Hampshire 1955
32 Roy Dando Hemington, Somerset 1955
32 Ian Williams Fallowfield, Lancashire 1955 / 1956
32 Jerzy Wójtowicz Sheffield, South Yorkshire 1956
32 Allen Briggs Chingford, Essex 1956
32 Dick Rogers Helensburgh, Scotland 1956
32 Graham Warner Bury St Edmunds, Suffolk 1956
32 Vic Spalding East Ham, Essex 1956
32 Rush Green Hitchin, Hertfordshire 1956
32 Alec Le Croissette Staines, Surrey 1956 / 1957
32 Ellis Daw Sparkwell, Devon 1958 / 1959
32 Bob Cottrell Slough, Buckinghamshire 1969 / 1974
32 Ken Simpson Manchester, Greater Manchester 1977 / 1978
32 Dennis Harris London, Greater London 1979 / 1980
32 Glen Parsons Hall Green, West Midlands 1982
32 Bill Roberts Wolverhampton, West Midlands 1984
32 Stu Bate Chester, Cheshire 1990 / 2002
32 Chris Farnell Clitheroe, Lancashire 2013 / 2022
 
32A
32A Johnny Lockley Preston, Lancashire 1954
32A Harold Ireland Ardwick, Lancashire 1954
 
33
33 Peter Carlisle Wells, Somerset 1954
33 Frank Johnson Radcliffe-on-Trent, Nottinghamshire 1954
33 Ron Bryan Broseley, Shropshire 1954
33 Bill Frost Lawrence Hill, County of Bristol 1954
33 Ernest Mee Bentley, South Yorkshire 1954
33 Ted Bravery Norwich, Norfolk 1954
33 Vic O'Toole Pelsall, Staffordshire 1954
33 Wally Cuff Frome, Somerset 1954
33 Ronnie Chadwick Wigan, Lancashire 1954
33 Tatter Meadway Stechford, Worcestershire 1954
33 Bill Morris Birmingham, Warwickshire 1954
33 JF Rogers Welburn, North Yorkshire 1954
33 Norman Veronique Stamford Hill, Middlesex 1954 / 1955
33 EM Wright Scunthorpe, Lincolnshire 1954 / 1955
33 Johnny Sturgess Humberstone, Leicestershire 1954 / 1957
33 C Booth Market Drayton, Shropshire 1955
33 A Barraclough Monk Bretton, South Yorkshire 1955
33 Gordon Bridgewater Aston, Warwickshire 1955
33 Alan Long Old Marston, Oxfordshire 1955
33 Bill Skarratt Manchester, Lancashire 1955
33 George Staddon Crewkerne, Somerset 1955
33 Eric Bullen Sheffield, South Yorkshire 1955
33 Steve Storm Churchover, Warwickshire 1955
33 Freddie Poole Coventry, Warwickshire 1955
33 D Kendrick Wembley, Middlesex 1955
33 George Foulger Banham, Norfolk 1955
33 Graham Warner Bury St Edmunds, Suffolk 1955
33 AG Saint-Jacques USA 1955
33 George Sayers Ilkeston, Derbyshire 1955
33 Phil Plaister Radstock, Somerset 1955
33 Pete Short Clandown, Somerset 1955
33 Tom Vernall 1955
33 Pete Dean Filton, Gloucestershire 1955
33 Bill Bendix Leominster, Herefordshire 1955 / 1956
33 John Mills Hurn, Dorset 1955 / 1956
33 Jerzy Wójtowicz Sheffield, South Yorkshire 1956
33 Johnny Scott Brighton, Sussex 1956
33 Nosmo King Dunstable, Bedfordshire 1956
33 Sam Weller Staunton Harold, Leicestershire 1956
33 Dick Rogers Helensburgh, Scotland 1956 / 1957
33 Vic Webb Bristol, County of Bristol 1956 / 1962
33 Captain Flint Wrexham, Wales 1957 / 1958
33 Graham Walker Long Eaton, Derbyshire 1958
33 John Halford Long Whatton, Leicestershire 1963 / 1964
33 Gerry Dommett Fordingbridge, Hampshire 1965
33 Keith Thompson Oldham, Lancashire 1966 / 1971
33 George Wright Liverpool, Merseyside 1972 / 1978
33 Walter Jackson Burton-upon-Trent, Staffordshire 1981
33 Peter Falding Rotherham, South Yorkshire 1982 / 2009
 
33A
33A Jack Godfrey Lee Green, Kent 1954
33A John Harrop Rochdale, Lancashire 1954
33A Tom Vernall 1955
 
33B
33B Al Johnson 1955
 
33C
33C Vic Webb Bristol, County of Bristol 1955
 
34
34 Ernest Lewis Bedminster, Avon 1954
34 Roy Hickman Market Drayton, Shropshire 1954
34 Bill Frost Lawrence Hill, County of Bristol 1954
34 Don Martindale Chorley, Lancashire 1954
34 S Maund Walsall, Staffordshire 1954
34 Jimmy Wright Drayton, Oxfordshire 1954
34 Bob Barnard Northampton, Northamptonshire 1954
34 Dennis Kelly Skellow, South Yorkshire 1954
34 T Chapman 1954
34 Ron Wood Wimbledon, London 1954
34 Wilf Jay Rotherham, South Yorkshire 1954
34 Dick Sheppard Tuffley, Gloucestershire 1954 / 1955
34 Dave Summers Darfield, South Yorkshire 1954 / 1955
34 Johnny Hines Glastonbury, Somerset 1954 / 1955
34 Wally Jones Birmingham, Warwickshire 1954 / 1956
34 George Dykes Nottingham, Nottinghamshire 1955
34 Vince Risdale Bristol, County of Bristol 1955
34 Allan Reader Stratford-upon-Avon, Warwickshire 1955
34 Reg Spooner West Bromwich, Staffordshire 1955
34 John Forrest Bradford, West Yorkshire 1955
34 Stan Lewis Liverpool, Merseyside 1955
34 Frisco Kid Ferrybridge, West Yorkshire 1955
34 Von Baron Swindon, Wiltshire 1955
34 Syd Booth Market Drayton, Shropshire 1955
34 Bob Kent Old Basford, Nottinghamshire 1955
34 Gillian Gill Ferme Park, Middlesex 1955
34 Gus Pemberton Swallowcliffe, Wiltshire 1955
34 George Smailes New Haw, Surrey 1955 / 1956
34 Wrecker Meadway Birmingham, Warwickshire 1955 / 1956
34 Bernie Turney Plaistow, Essex 1956
34 George Stannard Dagenham, Essex 1956
34 Maurice Bedford Northampton, Northamptonshire 1956
34 Peter Dent Kirknewton, Scotland 1956
34 Doug Wardropper Ipswich, Suffolk 1956
34 Reg Cripps Knebworth, Hertfordshire 1956
34 Geoff Bull 1956
34 Eric West Finchley, Middlesex 1956
34 Sprog Bennett Alperton, Middlesex 1956
34 Joe Kirk Beighton, South Yorkshire 1958
34 Alf Clayton Luton, Bedfordshire 1958 / 1960
34 Alf Forster Bletchley, Essex 1960 / 1961
34 Graham Matthews Fareham, Hampshire 1963 / 1964
34 David Francis Leighton Buzzard, Bedfordshire 1965
34 Bill Gill Chapel-en-le-Frith, Derbyshire 1966 / 1968
34 Tony Leicester Wakefield, West Yorkshire 1969 / 1978
34 Mal Brown Liversedge, West Yorkshire 1981 / 2023
 
34A
34A Frank Phillips Godalming, Surrey 1954
34A Gerry Gerald Bristol, County of Bristol 1955
34A Jim White Sheffield, South Yorkshire 1955
34A Alf Clayton Luton, Bedfordshire 1958
 
34B
34B Tony Bauer Holmes Chapel, Cheshire 1955 / 1956
 
34E
34E Bill McLeod Edinburgh, Scotland 1955
 
35
35 Cliff Rudrum Henbury, Avon 1954
35 George Noakes Gloucester, Gloucestershire 1954
35 Jimmy Wright Drayton, Oxfordshire 1954
35 Frank Phillips Godalming, Surrey 1954
35 Doug Thornton Bradford, West Yorkshire 1954
35 Syd Booth Market Drayton, Shropshire 1954
35 Tatter Meadway Stechford, Worcestershire 1954
35 F Ivison Weston-Super-Mare, Somerset 1954
35 Bob Emery Exeter, Devon 1954
35 Keith Gomersall Bradford, West Yorkshire 1954
35 Albert Ashby Welburn, North Yorkshire 1954 / 1955
35 Henry Ashby Froxfield, Wiltshire 1954 / 1955
35 Mac McDonnell Dartford, Kent 1954 / 1955
35 Wally Cuff Frome, Somerset 1954 / 1955
35 Rod Dore Mill Hill, Middlesex 1954 / 1965
35 Bob Donald Sheffield, South Yorkshire 1955
35 Bill Bridgett Newcastle, Staffordshire 1955
35 Royce Garton Ullesthorpe, Leicestershire 1955
35 TW Green Leicester, Leicestershire 1955
35 Leon Gibbs Bulkington, Warwickshire 1955
35 Jack Harper Bristol, County of Bristol 1955
35 George Staddon Crewkerne, Somerset 1955
35 Mike Beddoe Bristol, County of Bristol 1955
35 Sid Ford Bristol, County of Bristol 1955
35 Phil Hart Birmingham, Warwickshire 1955
35 John Porcelli Liverpool, Merseyside 1955
35 Algy Shergold Welwyn Garden City, Hertfordshire 1955
35 Ron Sammons Chase Terrace, Staffordshire 1955
35 Harry Lime Newark, Nottinghamshire 1955
35 Barry Gomersal Bradford, West Yorkshire 1955
35 Rory Harrison Cheltenham, Gloucestershire 1955
35 Jumbo Tustin Gloucester, Gloucestershire 1955 / 1956
35 Allen Hughes Bramhall, Cheshire 1955 / 1958
35 Bill Bendix Leominster, Herefordshire 1956
35 Les Muncaster Doncaster, South Yorkshire 1956
35 Wilf Davies Northampton, Northamptonshire 1956
35 Dick Pethick Norwich, Norfolk 1956
35 Steve Storm Churchover, Warwickshire 1956
35 Nev Hughes West Bridgeford, Nottinghamshire 1956
35 Ron McIntyre Wishaw, Scotland 1956
35 Chippie Weston Rugby, Warwickshire 1956
35 Gerry Dommett Fordingbridge, Hampshire 1956
35 Syd Stafford Arnold, Nottinghamshire 1957
35 Roy Charles Woodley, Berkshire 1957
35 David Francis Leighton Buzzard, Bedfordshire 1966
35 Ken Brown Liversedge, West Yorkshire 1974 / 1985
35 Stuart Irvine Manchester, Greater Manchester 1987 / 1988
35 Graeme Barr Hawera, New Zealand 1991 / 1992
35 Neil Shenton Middlewich, Cheshire 1993 / 2024
 
35A
35A Tim Reynolds Holmfirth, West Yorkshire 1954
35A Barry Gomersal Bradford, West Yorkshire 1955
 
35R
35R Wilf Davies Northampton, Northamptonshire 1955
 
36
36 Ron Roberts Fishponds, County of Bristol 1954
36 Joe Proudlove Sheffield, South Yorkshire 1954
36 Ron Hart Coppull, Lancashire 1954
36 Peter Dryhurst Birmingham, Warwickshire 1954
36 Von Baron Swindon, Wiltshire 1954
36 Robert Arrowsmith Marlborough, Wiltshire 1954
36 Gerald Sage Temple Cloud, Somerset 1954
36 Eddie Robson Birmingham, Warwickshire 1954
36 Ed Bradley Trinity College Cambridge, Cambridgeshire 1954
36 Ted Christian Menston, West Yorkshire 1954
36 Ted Holt Northampton, Northamptonshire 1954
36 FB Battrick Bath, Somerset 1954
36 Jon Martelli Bath, Somerset 1954 / 1955
36 Ron Heath West Bromwich, Staffordshire 1955
36 Gerry Baker Weston-super-Mare, Somerset 1955
36 Frank Hay Coventry, Warwickshire 1955
36 Gordon Bridgewater Aston, Warwickshire 1955
36 Max Bacon Plumstead, Kent 1955
36 Jack Harper Bristol, County of Bristol 1955
36 Johnny Walker Victoria Park, Lancashire 1955
36 Gerry Gerald Bristol, County of Bristol 1955
36 Charlie Williams Stogumber, Somerset 1955
36 CH Brown Southport, Lancashire 1955
36 Lionel Watling Nuneaton, Warwickshire 1955
36 Wally Cuff Frome, Somerset 1955
36 Jimmy Potter Birmingham, Warwickshire 1955
36 George Hudson Pudsey, West Yorkshire 1955
36 Jon Martelli Bath, Somerset 1955
36 Cal Wills Doncaster, South Yorkshire 1955
36 Jimmy Wright Drayton, Oxfordshire 1955 / 1956
36 Arch Dingley Southgate, Middlesex 1956
36 Darcy Miall Duns Tew, Oxfordshire 1956
36 Danny Lew Romford, Essex 1956
36 Les Halden Rugby, Warwickshire 1956
36 Gerry Dommett Fordingbridge, Hampshire 1956
36 Charlie Varney Harringay, Middlesex 1956
36 Norman Benson Tottenham, Middlesex 1957
36 Bernard Whiteley Epworth, Lincolnshire 1957 / 1959
36 Stan Garrett Epworth, Lincolnshire 1958
36 Fred Jackson Bury, Lancashire 1959 / 1962
36 Rod Falding Rotherham, South Yorkshire 1963 / 1992
36 Jordan Falding Rotherham, South Yorkshire 2014 / 2022
 
36A
36A Barry Gomersal Bradford, West Yorkshire 1954
36A Ron Steward Levenshulme, Lancashire 1954
36A Flash Gordon Manchester, Lancashire 1954
 
37
37 Bill Mason Birmingham, Warwickshire 1954
37 J Rainton Scunthorpe, Lincolnshire 1954
37 White Marlborough, Wiltshire 1954
37 E Priestnall Doncaster, South Yorkshire 1954
37 Ernest Mee Bentley, South Yorkshire 1954
37 R Cushing Romford, Essex 1954
37 Tony Jacobs Trowbridge, Wiltshire 1954
37 Stig Martelli Bath, Somerset 1954
37 Bob Barnard Northampton, Northamptonshire 1954
37 Phil Hart Birmingham, Warwickshire 1954
37 Robert Arrowsmith Marlborough, Wiltshire 1954
37 Bill Whetton Blackpool, Lancashire 1954
37 Percy Brine Boreham Wood, Hertfordshire 1954
37 Mike Garner Ilkley, West Yorkshire 1954
37 DJ Williams Bath, Somerset 1955
37 Dick Sheppard Tuffley, Gloucestershire 1955
37 George Fletcher Grantham, Lincolnshire 1955
37 Taxi Two Manchester, Lancashire 1955
37 Jack Tipping Ilkley, West Yorkshire 1955
37 Harry Townend Shipley, West Yorkshire 1955
37 Henry Ashby Froxfield, Wiltshire 1955
37 Harry O'Brien Liverpool, Lancashire 1955
37 Peter Tandy London 1955
37 Walter Fletcher Prestwich, Lancashire 1955
37 Frank Harris Southampton, Hampshire 1955
37 Dan Dare Birmingham, Warwickshire 1955
37 Jon Martelli Bath, Somerset 1955
37 M Newland Bristol, County of Bristol 1955
37 Cliff Hilton Rugby, Warwickshire 1955
37 Derek Walker Old Kent Road, County of London 1956
37 Dick Beaumont Northampton, Northamptonshire 1956
37 Vic Ferriday Bayswater, Middlesex 1956
37 Cliff Sisley Dartford, Kent 1956
37 Bob Cure Leicester, Leicestershire 1956
37 Darkie Wright Newington Butts, Surrey 1956
37 Alan Hunt Evesham, Worcestershire 1956
37 Cal Wills Doncaster, South Yorkshire 1956
37 Fred Blight Bideford, Devon 1956
37 Alf Forster Bletchley, Essex 1956 / 1958
37 Don Evans Cowley, Oxfordshire 1959 / 1979
37 Richard Dobson Wakefield, West Yorkshire 1976
37 Roger Bowyer Congleton, Cheshire 1980 / 1983
37 Nigel Wiles Coventry, West Midlands 1985
37 Tony Froome Sutton Coldfield, West Midlands 1989
37 Paul Holmes Harrogate, North Yorkshire 1991 / 1992
37 Mark Gray Cranford, Northamptonshire 1995 / 1998
37 Chris Cowley Nuneaton, Warwickshire 2004 / 2019
37 Jim-Bob Morris 2022
 
37A
37A Reg Jones Hyde, Cheshire 1954
 
38
38 Walter Hassall Fulwood, Lancashire 1954
38 Bob Schofield Urmston, Lancashire 1954
38 C Edwards Carterton, Oxfordshire 1954
38 Roy Sweetman Coventry, Warwickshire 1954
38 Jean Forrest Bradford, West Yorkshire 1954
38 Alex Landsborough Huddersfield, West Yorkshire 1954
38 Ray Wight Marlborough, Wiltshire 1954
38 Brian Kirby Norwich, Norfolk 1954
38 John Kiwi 1954
38 Slick Risdale Bristol, County of Bristol 1954
38 Jim Rainton Scunthorpe, Lincolnshire 1954
38 JF Rogers Welburn, North Yorkshire 1954 / 1955
38 Tanya Crouch Heathfield, East Sussex 1954 / 1956
38 Fred Mitchell Banbury, Oxfordshire 1954 / 1969
38 Denny Norris Edmonton, Middlesex 1955
38 Ken Clifton Bulwell, Nottinghamshire 1955
38 Dave Day 1955
38 John Anderson Birmingham, Warwickshire 1955
38 Bill Bridgett Newcastle, Staffordshire 1955
38 Jimmy Evans Lawrence Hill, County of Bristol 1955
38 Henry Ashby Froxfield, Wiltshire 1955
38 Jack Hodgkins Grantham, Lincolnshire 1955
38 Percy Betts Hayes, Middlesex 1955
38 Eric Salmon Bath, Somerset 1955
38 Eddie Holt Bradford, West Yorkshire 1955
38 Jack Schofield Hebden Bridge, West Yorkshire 1955
38 Sam Weller Staunton Harold, Leicestershire 1955
38 Tiger Swinbourne Bristol, County of Bristol 1955
38 Pete Dean Filton, Gloucestershire 1955
38 Barry Gomersal Bradford, West Yorkshire 1955
38 Fred Strecker Nottingham, Nottinghamshire 1955
38 H Cook Hereford, Herefordshire 1955
38 Jerzy Wójtowicz Sheffield, South Yorkshire 1956
38 Johnny Brise Dartford, Kent 1956
38 Graham Walker Bury St Edmunds, Suffolk 1956
38 Gerry Dommett Fordingbridge, Hampshire 1956
38 Sprog Bennett Alperton, Middlesex 1956
38 Tommy Conduit Longsight, Lancashire 1956 / 1958
38 Eddie Cunnew Keysoe, Bedfordshire 1972 / 1973
38 Ian Russell Higham Ferrars, Northamptonshire 1974 / 1978
38 Bob Wass Lutterworth, Leicestershire 1979 / 1980
38 John Hampson Toton, Nottinghamshire 1984 / 1985
38 Jason Holden Radley, Oxfordshire 1992 / 2008
 
38A
38A Ben Goffey Liverpool, Lancashire 1954
38A Jack Schofield Hebden Bridge, West Yorkshire 1954
38A Johnny Dean Barking, Essex 1955
 
38F
38F Fred Mitchell Banbury, Oxfordshire 1955
 
38G
38G Harry Nenning Ibrox, Scotland 1955
 
39
39 Bill Woodcock Stourbridge, West Midlands 1954
39 Ted Lunness Doncaster, South Yorkshire 1954
39 Dick Sheppard Tuffley, Gloucestershire 1954
39 Steve Storm Churchover, Warwickshire 1954
39 Phil Hart Birmingham, Warwickshire 1954
39 Jack Keeley Reading, Berkshire 1954
39 Allan Roe Bradford, West Yorkshire 1954
39 Ted Dignan Stockport, Cheshire 1954
39 Joe Styles Chesterfield, Derbyshire 1954
39 Barry Gomersal Bradford, West Yorkshire 1954
39 M Macknill Baydon, Wiltshire 1954
39 Tanya Crouch Heathfield, East Sussex 1955
39 Stanley Matthews Calne, Wiltshire 1955
39 B Rogers Norwich, Norfolk 1955
39 Dave Maitland Liverpool, Lancashire 1955
39 Ted Woods King's Lynn, Norfolk 1955
39 Leon Gibbs Bulkington, Warwickshire 1955
39 Jack Tipping Ilkley, West Yorkshire 1955
39 Harry Townend Shipley, West Yorkshire 1955
39 Jimmy Wright Drayton, Oxfordshire 1955
39 George Pitt Manchester, Lancashire 1955
39 Harry Jenkins London, Greater London 1955
39 Ron Seeney Birmingham, Warwickshire 1955
39 H Taylor Scunthorpe, Lincolnshire 1955
39 Bobby Myers Winston-Salem NC, USA 1955
39 Nese Hodgkins Grantham, Lincolnshire 1955
39 Gus Pemberton Swallowcliffe, Wiltshire 1955
39 Phil Plaister Radstock, Somerset 1955
39 Percy Betts Hayes, Middlesex 1955
39 George Dykes Nottingham, Nottinghamshire 1956
39 P Gear 1956
39 Stan Bates Harrow, Middlesex 1956
39 Nev Hughes West Bridgeford, Nottinghamshire 1956
39 Freddie Francis Sprowston, Norfolk 1956
39 Syd Booth Market Drayton, Shropshire 1956
39 Johnny Perkins Coventry, Warwickshire 1956
39 Monty Warren Barking, Essex 1956
39 George Allen Deptford, Kent 1956
39 Frank Morseman Hammmersmith, Surrey 1963 / 1964
39 Ivor Wright Rothley, Leicestershire 1965 / 1966
39 Malcolm Shenton Winsford, Cheshire 1967 / 1994
39 Bernard Rogers Kidderminster, Worcestershire 1975 / 1976
39 Bill West Luton, Bedfordshire 1977 / 1984
39 Andrew Moseley Filey, North Yorkshire 1988 / 1992
39 Warwick Ellis Birmingham, West Midlands 1996 / 2009
 
39A
39A Harold Hill Rochdale, Lancashire 1954 / 1955
 
39G
39G Dick Rogers Helensburgh, Scotland 1955
 
40
40 Ward London 1954
40 RA Waller Godalming, Surrey 1954
40 Jose Martelli Bath, Somerset 1954
40 Bill Bridgett Newcastle, Staffordshire 1954
40 Roy Sweetman Coventry, Warwickshire 1954
40 Jack Harper Bristol, County of Bristol 1954
40 Frank Phillips Godalming, Surrey 1954
40 George Mead Huddersfield, West Yorkshire 1954
40 Rikki Sørensen Longsight, Lancashire 1954
40 Frankie Haft Higher Crompsall, Lancashire 1954
40 Barry Gomersal Bradford, West Yorkshire 1954
40 Ted Lunness Doncaster, South Yorkshire 1955
40 Jack Haigh Huddersfield, West Yorkshire 1955
40 George Dykes Nottingham, Nottinghamshire 1955
40 Snowy Crockford Brislington, Somerset 1955
40 Possum Jones Tampa FL, USA 1955
40 Johnny Jenkins Birmingham, Warwickshire 1955
40 Curly Barnett Yeovil, Somerset 1955
40 Bill Nash Small Heath, Warwickshire 1955
40 Henry Ashby Froxfield, Wiltshire 1955
40 R Proffitt Liverpool, Lancashire 1955
40 Charlie Williams Stogumber, Somerset 1955
40 Vic Reeves Small Heath, Warwickshire 1955
40 Jack Hodgkins Grantham, Lincolnshire 1955
40 Bobby Myers Winston-Salem NC, USA 1955
40 Brian Fallon Birmingham, Warwickshire 1955
40 Rory Harrison Cheltenham, Gloucestershire 1955
40 Dick Babbage Cardiff, Wales 1955
40 John Gleeson Oldham, Lancashire 1955 / 1956
40 Danny Bassett Plumstead, Kent 1956
40 Gordon Bridgewater Aston, Warwickshire 1956
40 Jack Wilson Loughton, Essex 1956
40 Jeff Harrison Cheltenham, Gloucestershire 1956
40 Stan Allen Deptford, Kent 1956
40 Jock Russell West Calder, Scotland 1956 / 1957
40 Bill Elliott Iver, Buckinghamshire 1956 / 1963
40 Vic Flint West Hallam, Derbyshire 1957 / 1958
40 Jim Aspin Clitheroe, Lancashire 1968 / 1977
40 Stuart Wright Bolton, Lancashire 1978 / 1980
40 Mick Cowell Leeds, West Yorkshire 1981 / 1982
40 Paul Spires Northampton, Northamptonshire 1983 / 1984
40 Dean Johnson Dewsbury, West Yorkshire 1985
40 Steve Smith Brandon, Warwickshire 1988 / 2016
 
40A
40A Van Norman Oldham, Lancashire 1954
40A Norman Crane Bradford, West Yorkshire 1954
 
40F
40F Ted Rumelhart Highbury, London 1955
 
41
41 Bill Bendix Leominster, Herefordshire 1954
41 Gilbert Best Whitchurch, Somerset 1954
41 Eric Hutchinson Bradford, West Yorkshire 1954
41 Ernest Mee Bentley, South Yorkshire 1954
41 Charlie Oates Liverpool, Lancashire 1954
41 Johnny Walker Victoria Park, Lancashire 1954
41 Peter Reeve Bicester, Oxfordshire 1954
41 Ken O'Neill Salford, Lancashire 1954
41 El Toro Leicester, Leicestershire 1954
41 Harold Mead Shepton Mallet, Somerset 1954
41 Den Pomeroy Hillingdon, Middlesex 1954 / 1955
41 Bill Edwards Wednesfield, Staffordshire 1955
41 Dick Sheppard Tuffley, Gloucestershire 1955
41 Scott Hastie Ashton-under-Lyne, Lancashire 1955
41 GD Dransfield Darfield, South Yorkshire 1955
41 Reg Workman Stroud, Gloucestershire 1955
41 John Goody Newington Butts, Surrey 1955
41 Reg Spooner West Bromwich, Staffordshire 1955
41 Vic Tordoff Bradford, West Yorkshire 1955
41 Dai Jones Swansea, Wales 1955
41 George Williams Old Basford, Nottinghamshire 1955
41 Peter Ashley Newcastle-Under-Lyme, Staffordshire 1955
41 Jumbo Tustin Gloucester, Gloucestershire 1955
41 Brian Kavanagh Birmingham, Warwickshire 1955
41 Alan Tucker Wembley, Middlesex 1955
41 Max Glasspole Regents Park, County of London 1955
41 Gordon Saywood Cheltenham, Gloucestershire 1955
41 JF Rogers Welburn, North Yorkshire 1955
41 Billy Wilkinson Middleton, Lancashire 1955 / 1956
41 Derek Walker Middleton, Lancashire 1955 / 1958
41 Joe Bowkis Hainault, Essex 1956
41 C Finch 1956
41 George Radwin Paddington, Middlesex 1956
41 Alan Hunt Evesham, Worcestershire 1956
41 Billy Barber Hayes, Middlesex 1957
41 Mickey Higham Wembley, Middlesex 1958 / 1959
41 Bev Marshall Sheffield, South Yorkshire 1963 / 1976
41 Pat Byrne Rochdale, Lancashire 1977 / 1978
41 Gaz Bott Loughborough, Leicestershire 1979 / 1998
41 Vic Milner Bulwell, Nottinghamshire 1982 / 1987
41 Gordon McDougall Cowdenbeath, Scotland 1986
41 Robert Broome Buxton, Derbyshire 2007 / 2016
41 Scott Smith Dalgety Bay, Scotland 2023
 
41A
41A Wildcat Bennett Darley Dale, Derbyshire 1954
41A Roy Prowting Basingstoke, Hampshire 1954
41A Brad Bradbury Basingstoke, Hampshire 1954 / 1956
 
41B
41B Jimmy Lang Newmains, Scotland 1954
 
41F
41F Percy Betts Hayes, Middlesex 1955
 
41G
41G Tom Atkinson Stonehouse, Scotland 1955
 
41R
41R Den Pomeroy Hillingdon, Middlesex 1955
 
42
42 Albert Ashby Welburn, North Yorkshire 1954
42 Gerry Baker Weston-super-Mare, Somerset 1954
42 Dennis Eustace Bradford, West Yorkshire 1954
42 BV Wilson-Colley Darfield, South Yorkshire 1954
42 SJ Hartley Radstock, Somerset 1954
42 Doug Thornton Bradford, West Yorkshire 1954
42 Lionel Watling Nuneaton, Warwickshire 1954
42 Allen Bryant Trowbridge, Wiltshire 1954
42 Brian Nestor Huddersfield, West Yorkshire 1954
42 Simon Mitchell Norwich, Norfolk 1954
42 Pete Dean Filton, Gloucestershire 1954
42 Danny Hunt Fordingbridge, Hampshire 1954
42 FB Battrick Bath, Somerset 1954
42 Fred Parsons Peckham, Kent 1954 / 1955
42 Harry Walker Hackney, Middlesex 1955
42 Pete Tucker Wembley, Middlesex 1955
42 Roy Dent Scunthorpe, Lincolnshire 1955
42 S Garrett Doncaster, South Yorkshire 1955
42 Harry Marshall Pendleton, Lancashire 1955
42 Aub James Kirby, Lancashire 1955
42 George Staddon Crewkerne, Somerset 1955
42 Geoff Shepard Bolsover, Derbyshire 1955
42 Arthur Lewis Totton, Hampshire 1955
42 Stan Johnson Southend, Essex 1955
42 K Knott Bath, Somerset 1955
42 Nese Hodgkins Grantham, Lincolnshire 1955
42 Gus Pemberton Swallowcliffe, Wiltshire 1955
42 Pete Short Clandown, Somerset 1955
42 Vic Pliopa Hornchurch, Essex 1955
42 Al Halden Rugby, Warwickshire 1955
42 Gordon Saywood Cheltenham, Gloucestershire 1955
42 Aubrey Leighton Earls Barton, Northamptonshire 1955 / 1964
42 Danny Bassett Plumstead, Kent 1956
42 Alan Long Old Marston, Oxfordshire 1956
42 Johnny Brise Dartford, Kent 1956
42 Wilf Pullen Cheadle, Cheshire 1956
42 Vic Reeves Small Heath, Warwickshire 1956
42 Bill Manning 1956
42 Gerry Dommett Fordingbridge, Hampshire 1956
42 Typhoon Ellis Armadale, Scotland 1956
42 Ted Frater Stockton-on-Tees, County Durham 1967 / 1980
42 John Lickley Sutton Coldfield, West Midlands 1971 / 1976
42 Stan Cole Flitton, Bedfordshire 1981 / 1983
42 Dave Seed Clitheroe, Lancashire 1984
42 Alan Jackson Chester, Cheshire 1985 / 1991
42 Jon Mann Bedford, Bedfordshire 1997
42 Andre Neet Zevenhuisen, Netherlands 1999
42 Bob Staniforth Sheffield, South Yorkshire 2000 / 2001
 
42A
42A Norman Ingham Bradford, West Yorkshire 1954
42A Bill Kirby Denton, Lancashire 1954
42A Gene Mace Old Basford, Nottinghamshire 1955
42A Roy Prowting Basingstoke, Hampshire 1955
 
42F
42F Pop Newcombe Staines, Surrey 1955
 
42L
42L Hans-Peter Bogelund Leamington, Warwickshire 1955
 
43
43 W Stewart Edinburgh, Scotland 1954
43 Tony Hudson Bradford, West Yorkshire 1954
43 Harry Woods Leicester, Leicestershire 1954
43 Zed Forson Edinburgh, Scotland 1954
43 Tony Jacobs Trowbridge, Wiltshire 1954
43 Ron Hart Coppull, Lancashire 1954
43 DWA Leonard Mangotsfield, Gloucestershire 1954
43 R Moor Doncaster, South Yorkshire 1954
43 Tiny Lewis Bristol, County of Bristol 1954
43 C Croxford Brislington, Somerset 1954
43 Allen Bryant Trowbridge, Wiltshire 1954
43 Jim Rainton Scunthorpe, Lincolnshire 1954
43 Chris Craggs Barts, London 1954
43 Roy Dando Hemington, Somerset 1954
43 Bill Kirby Denton, Lancashire 1954 / 1957
43 Danny Bassett Plumstead, Kent 1954 / 1957
43 Bill Mason Birmingham, Warwickshire 1955
43 Frank Faulkner Birmingham, Warwickshire 1955
43 BV Wilson-Colley Darfield, South Yorkshire 1955
43 Reg Workman Stroud, Gloucestershire 1955
43 W Coleman Downend, Gloucestershire 1955
43 D Franks Leicester, Leicestershire 1955
43 Charlie Garrard Tottenham, Middlesex 1955
43 Von Baron Swindon, Wiltshire 1955
43 R Beckingham Stamford Hill, Middlesex 1955
43 Hal Rome Edgware, Middlesex 1955
43 Ray Johnson Southport, Lancashire 1955
43 Michael Keogh Birmingham, Warwickshire 1955
43 Pete Cutler Yatton, Somerset 1955
43 Wrecker Meadway Birmingham, Warwickshire 1955
43 Brian Fallon Birmingham, Warwickshire 1955
43 Henry Burden Chertsey, Surrey 1955 / 1958
43 Don Ferriday Bayswater, Middlesex 1956
43 Darcy Miall Duns Tew, Oxfordshire 1956
43 George Smailes New Haw, Surrey 1956
43 Allen Briggs Chingford, Essex 1956
43 Hubert Hovell Wisbech, Cambridgeshire 1956
43 SS Shave 1956
43 Vic Spalding East Ham, Essex 1956
43 John Radford Ilkeston, Derbyshire 1957 / 1960
43 Eddie Bloomfield Walworth, Surrey 1958
43 Derek Walker Middleton, Lancashire 1959 / 1965
43 Walter Jackson Burton-upon-Trent, Staffordshire 1966
43 Brian Kelleher Harrow, Greater London 1967
43 Dave Brown Birmingham, West Midlands 1968 / 1974
43 Nev Woodhull Sileby, Leicestershire 1975 / 1978
43 Pete Johnson Manchester, Greater Manchester 1979 / 1980
43 Mick Roberts Sheffield, South Yorkshire 1981 / 1983
43 Jed Clampit Preston, Lancashire 1985 / 1987
43 Lesley Jones Chester, Cheshire 1989 / 1992
43 Mike Smith Walsall, West Midlands 1995
43 Martyn Bamford Northampton, Northamptonshire 1997 / 2011
43 Adam Bamford Brixworth, Northamptonshire 2016 / 2023
 
43A
43A Derek Hall Manchester, Lancashire 1954
43A J Horseman Skipton, North Yorkshire 1954
43A SC Searson Worksop, Nottinghamshire 1960
 
43F
43F Junior Newcombe Staines, Surrey 1955
 
44
44 Jim Hawtree USA 1954
44 Derek Robins Nuneaton, Leicestershire 1954
44 Len Ogbourne Northampton, Northamptonshire 1954
44 John Burrows Batley, West Yorkshire 1954
44 Joe Palmer Willesden, Middlesex 1954
44 Ray Wight Marlborough, Wiltshire 1954
44 Wally Cuff Frome, Somerset 1954
44 Ron Steward Levenshulme, Lancashire 1954
44 Paul Liddle Salford, Lancashire 1954
44 Cliff Rudrum Henbury, Avon 1954
44 Bill Ward Birmingham, Warwickshire 1954 / 1955
44 Allan Roe Bradford, West Yorkshire 1954 / 1955
44 Dick Bradley Netheravon, Wiltshire 1954 / 1955
44 Harold Mead Shepton Mallet, Somerset 1954 / 1955
44 Harold Bosworth Misterton, Nottinghamshire 1954 / 1955
44 Jimmy MacLean Staines, Surrey 1954 / 1960
44 Jerzy Wójtowicz Sheffield, South Yorkshire 1955
44 C Booth Market Drayton, Shropshire 1955
44 Jack Haigh Huddersfield, West Yorkshire 1955
44 Ron Perks Leicester, Leicestershire 1955
44 Kit Marais Mayfair, London 1955
44 Bobby Schuyler Rock Hill SC, USA 1955
44 Max Bacon Plumstead, Kent 1955
44 Ian Hastie Ashton-under-Lyne, Lancashire 1955
44 Jack Harper Bristol, County of Bristol 1955
44 Vic O'Toole Pelsall, Staffordshire 1955
44 Von Baron Swindon, Wiltshire 1955
44 Bernard Ecclestone Bexley Heath, Kent 1955
44 Sam Weller Staunton Harold, Leicestershire 1955
44 Flyer Ford Moorfields, County of Bristol 1955
44 Ed Skeldon Erdington, Warwickshire 1955 / 1956
44 Pete Tucker Wembley, Middlesex 1956
44 Alf Forster Bletchley, Essex 1956
44 Vic Sheppard Cheltenham, Gloucestershire 1956
44 Jock McCulloch Ayr, Scotland 1956
44 Frankie Lane Horwich, Lancashire 1956
44 Harry Foot Tottenham, Middlesex 1956
44 Pat Driscoll Plaistow, Greater London 1956
44 Brian Wenn Upwell, Norfolk 1956
44 Martin Ball Calverton, Nottinghamshire 1958
44 Mike Whittaker Macclesfield, Cheshire 1966 / 1971
44 Rob Thorpe Nottingham, Nottinghamshire 1972
44 Roy Hinton Wembley, Greater London 1973
44 Andy Brighton York, North Yorkshire 1974 / 1979
44 John Stanley Nottingham, Nottinghamshire 1987 / 1989
44 Tim Mann Darlington, County Durham 1991 / 1995
44 Paul Tully Coventry, Warwickshire 1996
44 Ken Hopes Huddersfield, West Yorkshire 1997 / 2004
44 Mark Harrhy Allesley, West Midlands 2013 / 2015
44 Tom Brown Liversedge, West Yorkshire 2021 / 2024
 
44A
44A Vic Tordoff Bradford, West Yorkshire 1954
 
44G
44G Andrew Campbell 1955
 
45
45 HR Butt Barnes, Surrey 1954
45 Frank Johnson Radcliffe-on-Trent, Nottinghamshire 1954
45 BV Wilson-Colley Darfield, South Yorkshire 1954
45 Jack Harper Bristol, County of Bristol 1954
45 Frank Phillips Godalming, Surrey 1954
45 Ginger Holtby Stretford, Lancashire 1954
45 Brian Naylor Stockport, Cheshire 1954
45 Jackie Rawlinson Manchester, Greater Manchester 1954
45 J Sprackman Weston-super-Mare, Somerset 1954
45 Dave Kay London 1954
45 Jim Warwick Wigan, Lancashire 1954
45 Den Northrop Coventry, Warwickshire 1954
45 Sid Risdale Bristol, County of Bristol 1954
45 Morry Morice Bristol, County of Bristol 1954 / 1955
45 Derek Walker Old Kent Road, County of London 1955
45 Vic Ferriday Bayswater, Middlesex 1955
45 Roy Gover Whiteparish, Wiltshire 1955
45 Roy Gregg Wolverhampton, Staffordshire 1955
45 George Staddon Crewkerne, Somerset 1955
45 Wilf Blundell Southport, Merseyside 1955
45 Bernard Whiteley Epworth, Lincolnshire 1955
45 Jimmy Potter Birmingham, Warwickshire 1955
45 George Hudson Pudsey, West Yorkshire 1955
45 Bobby Cross Walthamstow, Essex 1955
45 Ed Skeldon Erdington, Warwickshire 1955
45 Harold Mead Shepton Mallet, Somerset 1955
45 Derek Tailby Leicester, Leicestershire 1955
45 Dick Sotoris Victoria, Middlesex 1955 / 1957
45 Alf Forster Bletchley, Essex 1956
45 Royce Garton Ullesthorpe, Leicestershire 1956
45 Bobbie Allen Luton, Bedfordshire 1956
45 Doug Wardropper Ipswich, Suffolk 1956
45 Frank Edge Liverpool, Lancashire 1956
45 Vic Spalding East Ham, Essex 1956
45 Jack Crawley Knightsbridge, Middlesex 1956
45 Monty Warren Barking, Essex 1956
45 Gordon Saywood Cheltenham, Gloucestershire 1956
45 Cliff Hilton Rugby, Warwickshire 1957 / 1958
45 Bernard Whiteley Epworth, Lincolnshire 1958
45 Mick Blunt Cheltenham, Gloucestershire 1960 / 1962
45 Jim Deeks Walthamstow, Essex 1963 / 1964
45 Ron Doughty Nottingham, Nottinghamshire 1965 / 1967
45 Alan Scothern Mickleover, Derbyshire 1968 / 2006
45 Nigel Harrhy Hampton-in-Arden, West Midlands 2010 / 2023
 
45A
45A Roy Francis Kent 1954
45A Bernard Whiteley Epworth, Lincolnshire 1955
 
46
46 Albert Ashby Welburn, North Yorkshire 1954
46 Ted Tranter Brislington, Somerset 1954
46 Lincoln Stott Bradford, West Yorkshire 1954
46 J Sprackman Weston-super-Mare, Somerset 1954
46 Freddie Bird Wolverhampton, Staffordshire 1954
46 Frankie Haft Higher Crompsall, Lancashire 1954
46 Tiny Lewis Bristol, County of Bristol 1954
46 Harold Trimnell Shepton Mallet, Somerset 1954
46 Johnny Sturgess Humberstone, Leicestershire 1954
46 TJ Rowe Hillingdon, Middlesex 1954
46 Count Jackson Sprowston, Norfolk 1955
46 Jack Harper Bristol, County of Bristol 1955
46 John Spearman Rugeley, Staffordshire 1955
46 Jane Hayward Hammersmith, Surrey 1955
46 Stan Bradbury Southport, Lancashire 1955
46 Sid Cross Walworth, Surrey 1955
46 Charlie Williams Stogumber, Somerset 1955
46 S Elsey Dewsbury, West Yorkshire 1955
46 Lionel Watling Nuneaton, Warwickshire 1955
46 Jack Riley Chelsea, County of London 1955
46 F Coward Holloway, Middlesex 1955
46 Pete Dean Filton, Gloucestershire 1955
46 Arthur Watts Marlborough, Wiltshire 1955
46 Ted Holt Northampton, Northamptonshire 1955 / 1956
46 Ray Thorley Stockport, Cheshire 1955 / 1957
46 Willie Duncan Ayr, Scotland 1956
46 Doug Wardropper Ipswich, Suffolk 1956
46 Nev Hughes West Bridgeford, Nottinghamshire 1956
46 Ken Freeman Sunbury-on-Thames, Surrey 1956
46 Geoff Elliott Iver, Buckinghamshire 1956
46 Vic Pliopa Hornchurch, Essex 1956
46 Arthur Hake Dunstable, Bedfordshire 1956 / 1962
46 Pete Dockree Hounslow, Middlesex 1960
46 Harry Marshall Salford, Greater Manchester 1963 / 1964
46 John Bennett Leicester, Leicestershire 1967 / 1975
46 Ray Bird Barwell, Leicestershire 1976 / 1986
46 Peter Brearley Halifax, West Yorkshire 1993
46 Anthony Surtees Blaby, Leicestershire 1994
46 Simon Moore Tockwith, North Yorkshire 1996
46 Gary Frost Oldham, Lancashire 1998
46 Kevin Taylor Huddersfield, West Yorkshire 1999 / 2000
46 Karl Gilbert King's Lynn, Norfolk 2007 / 2008
46 Marcel Jansen Anna Paulowna, Netherlands 2011 / 2014
46 Craig Utley Chapeltown, South Yorkshire 2015 / 2016
 
46A
46A Bill Whitton Stretford, Lancashire 1954
46A BJ Ward Beccles, Suffolk 1955
46A Jack Riley Chelsea, County of London 1955 / 1956
 
47
47 K Hendy Yate, Gloucestershire 1954
47 Ralph Powell Weston, Avon 1954
47 VC Saunders Battersea, County of London 1954
47 George Mead Huddersfield, West Yorkshire 1954
47 DJ Phillips Wellow, Somerset 1954
47 Peter Ashley Newcastle-Under-Lyme, Staffordshire 1954
47 Tony Anderson Manchester, Lancashire 1954
47 Pete Short Clandown, Somerset 1954
47 Harold Mead Shepton Mallet, Somerset 1954
47 Cliff Rudrum Henbury, Avon 1954
47 Don Ferriday Bayswater, Middlesex 1955
47 Dink Philpotts Bournemouth, Dorset 1955
47 Clifford Perry Bristol, County of Bristol 1955
47 Ted Rumelhart Highbury, London 1955
47 Wilf Garner Liverpool, Lancashire 1955
47 Tony Jacobs Trowbridge, Wiltshire 1955
47 Jack Tipping Ilkley, West Yorkshire 1955
47 Ted Trigger Mirfield, West Yorkshire 1955
47 Ray Hodgkiss Sheldon, Warwickshire 1955
47 R Beckingham Stamford Hill, Middlesex 1955
47 Eddie Rigg Mirfield, West Yorkshire 1955
47 Ken Harris Backwell, Somerset 1955
47 Syd Booth Market Drayton, Shropshire 1955
47 Sid Widdowson Old Basford, Nottinghamshire 1955
47 Arthur Keen Hornsey, Middlesex 1955
47 Allen Bryant Trowbridge, Wiltshire 1955
47 Sam Weller Staunton Harold, Leicestershire 1955
47 Jerzy Wójtowicz Sheffield, South Yorkshire 1956
47 Wild Williams Stevenage, Hertfordshire 1956
47 Tommy Ray Annathill, Scotland 1956
47 Arthur Hake Dunstable, Bedfordshire 1956
47 George Foulger Banham, Norfolk 1956
47 Chippie Weston Rugby, Warwickshire 1956
47 Alan Hunt Evesham, Worcestershire 1956
47 Davy Jones Ancoats, Lancashire 1956
47 Pat Willis Eton, Buckinghamshire 1956
47 Keith Manning Ipswich, Suffolk 1956
47 Nosmo King Dunstable, Bedfordshire 1956 / 1957
47 G Thomas 1958
47 Ticky Scrivens Cheltenham, Gloucestershire 1959 / 1962
47 C Berresford Shepshed, Leicestershire 1963 / 1965
47 Derek Blowers York, North Yorkshire 1966 / 1968
47 Eddie Wilson Oldham, Lancashire 1969 / 1971
47 Colin Murphy Southport, Merseyside 1972
47 George Turney London, Greater London 1973 / 1974
47 Dave Scarrot Oxford, Oxfordshire 1975
47 Ann Aldridge Chipping Norton, Oxfordshire 1976
47 Roy Squance Stratford-upon-Avon, Warwickshire 1977 / 1979
47 Roger Hollingshead Groby, Leicestershire 1980
47 Lyn Carter Kingsley, Northamptonshire 1981 / 1984
47 Scott McKenzie Daventry, Northamptonshire 1985 / 1990
47 Eliot Longhorn Wootton, Bedfordshire 1995
47 Nigel Wallace Sheffield, South Yorkshire 1998
47 Tony Spencer Manchester, Greater Manchester 2001 / 2003
47 Tom Hamer Manchester, Greater Manchester 2004 / 2010
47 Chris Burgoyne Airth, Scotland 2014
47 Simon Traves Skegness, Lincolnshire 2020 / 2023
 
47A
47A JW Scaife Leeds, West Yorkshire 1954
47A Keith Potter Dunmow, Essex 1955
47A Nosmo King Dunstable, Bedfordshire 1956
 
47F
47F Wild Williams Stevenage, Hertfordshire 1955
 
47R
47R Peter Crabb 1955
 
48
48 Bob Schofield Urmston, Lancashire 1954
48 George Stringer Mirfield, West Yorkshire 1954
48 Ralph Block Marlborough, Wiltshire 1954
48 Gerald Thorogood Bristol, County of Bristol 1954
48 Jon Martelli Bath, Somerset 1954
48 K Hooper Plymouth, Devon 1954
48 Eddie Brooks Bradford, West Yorkshire 1954
48 Frank Gordon Coventry, Warwickshire 1954
48 Jerzy Wójtowicz Sheffield, South Yorkshire 1955
48 Arthur Williams Madeley, Staffordshire 1955
48 Bill Mason Birmingham, Warwickshire 1955
48 J Stephenson Drighlinton, West Yorkshire 1955
48 Stanley Matthews Calne, Wiltshire 1955
48 D Lane Leicester, Leicestershire 1955
48 James Julian Gidea Park, Essex 1955
48 Two-Ton Knowlson Bristol, County of Bristol 1955
48 Gerry Dommett Fordingbridge, Hampshire 1955
48 Allen Bryant Trowbridge, Wiltshire 1955
48 Brian Wenn Upwell, Norfolk 1955
48 Jimmy Gee Farnworth, Lancashire 1955 / 1958
48 Wild Williams Stevenage, Hertfordshire 1956
48 Frank Johnson Radcliffe-on-Trent, Nottinghamshire 1956
48 Terry Geach Thundersley, Essex 1956
48 Darkie Wright Newington Butts, Surrey 1956
48 Stan Hinckley Wood Green, Middlesex 1956
48 Smash Sommerville East Kilbride, Scotland 1956
48 Alan Hunt Evesham, Worcestershire 1956
48 Alf Larkin Bolton, Lancashire 1957 / 1961
48 Dennis Passant Radcliffe, Lancashire 1962
48 Fred Walker Ashton-under-Lyne, Lancashire 1963 / 1971
48 Malc Forster Macclesfield, Cheshire 1972 / 1973
48 George Silverwood Mirfield, West Yorkshire 1974 / 1976
48 Alan Squance Studley, Warwickshire 1977 / 1981
48 Cliff Myers St Albans, Hertfordshire 1982
48 Chris Morton Wilmslow, Cheshire 1983 / 1984
48 Neil Scothern Mickleover, Derbyshire 1989 / 1994
48 Gary Wilson Bradford, West Yorkshire 1995
48 John Jackson Stockport, Greater Manchester 2007
48 Garry Fox Chorley, Lancashire 2010 / 2012
48 Shaun Webster Sheffield, South Yorkshire 2015 / 2024
 
48A
48A Eric Hutchinson Bradford, West Yorkshire 1954
48A Errol Quinn Hyde, Greater Manchester 1957
 
49
49 R King Whitchurch, Somerset 1954
49 Morris Rudrum Henbury, Avon 1954
49 Cecil Hookham Tamworth, Staffordshire 1954
49 Margaret Bott Cannock, Staffordshire 1954
49 C Webber Aldershot, Hampshire 1954
49 Graham Rowan Alridge, Staffordshire 1954
49 Gene Mace Old Basford, Nottinghamshire 1954
49 JW Puckett Manor House, Greater London 1954
49 Henry Francis Welburn, North Yorkshire 1954 / 1957
49 Joey Brown Birmingham, Warwickshire 1955
49 Harry Woods Leicester, Leicestershire 1955
49 Russ Wells Harrow, Middlesex 1955
49 Terry Geach Thundersley, Essex 1955
49 C Newland Fishponds, County of Bristol 1955
49 Johnny Jones Quinton, Worcestershire 1955
49 Max Huiss Birmingham, Warwickshire 1955
49 Ed Kent Birmingham, Warwickshire 1955
49 Alan Tucker Wembley, Middlesex 1955
49 Flyer Ford Moorfields, County of Bristol 1955
49 K Hayes Manchester, Lancashire 1955
49 Pat Sullivan North Woolwich, Kent 1955
49 Ken Smith Droylsden, Lancashire 1955 / 1957
49 Freddie Francis Sprowston, Norfolk 1955 / 1958
49 Dave Clarke Doncaster, South Yorkshire 1956
49 Dave Isaacs Ilford, Essex 1956
49 Johnny King Hammersmith, Middlesex 1956
49 Ron Jones Bromley, Kent 1956
49 Barry Waters Wickham, Hampshire 1959 / 1963
49 Mickey Rudge Watford, Hertfordshire 1964
49 Ron Dykes Coventry, West Midlands 1965 / 1966
49 Doug Deacon Chelford, Cheshire 1967 / 1971
49 Paul Sykes Oldham, Lancashire 1972 / 1973
49 Marshall Winkley Huddersfield, West Yorkshire 1974 / 1983
49 David Fields Solihull, West Midlands 1985
49 Paul Scothern Mickleover, Derbyshire 1988 / 1989
49 Dave Russo Great Harwood, Lancashire 1994 / 2012
49 Stuart Milnes Oldham, Lancashire 2016
 
49A
49A Reg Fieldhouse Newport, Wales 1954
49A Dave Clarke Doncaster, South Yorkshire 1957
 
49C
49C Johnny Cootes Sutton Bridge, Lincolnshire 1955 / 1958
 
50
50 Dave Summers Darfield, South Yorkshire 1954
50 Allan Reader Stratford-upon-Avon, Warwickshire 1954
50 Ron Tarrant Chippenham, Wiltshire 1954
50 Frank Phillips Godalming, Surrey 1954
50 Ron Seeney Birmingham, Warwickshire 1954
50 Gerald Sage Temple Cloud, Somerset 1954
50 Allen Kilfoyle Molesey, Surrey 1954
50 Fred Mitchell Banbury, Oxfordshire 1954
50 Charlie Grundy Tottenham, Middlesex 1954 / 1955
50 Cal Wills Doncaster, South Yorkshire 1954 / 1959
50 Frank Faulkner Birmingham, Warwickshire 1955
50 David Woods Newton-le-Willows, Lancashire 1955
50 John Evans Horfield, County of Bristol 1955
50 Ed North Blackheath, Staffordshire 1955
50 Bill Garner Liverpool, Merseyside 1955
50 Douglas Leigh Southmead, Gloucestershire 1955
50 John Robinson Ravendale, Lincolnshire 1955
50 H Cook Hereford, Herefordshire 1955
50 W Green Gidea Park, Essex 1955
50 Hans-Peter Bogelund Leamington, Warwickshire 1956
50 Ron Perks Leicester, Leicestershire 1956
50 Syd Booth Market Drayton, Shropshire 1956
50 Dave Kidson Wood Green, Middlesex 1956
50 Ron Jones Bromley, Kent 1956
50 Gilbert Campbell Joppa, Scotland 1956 / 1957
50 Brian Prior Yaxham, Norfolk 1957 / 1958
50 John Lane Horwich, Lancashire 1957 / 1961
50 Pat Meadows Hammersmith, Greater London 1958
50 R Kirk The Moon 1960
50 Ron Fisher New Ollerton, Nottinghamshire 1962
50 Dick Sheppard Tuffley, Gloucestershire 1963 / 1966
50 Ted Montague Market Harborough, Leicestershire 1967 / 1968
50 Don Haddlesey Harewood, West Yorkshire 1969 / 1973
50 Chris Pickup Dunstable, Bedfordshire 1974 / 1981
50 Dave Foster Blackburn, Lancashire 1982
50 Graham Elwell Rugeley, Staffordshire 1983 / 1989
50 Graham Moulds Guiseley, West Yorkshire 1985 / 1986
50 Victor Jordan Evesham, Worcestershire 1992 / 1993
50 Rob Lintern Shenstone, Staffordshire 1995 / 1996
50 Lee Henshaw Macclesfield, Cheshire 1999 / 2009
50 Mike Andrew Mossley, Greater Manchester 2013
50 Michael Jackson King's Lynn, Norfolk 2022 / 2023
 
50A
50A Brian Naylor Stockport, Cheshire 1954
50A Cal Wills Doncaster, South Yorkshire 1954 / 1955
 
51
51 Gordon Hubball Birmingham, Warwickshire 1954
51 LG Thompson Birmingham, West Midlands 1954
51 Morry Morice Bristol, County of Bristol 1954
51 WE Parker Penistone, South Yorkshire 1954
51 Gordon Hubball Birmingham, Warwickshire 1954
51 Wagga Wagga Australia 1954
51 Ray Wight Marlborough, Wiltshire 1954
51 Ken Harris Backwell, Somerset 1954
51 Ralph Block Marlborough, Wiltshire 1954
51 Wally Cuff Frome, Somerset 1954
51 Jack Cunningham Poole, Dorset 1954
51 R Merrien Doncaster, South Yorkshire 1954 / 1955
51 Gurwen Jones Tenby, Wales 1955
51 Den Pomeroy Hillingdon, Middlesex 1955
51 Cecil Hookham Tamworth, Staffordshire 1955
51 Gordon Bridgewater Aston, Warwickshire 1955
51 Alan Hunt Aston, Warwickshire 1955
51 Sid Lindsay Leamingston Spa, Warwickshire 1955
51 Doris Allen Accrington, Lancashire 1955
51 WJ White Harringay, Middlesex 1955
51 Freddie Bird Wolverhampton, Staffordshire 1955
51 Gil Cox Moordown, Dorset 1955
51 Pop Regan Woolwich, Kent 1955
51 Arthur Woods Haydock, Lancashire 1955 / 1956
51 Aubrey Leighton Earls Barton, Northamptonshire 1956
51 Bob Marshall Kilburn, Middlesex 1956
51 Vic Spalding East Ham, Essex 1956
51 Bernie Porter London 1956
51 Bill Watts Grays, Essex 1957
51 Larry McDonnell Ipswich, Suffolk 1957
51 Vic Skinner Crownhill, Devon 1957
51 Stan Everson Hitchin, Hertfordshire 1958
51 Sam Stewart East Dereham, Norfolk 1958 / 1959
51 Len Ogbourne Northampton, Northamptonshire 1960 / 1961
51 Pete Farmer St Helens, Lancashire 1962 / 1970
51 Andrew Nellist Smallbridge, Lancashire 1971
51 Mo Smith Aveley, Essex 1972 / 1990
51 Stuart Finnikin Leek, Staffordshire 1993 / 1994
51 Nick Smith Aveley, Essex 1999 / 2008
51 Dylan Williams-Maynard Stockport, Greater Manchester 2010 / 2023
 
51A
51A Harold Bosworth Misterton, Nottinghamshire 1954
51A A Dodds Glasgow, Scotland 1954
51A Bob Schofield Urmston, Lancashire 1954 / 1955
 
52
52 Morry Morice Bristol, County of Bristol 1954
52 Gerry Baker Weston-super-Mare, Somerset 1954
52 Geoff Miller Australia 1954
52 Ron Duff Mirfield, West Yorkshire 1954
52 Allan Reader Stratford-upon-Avon, Warwickshire 1954
52 G Doust Paddington, Middlesex 1954
52 Percy Brine Boreham Wood, Hertfordshire 1954
52 Geo Payne 1954
52 Pete Dean Filton, Gloucestershire 1954
52 Luigi Martelli Bath, Somerset 1954
52 Cliff Rudrum Henbury, Avon 1954 / 1955
52 Norman Brown Southampton, Hampshire 1954 / 1957
52 Ivor Northover Whitstable, Kent 1955
52 Leslie Norman Kingswinford, Staffordshire 1955
52 Steve Saluma Southport, Lancashire 1955
52 Ron Rogers Leek, Staffordshire 1955
52 Dan Dare Birmingham, Warwickshire 1955
52 B Booth Market Drayton, Shropshire 1955
52 Tom Player Leicester, Leicestershire 1955
52 Derek Tailby Leicester, Leicestershire 1955 / 1959
52 Rex May Finchley, Middlesex 1956
52 David Woods Newton-le-Willows, Lancashire 1956
52 Charlie Finnikin Leek, Staffordshire 1956
52 Charlie Howells Kirkintilloch, Scotland 1956
52 Blazer Button Mitcham, Surrey 1956
52 Phil O'Shea Romford, Essex 1956
52 John Brown Wapping, Essex 1956
52 Johnny King Hammersmith, Middlesex 1957
52 C Macu 1958
52 Charlie Teece Hampstead, Middlesex 1959
52 Brian Dyson Redditch, Worcestershire 1962 / 1964
52 Reg Lee Oxford, Oxfordshire 1965
52 Walter Evans Tamworth, Staffordshire 1966 / 1967
52 Steve Clements Long Eaton, Derbyshire 1970 / 1973
52 Steve Bird Markyate, Hertfordshire 1974 / 1977
52 Mick Scothern Sheffield, South Yorkshire 1978 / 1979
52 Max Fearnley Urmston, Greater Manchester 1980
52 Craig Haworth Rochdale, Lancashire 1981 / 2014
 
52A
52A Derek Tailby Leicester, Leicestershire 1954
52A Jack Schofield Hebden Bridge, West Yorkshire 1954 / 1955
 
52F
52F Blazer Button Mitcham, Surrey 1955 / 1956
 
53
53 Ted Houlden Coventry, Warwickshire 1954
53 Tich Ockwell Blunsdon, Wiltshire 1954
53 Dennis Eustace Bradford, West Yorkshire 1954
53 Steve Storm Churchover, Warwickshire 1954
53 Henry Ashby Froxfield, Wiltshire 1954
53 Von Baron Swindon, Wiltshire 1954
53 Roy Dando Hemington, Somerset 1954
53 Jimmy Potter Birmingham, Warwickshire 1954
53 FG Vernon Birmingham, Warwickshire 1954
53 Sid Hipperson Norwich, Norfolk 1954 / 1955
53 K Smith Bristol, County of Bristol 1955
53 Ted Donovan 1955
53 Bill Bridgett Newcastle, Staffordshire 1955
53 John Parkes Birmingham, Warwickshire 1955
53 James Julian Gidea Park, Essex 1955
53 Vic Morrow Finchley, Middlesex 1955
53 N Barker Norwich, Norfolk 1955
53 Ivor Rees Grantham, Lincolnshire 1955
53 George Webb 1955
53 Al McNaughton Petts Wood, Kent 1955
53 Alec Wyllie Kirknewton, Scotland 1956
53 Jock McCulloch Ayr, Scotland 1956
53 Ron Rogers Leek, Staffordshire 1956
53 Roy Goodman Pailton, Warwickshire 1956
53 Sid Widdowson Old Basford, Nottinghamshire 1956
53 Johnny Robinson Leytonstone, Essex 1956
53 Nick Hryszko Bletchley, Buckinghamshire 1956
53 Dave Kidson Wood Green, Middlesex 1956 / 1957
53 Don Lavender Old Coulsden, Surrey 1956 / 1958
53 John Allsop Burton-upon-Trent, Staffordshire 1957
53 A Sked Dalkeith, Scotland 1957
53 Bob Beer Southampton, Hampshire 1959
53 Henry Nakarno New Cross, Kent 1960 / 1961
53 Ian Gilbertson Middleton, Greater Manchester 1962 / 1965
53 Ron Parkin Gateshead, Tyne & Wear 1966
53 Ian Barker Beeston, Nottinghamshire 1967 / 1975
53 John Lund Rimington, Lancashire 1976 / 2023
 
53A
53A Al McNaughton Petts Wood, Kent 1954
53A Reg Birdsall Liverpool, Lancashire 1954
 
53F
53F Ron Baxter Wembley, Middlesex 1954 / 1955
 
54
54 R Parsons Bexley, Kent 1954
54 Arthur Baker West Bromwich, Staffordshire 1954
54 Arthur Franks Northampton, Northamptonshire 1954
54 Denny Skuse Totterdown, Avon 1954
54 Frank Cook Glastonbury, Somerset 1954
54 Raymond Gregory Norwich, Norfolk 1954
54 Harry Boyett Sea Mills, County of Bristol 1954
54 C Bosworth Birmingham, Warwickshire 1954
54 Johnny Sturgess Humberstone, Leicestershire 1954
54 Luigi Martelli Bath, Somerset 1954
54 Bill Codling Swannington, Norfolk 1954 / 1957
54 Clifford Perry Bristol, County of Bristol 1955
54 Doug Wardropper Ipswich, Suffolk 1955
54 Pat Knowles Birmingham, Warwickshire 1955
54 Graham Brown Wolverhampton, Staffordshire 1955
54 Vic Reeves Small Heath, Warwickshire 1955
54 Bill Garner Liverpool, Merseyside 1955
54 Gillian Gill Ferme Park, Middlesex 1955
54 Luke Newland Fishponds, County of Bristol 1955
54 Jerzy Wójtowicz Sheffield, South Yorkshire 1956
54 Bernie Turney Plaistow, Essex 1956
54 Fred Mitchell Banbury, Oxfordshire 1956
54 Harry Prigmore Grendon, Northamptonshire 1956
54 Frank McDermott Bishopbriggs, Scotland 1956
54 Johnny Weston Hampstead, Middlesex 1956 / 1957
54 Ron Petrie Walton, Surrey 1959
54 Dave Miles Blackwater, Hampshire 1960 / 1961
54 Tom Ely Heatley, Berkshire 1962
54 Roy Johnson Nottingham, Nottinghamshire 1963 / 1968
54 Derek Jackson Longsight, Lancashire 1969 / 1986
54 Ted Freeman Banbury, Oxfordshire 1989 / 1990
54 Stephen Northage Burley in Wharfdale, West Yorkshire 1994
54 Stuart Trousdale Ellesmere Port, Cheshire 1999
54 Hayley Parkinson Preston, Lancashire 2006 / 2014
54 Sierd de Vries Opende, Netherlands 2017 / 2019
54 Jay Goodwin Manchester, Greater Manchester 2020 / 2021
 
54A
54A Jim Davis Didsbury, Lancashire 1954
 
54F
54F H Yallop Islington, Middlesex 1955
 
55
55 LG Thompson Birmingham, West Midlands 1954
55 W Bray Hampstead, London 1954
55 R King Whitchurch, Somerset 1954
55 Morry Morice Bristol, County of Bristol 1954
55 Gordon Bridgewater Aston, Warwickshire 1954
55 Titter Horler Yatton, Somerset 1954
55 George Webb 1954
55 Len Allen Prickwillow, Cambridgeshire 1954
55 Harold Trimnell Shepton Mallet, Somerset 1954
55 Fred Mitchell Banbury, Oxfordshire 1954
55 Bill Codling Swannington, Norfolk 1954 / 1955
55 Doug Jackson Leicester, Leicestershire 1955
55 Frank Tappet Blackheath, Kent 1955
55 Peter Mee Knutsford, Cheshire 1955
55 Jumbo Lewis Southampton, Hampshire 1955
55 Lincoln Stott Bradford, West Yorkshire 1955
55 Gil Varney Banbury, Oxfordshire 1955
55 Stan Bradbury Southport, Lancashire 1955
55 Arthur Lewis Totton, Hampshire 1955
55 Wally Saville Romford, Essex 1955
55 Tiny Lewis Bristol, County of Bristol 1955
55 Graham Warren Ipswich, Suffolk 1955
55 AJ Mackinnon Hammersmith, Middlesex 1955
55 Charlie Teece Hampstead, Middlesex 1955 / 1957
55 Eric Liddell Bishopbriggs, Scotland 1956
55 Ken Butler Nottingham, Nottinghamshire 1956
55 Arthur Oxland Stratford, Essex 1956
55 Wilf Harrison Rotherham, South Yorkshire 1956
55 Harry Thorn Epping, Essex 1956
55 Charlie Finnikin Leek, Staffordshire 1956 / 1973
55 Ron Rogers Leek, Staffordshire 1957
55 Bert Finnikin Leek, Staffordshire 1976 / 1998
55 Craig Finnikin Leek, Staffordshire 2000 / 2024
 
55A
55A Val Morton Ashton-under-Lyne, Lancashire 1954
55A Stan Bradbury Southport, Lancashire 1954 / 1955
55A C Gosling 1955
 
55F
55F Nick Davis 1955
 
56
56 Tom Addis Hugus, Cornwall 1954
56 Arthur Franks Northampton, Northamptonshire 1954
56 Titter Horler Yatton, Somerset 1954
56 Ron McLure Southampton, Hampshire 1954
56 GH Wootten Bristol, County of Bristol 1954
56 Ralph Block Marlborough, Wiltshire 1954
56 Harold Howarth Coppull, Lancashire 1954
56 Peter Ashley Newcastle-Under-Lyme, Staffordshire 1954
56 Gerald Sage Temple Cloud, Somerset 1954
56 Len Fenton Ipswich, Suffolk 1954
56 Ron Williams 1954
56 HT Rollason Derby, Derbyshire 1955
56 Rex North Barnet, Middlesex 1955
56 Gerry Gerald Bristol, County of Bristol 1955
56 Roy Goodman Pailton, Warwickshire 1955
56 Keith Gomersall Bradford, West Yorkshire 1955
56 Alf Glendenning Radcliffe, Lancashire 1955 / 1956
56 Hans-Peter Bogelund Leamington, Warwickshire 1956
56 Geoff Elliott Iver, Buckinghamshire 1956
56 Graham Warner Bury St Edmunds, Suffolk 1956
56 Darkie Wright Newington Butts, Surrey 1956
56 Vic Spalding East Ham, Essex 1956
56 Winnie Graham Carlisle, Cumberland 1956
56 Fred Zagni Ipswich, Suffolk 1956
56 Cal Wills Doncaster, South Yorkshire 1956
56 Tommy Adlam Peckham, Kent 1956 / 1962
56 Tommy Howcroft Bolton, Lancashire 1959 / 1960
56 Ron Webb Slough, Berkshire 1968 / 1971
56 Graham Moulds Guiseley, West Yorkshire 1972 / 2021
56 Pete Berresford Hemel Hempstead, Hertfordshire 1977 / 1978
56 Gordon Perrin Welwyn Garden City, Hertfordshire 1979
56 Terry McNulty Cadishead, Lancashire 1980 / 1983
56 Dave Littlewood Halifax, West Yorkshire 1984 / 1987
56 Nigel Dawson Holyhead, Wales 1989 / 1996
 
56A
56A Ernie Tindall Oldham, Lancashire 1954
56A Roy Collins Halifax, West Yorkshire 1955
 
56F
56F Derek Watson Croydon, Surrey 1955
 
57
57 Harry Woods Leicester, Leicestershire 1954
57 Gordon Bridgewater Aston, Warwickshire 1954
57 Vic Carter Willesden Green, Middlesex 1954
57 Titter Horler Yatton, Somerset 1954
57 Malcolm Smith Shirley, Warwickshire 1954
57 Wally Cuff Frome, Somerset 1954
57 J Sprackman Weston-super-Mare, Somerset 1954
57 Bob Kent Old Basford, Nottinghamshire 1954
57 Claude Hamilton Selsey, West Sussex 1954
57 Ken Goodyear Sprowston, Norfolk 1954 / 1955
57 Don Ferriday Bayswater, Middlesex 1955
57 Hall Badon Purton, Wiltshire 1955
57 Ginger Davies Hulme, Lancashire 1955
57 Luke Newland Fishponds, County of Bristol 1955
57 Jack Hughes Mirfield, West Yorkshire 1955 / 1956
57 Roy Goodman Pailton, Warwickshire 1956
57 Jimmy Allan Glasgow, Scotland 1956 / 1957
57 Vic Spalding East Ham, Essex 1956 / 1959
57 Les Woolmore Shepherds Bush, Middlesex 1960 / 1961
57 Ken Griffiths Manchester, Greater Manchester 1962 / 1966
57 Rob Lane Stockport, Greater Manchester 1969 / 1990
57 Vic Peake Bolton, Lancashire 1994 / 1997
57 Bill Fenwick Hartlepool, Cleveland 2012 / 2018
 
57A
57A Hartley Matthew Oldham, Lancashire 1954
57A Howard Firth Bradford, West Yorkshire 1954
57A Bob Schofield Urmston, Lancashire 1954
57A Len Ogbourne Northampton, Northamptonshire 1955
 
57H
57H Vic Carter Willesden Green, Middlesex 1955
 
58
58 Frank Hay Coventry, Warwickshire 1954
58 Charlie Williams Stogumber, Somerset 1954
58 Ralph Block Marlborough, Wiltshire 1954
58 Ted Holt Northampton, Northamptonshire 1954
58 G Cross Walthamstow, Essex 1954
58 Bunky Miles Great Yarmouth, Norfolk 1954
58 R Morris Lyneham, Wiltshire 1954
58 Gerry Baker Weston-super-Mare, Somerset 1954 / 1955
58 Freddie Funnell Cranbrook, Kent 1954 / 1965
58 Fred Wells Ilford, Essex 1955
58 J Browne Carterton, Oxfordshire 1955
58 Reg Spooner West Bromwich, Staffordshire 1955
58 Vic Reeves Small Heath, Warwickshire 1955
58 Arthur Brooke Stretford, Lancashire 1955
58 Nick Hryszko Bletchley, Buckinghamshire 1955 / 1958
58 S Vickers Libberton, Scotland 1956
58 Doug Jackson Leicester, Leicestershire 1958
58 Graham Eardley Stoke-on-Trent, Staffordshire 1966 / 1973
58 Mike Maddison Newton Aycliffe, County Durham 1974 / 1975
58 Stephen Fenton 1976
58 Colin Townson Burnley, Lancashire 1977 / 1979
58 John Davies Loughborough, Leicestershire 1980 / 1993
58 Chris Hurtley Halifax, West Yorkshire 1989 / 1990
58 Paul Scothern Mickleover, Derbyshire 1991 / 1992
58 Keith Clement Clitheroe, Lancashire 2008 / 2009
58 Colin Eardley Stoke-on-Trent, Staffordshire 2012 / 2015
58 Keith Pearce Chaddenham, Derbyshire 2020
 
58A
58A James Barker Lower Broughton, Lancashire 1954
58A Peter Sutch Cranbook, Kent 1957
 
59
59 Doug Bishop Leominster, Herefordshire 1954
59 John Spearman Rugeley, Staffordshire 1954
59 Doug Wardropper Ipswich, Suffolk 1954
59 Bill Hamblin Knowle, County of Bristol 1954
59 DJ Phillips Wellow, Somerset 1954
59 Stan Williams Leicester, Leicestershire 1954
59 John Crabb Bray, Berkshire 1954
59 Ken Hall Baydon, Wiltshire 1954
59 Fred Mitchell Banbury, Oxfordshire 1954
59 Luigi Martelli Bath, Somerset 1954
59 Stan McLeod Oxford, Oxfordshire 1954 / 1957
59 Ronnie Wrigley Sheffield, South Yorkshire 1955
59 G Roberts Porthcawl, Wales 1955
59 Jerzy Wójtowicz Sheffield, South Yorkshire 1956
59 Pete Tucker Wembley, Middlesex 1956
59 Wilfred Taylor Chorlton, Lancashire 1956
59 W Weatherston Selkirk, Scotland 1956
59 Jeff Harrison Cheltenham, Gloucestershire 1956
59 Walter Matzke Rugby, Warwickshire 1956
59 Bill Goldsmith Walthamstow, Greater London 1956
59 Les McLeod Oxford, Oxfordshire 1957 / 1958
59 Ali Barber Leicester, Leicestershire 1959
59 Ken Dykes Oxford, Oxfordshire 1960 / 1961
59 Graham Flynn Kenton, Greater London 1967
59 Al Harrison Harrogate, North Yorkshire 1968 / 1970
59 Stuart Davidson Sheffield, South Yorkshire 1971 / 1972
59 Norman Stead Audenshaw, Greater Manchester 1973 / 1974
59 Phil Scothern Mickleover, Derbyshire 1975
59 Barrie Shepherd Rugby, Warwickshire 1976 / 1980
59 Nigel Watson Stockton-on-Tees, County Durham 1981 / 1992
59 Carl Baker Hyde, Greater Manchester 1995 / 1997
59 Dave Barry Broadheath, Worcestershire 2000 / 2010
59 Simon Black Coalville, Leicestershire 2012 / 2013
 
59A
59A Eric Brooken Bradford, West Yorkshire 1954
59A Eddie Brooks Bradford, West Yorkshire 1954
 
60
60 Joe Macateer Birmingham, Warwickshire 1954
60 Margaret Bott Cannock, Staffordshire 1954
60 JK Dudd Weston-super-Mare, Somerset 1954
60 Bobby Brown Wilmington, Kent 1954
60 Steve Storm Churchover, Warwickshire 1954
60 Bob Barnard Northampton, Northamptonshire 1954
60 Ken Harris Backwell, Somerset 1954
60 Harry Boyett Sea Mills, County of Bristol 1954
60 Sid Leach Walworth, Surrey 1954 / 1955
60 Spencer Morton Thorpe St Andrew, Norfolk 1954 / 1955
60 Ginger Holtby Stretford, Lancashire 1954 / 1956
60 David Tufnell Seven Kings, Essex 1955
60 Ron Howard Cardiff, Wales 1955
60 Darcy Miall Duns Tew, Oxfordshire 1956
60 Jimmy Wright Drayton, Oxfordshire 1956
60 Kansas Kid Stoke Newington, Middlesex 1956
60 Jock Russell West Calder, Scotland 1956 / 1957
60 Pat Frost Woodbridge, Suffolk 1957 / 1958
60 Eric Wilkinson Southport, Merseyside 1958
60 Brian Swift Southport, Lancashire 1959 / 1964
60 Johnny Rogers Leicester, Leicestershire 1965 / 1969
60 Paul Shaha Hadfield, Derbyshire 1972
60 Ron Cottrell Dinnington, South Yorkshire 1974 / 1984
60 Bryan Cottrell Glossop, Derbyshire 1985 / 1995
60 Ian Venables Oldham, Lancashire 2008 / 2011
60 Wes Goodwin Trelawnyd, Wales 2022
 
60A
60A Harold Ireland Ardwick, Lancashire 1954
60A Eddie Holt Bradford, West Yorkshire 1954
60A Sid Leach Walworth, Surrey 1955
 
60F
60F Pete Snaggs Claygate, Surrey 1955
 
61
61 Bill Mason Birmingham, Warwickshire 1954
61 Gordon Williams Bidford-on-Avon, Warwickshire 1954
61 Eddie Brown Great Yarmouth, Norfolk 1954
61 Den Northrop Coventry, Warwickshire 1954
61 Ron Sammons Chase Terrace, Staffordshire 1954
61 Harold Bosworth Misterton, Nottinghamshire 1954
61 George Tufnell Colchester, Essex 1955
61 Mad Dan Caerau, Wales 1955
61 Bernie Bowkis West Ham, Essex 1955 / 1956
61 Ken Freeman Sunbury-on-Thames, Surrey 1955 / 1964
61 Nick Nollett Coventry, Warwickshire 1956
61 Danny Lew Romford, Essex 1956
61 Jimmy Wright Drayton, Oxfordshire 1956
61 Reg Saul Radford, Nottinghamshire 1956
61 Maurice Beaumont Borrowstounness, Scotland 1956 / 1957
61 Johnny Goodhall Stoney Stanton, Leicestershire 1966
61 Roger Butterworth Earl Shilton, Leicestershire 1967 / 1968
61 Mike Smith Leeds, West Yorkshire 1969 / 1971
61 Pete Knowles Mellor, Lancashire 1972 / 1975
61 Bryan Cottrell Glossop, Derbyshire 1980 / 1984
61 Kev Smith Huddersfield, West Yorkshire 1985
61 Ian Storer Stapleford, Nottinghamshire 1986
61 Mark Holt Rochdale, Lancashire 1988 / 1990
61 Mark Eaton Fradswell, Staffordshire 1993 / 2002
61 Ben Nickson Poynton, Cheshire 2013
61 Jack Overy Soham, Cambridgeshire 2015
 
61A
61A W Raeburn Airdrie, Scotland 1954
61A John Cropper Manchester, Lancashire 1954
 
62
62 Bill Bridgett Newcastle, Staffordshire 1954
62 J Brenner Tooting, Surrey 1954
62 Lionel Watling Nuneaton, Warwickshire 1954
62 Jon Martelli Bath, Somerset 1954
62 Sid Widdowson Old Basford, Nottinghamshire 1954
62 Brian Hook Norwich, Norfolk 1954
62 Fred Mitchell Banbury, Oxfordshire 1954
62 Arthur Watts Marlborough, Wiltshire 1954
62 Bryan Hock Norwich, Norfolk 1954
62 Chippie Weston Rugby, Warwickshire 1954 / 1972
62 Jack White Norwich, Norfolk 1955
62 Harry Lime Newark, Nottinghamshire 1955
62 Syd Booth Market Drayton, Shropshire 1955 / 1957
62 Wally Hazell Brighton, Sussex 1956
62 Pat Righton Chipping Campden, Gloucestershire 1956
62 Ron Bryant Surbiton, Surrey 1956
62 Jock Campbell Ayr, Scotland 1956
62 Ray Dorman Rugby, Warwickshire 1958
62 Bernard Rogers Kidderminster, Worcestershire 1974
62 Robbie Craig Chesterfield, Derbyshire 1975 / 1992
62 Peter Maycroft Tamworth, Staffordshire 1998
62 Paul Sage Bristol, Avon 2008 / 2009
62 John Christie Ballinderry, Northern Ireland 2016 / 2018
 
62A
62A Bert Schofield Heptonstall, West Yorkshire 1954
62A Frankie Haft Higher Crompsall, Lancashire 1954
 
62F
62F WC York Isleworth, Surrey 1955
 
63
63 Bill Mason Birmingham, Warwickshire 1954
63 Ron Roberts Fishponds, County of Bristol 1954
63 J Spackman Worle, Somerset 1954
63 Curly Brooks Bristol, County of Bristol 1954
63 Bill Franks Great Yarmouth, Norfolk 1954
63 J Mason Birmingham, Warwickshire 1954
63 Guy Ford Hampton-in-Arden, West Midlands 1954
63 Allan Snell Standish, Lancashire 1954
63 George Fletcher Grantham, Lincolnshire 1955
63 Don Mason Emsworth, West Sussex 1955
63 Harold Hayes Sheffield, South Yorkshire 1955
63 Ron Griffiths Over Peover, Cheshire 1955
63 Roy Goodman Pailton, Warwickshire 1956
63 Sam Weller Staunton Harold, Leicestershire 1956
63 Den Rice West Ham, Essex 1956
63 Bob Marshall Kilburn, Middlesex 1956 / 1962
63 Dick Brown Westerhope, Tyne & Wear 1957
63 Roger Price Gotham, Nottinghamshire 1963 / 1964
63 Gerald Vampleau Newark, Nottinghamshire 1965 / 1966
63 Norman Wilcockson Newark, Nottinghamshire 1967 / 1972
63 Keith Fretwell Sheffield, South Yorkshire 1973
63 David Wright Holbeach, Lincolnshire 1975
63 Doug Fisher West Drayton, Middlesex 1976 / 1979
63 Ken Throup Ramsbottom, Lancashire 1978
63 Mick France Huddersfield, West Yorkshire 1980 / 1982
63 Peter Wright Bradford, West Yorkshire 1984 / 1985
63 Rob Freeman Banbury, Oxfordshire 1988 / 1990
63 Robert Allen Heanor, Derbyshire 1994
63 Dave Cuttler Coventry, West Midlands 1996 / 2005
63 Thomas Balmer Burnley, Lancashire 2024
 
63A
63A Harold Ireland Ardwick, Lancashire 1954
63A Pete Watkin Rayleigh, Essex 1955
63A Peter Watkin 1955
 
64
64 Ramon E'Tere Bradford, West Yorkshire 1954
64 Bill Bendix Leominster, Herefordshire 1954
64 James Holtby Stretford, Lancashire 1954
64 Vic Reeves Small Heath, Warwickshire 1954
64 Peter Jackson Sprowston, Norfolk 1954
64 Frank Scoular Didsbury, Lancashire 1954
64 Bob Reeve East Dereham, Norfolk 1954 / 1955
64 Perry Leighton Great Yarmouth, Norfolk 1955
64 Harry Young Bletchley, Buckinghamshire 1955
64 Allen Bryant Trowbridge, Wiltshire 1955
64 Jack Sharman 1955
64 Royce Garton Ullesthorpe, Leicestershire 1955 / 1971
64 John Fitzgerald Droylsden, Lancashire 1956
64 Dick Salisbury Brighton, Sussex 1956
64 Pat Sullivan North Woolwich, Kent 1956
64 David Mitchell Bradford, West Yorkshire 1972 / 1973
64 Ted Else Luton, Bedfordshire 1975 / 1977
64 Roger Bye London, Greater London 1979
64 Ken Hopes Huddersfield, West Yorkshire 1980 / 1985
64 Kev Smith Huddersfield, West Yorkshire 1986 / 2006
64 Chris Burgoyne Airth, Scotland 2022
 
64A
64A Hartley Matthew Oldham, Lancashire 1954
64A Speedy Last Ferrybridge, West Yorkshire 1954
64A B Sewell Ferrybridge, West Yorkshire 1955
 
65
65 Morry Morice Bristol, County of Bristol 1954
65 Ginger Ferris Froxfield, Wiltshire 1954
65 Dennis Kelly Skellow, South Yorkshire 1954
65 Don Keen Manor House, Middlesex 1954
65 Slash Hitman Welling, Kent 1955
65 Fred Burness Gospel Oak, Middlesex 1956
65 George Stannard Dagenham, Essex 1956
65 George Foulger Banham, Norfolk 1956
65 Derek White 1956
65 Johnny Shelbourne Doncaster, South Yorkshire 1957
65 Jim Roughton Greenford, Middlesex 1957 / 1964
65 Dave Thomas Market Harborough, Leicestershire 1965 / 1966
65 Malcolm Bentley Bolton, Lancashire 1967
65 Roy Hinton Wembley, Greater London 1968 / 1970
65 John Stirk Halifax, West Yorkshire 1971 / 1984
65 John Irving Eastwood, Nottinghamshire 1988 / 1989
65 Phil Smith Exhall, Warwickshire 1992 / 1993
65 Iain Stirk Halifax, West Yorkshire 1993 / 2019
65 Paul Montague Coalville, Leicestershire 1996 / 1998
 
65A
65A Norman Smith 1954
65A Fred Butterworth Oldham, Lancashire 1954 / 1955
 
66
66 Peter Reeve Bicester, Oxfordshire 1954
66 Martin MacMahon Glasgow, Scotland 1954
66 Pete Dean Filton, Gloucestershire 1954
66 Curly Brooks Bristol, County of Bristol 1954 / 1955
66 Peter Jackson Sprowston, Norfolk 1954 / 1955
66 Arthur Keen Hornsey, Middlesex 1954 / 1955
66 Jim Cassidy Essex 1955
66 Jack Powell Nottingham, Nottinghamshire 1955
66 Johnny White Oulton Broad, Suffolk 1955
66 Charlie Teece Hampstead, Middlesex 1956
66 George Tufnell Colchester, Essex 1956
66 Johnny Young 1956
66 Mack MacKenzie Oxford, Oxfordshire 1956
66 Brian Jebson Huddersfield, West Yorkshire 1956 / 1958
66 George Stannard Dagenham, Essex 1957 / 1961
66 Alan Hughes Plaistow, Essex 1962 / 1965
66 Ted Janes Alconbury, Cambridgeshire 1966 / 1979
66 Mark Holt Rochdale, Lancashire 1982 / 1986
66 Bobby Ball Oldham, Lancashire 1986
66 Cris Hocking Outwell, Norfolk 1987 / 2007
66 Saul Hocking Eccleshall, Staffordshire 2010 / 2015
 
66A
66A Albert Kellett Bradford, West Yorkshire 1954
66A Ernie Tindall Oldham, Lancashire 1954
66A George Carpenter 1955
 
67
67 CR Deal Kentish Town, Middlesex 1954
67 Pete Short Clandown, Somerset 1954
67 HT Marshall Spalding, Lincolnshire 1954 / 1955
67 D Carlisle 1955
67 Keith Potter Dunmow, Essex 1955
67 Doug Watling Colchester, Essex 1955
67 George Tufnell Colchester, Essex 1956
67 Monty Warren Barking, Essex 1956
67 Mac Johnson Plaistow, Essex 1956
67 Alex Beaumont Borrowstounness, Scotland 1956 / 1957
67 E Roberts Fraddon, Cornwall 1957
67 Ken Kidson Wood Green, Middlesex 1957 / 1958
67 Johnny Woolley Patricroft, Lancashire 1958
67 Pat Frost Woodbridge, Suffolk 1959 / 1965
67 Ernie Dent Newton Aycliffe, County Durham 1966 / 1971
67 Dave Thorpe Rotherham, South Yorkshire 1973
67 Dick Young Milton Keynes, Buckinghamshire 1974 / 1991
67 John Bowser Hinckley, Leicestershire 1993 / 1995
67 James Waters Bury St Edmunds, Suffolk 2012
67 Henry Robson Staindrop, County Durham 2023 / 2024
 
67A
67A Doug Bishop Leominster, Herefordshire 1954
67A Dave Turner Oldham, Lancashire 1954
67A Pete Tucker Wembley, Middlesex 1955
67A Doug Watling Colchester, Essex 1955
 
67S
67S Mick Humphries Bromley, Kent 1955
 
68
68 Peter Reeve Bicester, Oxfordshire 1954
68 Joe Firmin Walthamstow, Essex 1954
68 DE Andrews Beccles, Suffolk 1954
68 Bobby Cross Walthamstow, Essex 1954 / 1955
68 Chuck Pinkerton Renfrew, Scotland 1954 / 1955
68 G Cross Walthamstow, Essex 1955
68 Syd Sudworth Levenshulme, Lancashire 1955 / 1957
68 George Stannard Dagenham, Essex 1956
68 Jack Wilson Loughton, Essex 1956
68 George Harman Colchester, Essex 1956
68 Trevor Frost Woodbridge, Suffolk 1956 / 1965
68 Keith Barber Nottingham, Nottinghamshire 1966 / 1967
68 Steve Broadbent Oldham, Lancashire 1968
68 Brian Scholey Rotherham, South Yorkshire 1969 / 1972
68 Ted Love Crumlin, Wales 1973 / 1980
68 Allan Wilson Newton Aycliffe, County Durham 1981 / 1996
68 Mark Williamson Melton Mowbray, Leicestershire 1999 / 2000
68 John Frost Oldham, Lancashire 2007
68 Micky Brennan Nelson, Lancashire 2010 / 2014
68 Ben Lockwood Huddersfield, West Yorkshire 2019 / 2022
 
68A
68A Dave Culling Dewsbury, West Yorkshire 1954
 
69
69 Reg Reynolds Enfield, Essex 1954
69 HW Sands Scunthorpe, Lincolnshire 1954
69 Jake Sturgess Hamblestone, Leicestershire 1954
69 Charlie Oates Liverpool, Lancashire 1954
69 Tom Cassidy Essex 1955
69 Nev Hughes West Bridgeford, Nottinghamshire 1955 / 1965
69 Tommy Adlam Peckham, Kent 1956
69 Billy Wilkinson Middleton, Lancashire 1958
69 Jim Ridley Darlington, County Durham 1965
69 Gordon Carr Silksworth, Teesside 1966 / 1972
69 Rob Thorpe Nottingham, Nottinghamshire 1973 / 1974
69 Charles Enderby Leicester, Leicestershire 1975 / 1981
69 Neil France Wirksworth, Derbyshire 1982 / 1983
69 Derek Coleman Rochdale, Lancashire 1984 / 1991
69 Barry Yates Bolton, Lancashire 1993
69 Steve Hattersley Sheffield, South Yorkshire 2005 / 2013
69 Matt Barnard Burntwood, Staffordshire 2017
 
69A
69A Charlie Oates Liverpool, Lancashire 1954
 
70
70 WE Parkin Orpington, Kent 1954
70 Pete Short Clandown, Somerset 1954
70 BM Page Sprowston, Norfolk 1954
70 Cody Morse Wembley, Middlesex 1954 / 1955
70 Harry Prigmore Grendon, Northamptonshire 1955 / 1956
70 Mike Parker Whalley Range, Lancashire 1955 / 1958
70 Den Rice West Ham, Essex 1956
70 Tommy Johnson Wood Green, Middlesex 1957
70 Neil Baillie Borrowstounness, Scotland 1957
70 Pete Eccles Southport, Merseyside 1959
70 Nick Hood Hackney, Middlesex 1960
70 Ken Chapman Rochdale, Lancashire 1963 / 1965
70 Gordon Carter Liversedge, West Yorkshire 1967 / 1970
70 George Stringer Manchester, Greater Manchester 1971 / 1983
70 Don Robson Bradford, West Yorkshire 1979 / 1981
70 Paul Blything Salford, Greater Manchester 1984 / 1993
70 John Walker Dolphinholme, Lancashire 1999 / 2006
70 Aaron Leach Oldham, Greater Manchester 2015 / 2021
 
70A
70A Tim Reynolds Holmfirth, West Yorkshire 1954
 
70F
70F Ken Smith Hampton, Middlesex 1955 / 1957
 
71
71 A Waddell Peckham, Kent 1954
71 JA Fairhead Tunstead, Norfolk 1954 / 1955
71 Don Martindale Chorley, Lancashire 1955
71 Syd Booth Market Drayton, Shropshire 1955
71 R Morse 1955 / 1956
71 Chris Warren Barking, Essex 1956
71 Joe Cracknell Lowestoft, Suffolk 1957
71 Dennis Wheat Nottingham, Nottinghamshire 1958
71 Tommy Bartorelli Nottingham, Nottinghamshire 1958 / 1959
71 Basil Phillips Newbury, Berkshire 1959
71 Ron Woods Hackney, Middlesex 1960
71 Don Ferriday Bayswater, Middlesex 1962 / 1964
71 George Barton Nottingham, Nottinghamshire 1965 / 1966
71 Reg Graham Rochdale, Lancashire 1967 / 1972
71 Paul Burke Manchester, Greater Manchester 1973
71 George Wilkins Bradford, West Yorkshire 1974 / 1984
71 Steve Pollitt Eccles, Lancashire 1987 / 1990
71 Malcolm Smith Burnley, Lancashire 1993
71 Steve Wragg Clowne, Derbyshire 1995 / 1997
71 Henk Alberts Linschoten, Netherlands 2006
71 Keiran Leach Oldham, Greater Manchester 2016
 
71A
71A Mark Black Greenock, Scotland 1954
71A Harry Steward Bradford, West Yorkshire 1954 / 1955
71A C Benson 1955
 
71F
71F F Davis 1955
 
72
72 NJ Pearce Canvey Island, Essex 1954
72 Jack Davis Swanwick, Hampshire 1954 / 1955
72 Bill Harris Trowbridge, Wiltshire 1955
72 Arthur Oxland Stratford, Essex 1955 / 1959
72 Ron Pearks Leicester, Leicestershire 1956
72 Peter Shorthouse Salford, Lancashire 1956
72 George Coaham 1956
72 Pat Driscoll Plaistow, Greater London 1956
72 Les Quinn Hyde, Cheshire 1957 / 1958
72 Pete Barker Rayleigh, Essex 1960 / 1965
72 Ted Frater Stockton-on-Tees, County Durham 1966
72 Jim Robinson Worcester, Worcestershire 1967 / 1976
72 John Shoesmith Bradford, West Yorkshire 1977
72 John Jolly Darwen, Lancashire 1978 / 1990
72 Matthew Drake Halifax, West Yorkshire 1994
72 James Yarrow Desborough, Northamptonshire 1997 / 2004
72 Ryan Jones Dewsbury, West Yorkshire 2017
72 Carl Winkworth Mildenhall, Suffolk 2021 / 2022
 
72A
72A Brian Nestor Huddersfield, West Yorkshire 1954 / 1955
72A Roy Watson Chesterfield, Derbyshire 1955
 
72F
72F Fred Mingo Wembley, Middlesex 1955
 
73
73 Ron Pears Church Drove, Cambridgeshire 1954
73 Vic Ferriday Bayswater, Middlesex 1954 / 1964
73 Ron Griffiths Over Peover, Cheshire 1955
73 Reg Beer Curdridge, Hampshire 1955
73 Tom Coell Upton, Dorset 1956
73 Ken Dignan Stockport, Cheshire 1958
73 Tom Fox Thornley, County Durham 1966 / 1967
73 Nev Turner Huddersfield, West Yorkshire 1968 / 1976
73 Rob Cowley Nuneaton, Warwickshire 1978 / 2017
73 Chris Cowley Nuneaton, Warwickshire 2021 / 2024
 
73A
73A Wrecker Meadway Birmingham, Warwickshire 1954
73A AF Horseman Skipton, North Yorkshire 1954
 
74
74 Bill Frost Lawrence Hill, County of Bristol 1954
74 Percy Brine Boreham Wood, Hertfordshire 1954
74 AG Brooks Horsford, Norfolk 1954 / 1955
74 Norman Sutton Pendleton, Lancashire 1955
74 Don Ferriday Bayswater, Middlesex 1956 / 1961
74 Johnnie Batchelor Edgware, Middlesex 1957
74 Ginger Beech Northampton, Northamptonshire 1958
74 John Elliott Northampton, Northamptonshire 1958
74 Ken Jarrett Walderslade, Kent 1959
74 Dave Roberts Southport, Merseyside 1962 / 1963
74 David Brazier Bedford, Bedfordshire 1966 / 1967
74 Dave Bray Stockport, Greater Manchester 1968 / 1969
74 John Harcourt Holmes Chapel, Cheshire 1970 / 1976
74 Ken Taylor Manchester, Greater Manchester 1977
74 John Fradley Bedford, Bedfordshire 1978 / 1980
74 Neil Pokorny Desford, Leicestershire 1981 / 1989
74 Mike Dugdale High Wycombe, Buckinghamshire 1994
74 Jonathon Mann Darlington, County Durham 1999
74 Kev Unsworth Lincoln, Lincolnshire 2001 / 2017
74 Ben Pegg Burgh le Marsh, Lincolnshire 2021
 
74A
74A Ivan Stavinsky Leicester, Leicestershire 1954
 
75
75 Roy George Beccles, Suffolk 1954
75 Jack Voss Catford, Kent 1954 / 1955
75 Roy Hickman Market Drayton, Shropshire 1955
75 Eric Howe Horsford, Norfolk 1955
75 George Upex Helston, Cornwall 1956 / 1958
75 Ken Jarrett Walderslade, Kent 1957 / 1958
75 Wilf Blundell Southport, Merseyside 1957 / 1978
75 Shaun Leigh Warrington, Cheshire 1980 / 1983
75 John Pearce Huncote, Leicestershire 1986 / 1988
75 David Cottrill Hallow, Worcestershire 1991 / 2004
75 Thomas Stephenson Carnforth, Lancashire 2015 / 2016
 
75A
75A Henry Rothwell Todmorden, Lancashire 1954
75A Wilf Blundell Southport, Merseyside 1955
 
76
76 P Osborne Northampton, Northamptonshire 1954
76 Denis Haynes 1954
76 Dennis Hayman Ipswich, Suffolk 1954
76 Len Ogbourne Northampton, Northamptonshire 1954 / 1958
76 Iggy Paice Mitcham, Surrey 1955
76 Peter Lalley Oxford, Oxfordshire 1955
76 Pete Burns Woking, Surrey 1955
76 Bob Merrett Rochester, Kent 1956 / 1958
76 Ken Chapman Rochdale, Lancashire 1959 / 1960
76 Harry Marshall Salford, Greater Manchester 1960
76 Alf Cozens Southport, Lancashire 1961 / 1963
76 Duncan Schofield Oldham, Lancashire 1965 / 1976
76 Andy Booth Keighley, West Yorkshire 1977 / 1978
76 John Spence Halifax, West Yorkshire 1980 / 1986
76 Ian Stubbs Leeds, West Yorkshire 1990
76 Tony Jacques Harrogate, North Yorkshire 1994
76 Micky Preston Congleton, Cheshire 1998 / 2002
76 Lee Smith Congleton, Cheshire 2007 / 2012
76 Aaron Cozens Somersham, Cambridgeshire 2013 / 2019
 
76A
76A Brian Larner Bradford, West Yorkshire 1954
76A Len Ogbourne Northampton, Northamptonshire 1954
76A Ray Collinge Mytholmroyd, West Yorkshire 1954 / 1955
 
77
77 Jon Martelli Bath, Somerset 1954
77 Joan Lloyd Blunsdon, Wiltshire 1954
77 Wilbur Chandler Edgware, Middlesex 1954 / 1956
77 Norman Pearson Carshalton, Surrey 1954 / 1959
77 C Payne Ipswich, Suffolk 1955
77 Russell May Newbury, Berkshire 1955
77 Del Jones Mitcham, Surrey 1955
77 Tommy Shubrook Staines, Surrey 1955 / 1957
77 Dick Beaumont Northampton, Northamptonshire 1956
77 Brad Bradford Farnborough, Hampshire 1956
77 Den Oliver Ilford, Essex 1956 / 1957
77 Frank Stewardson Levenshulme, Lancashire 1957
77 Jack Salmon Shepshed, Leicestershire 1958
77 Jack Wood Bolton, Lancashire 1958 / 1959
77 G Grace Derby, Derbyshire 1959
77 Peter Farrington Southport, Lancashire 1960 / 1972
77 Alan Gott Southport, Merseyside 1973 / 1975
77 Wallace Storry Otley, West Yorkshire 1976 / 1981
77 Bonnar Coleano Leeds, West Yorkshire 1982 / 1984
77 David Prince Foston, Derbyshire 1985 / 1986
77 Ian Platts Doncaster, South Yorkshire 1988 / 1997
77 Chris Bimmell Heerhugowaard, Netherlands 1999
 
77A
77A Peter Saunders Eccles, Lancashire 1954
77A Jack Richards Scunthorpe, Lincolnshire 1954
 
78
78 Eric Briggs Ilkley, West Yorkshire 1954
78 D Kendrick Wembley, Middlesex 1954
78 Bill Brookman Swansea, Wales 1955
78 Bill Spandler Great Yarmouth, Norfolk 1955
78 George Liddard London 1956 / 1957
78 Norman Fulford Dukinfield, Cheshire 1956 / 1959
78 John Bannion Middleton, Lancashire 1958
78 John Parkin Hayes, Greater London 1960
78 Nudger Hayes Oldham, Lancashire 1960
78 Colin Skoyles Southport, Merseyside 1961 / 1963
78 Eric Dews Newcastle-upon-Tyne, Tyne & Wear 1966 / 1967
78 Johnny Jones Manchester, Greater Manchester 1968 / 1974
78 Barry Goldsby West Bromwich, West Midlands 1975 / 1978
78 Mark Salt Ashbourne, Derbyshire 1979 / 1980
78 Tony Winfield Chipping Norton, Oxfordshire 1981 / 1982
78 Mervyn Lovelock Bury, Lancashire 1983
78 Steve Wragg Clowne, Derbyshire 1985 / 1991
78 Richard Johnson Rothwell, Northamptonshire 1993 / 2005
78 James Rygor Westbury, Wiltshire 2015 / 2016
78 Lewis Galer King's Lynn, Norfolk 2022 / 2023
 
78A
78A Cliff Wrigley Oldham, Lancashire 1954 / 1955
 
79
79 Graham Warren Ipswich, Suffolk 1954
79 Billy Allen Lambeth, Surrey 1954
79 Graham Warner Bury St Edmunds, Suffolk 1954
79 Johnny Jones Waunarlwydd, Wales 1955
79 JC Page Norwich, Norfolk 1955
79 Stan Johnson Southend, Essex 1955 / 1959
79 Harry Blevins Huddersfield, West Yorkshire 1955 / 1963
79 Pete Tucker Wembley, Middlesex 1956
79 Don Hassall West Bridgeford, Nottinghamshire 1957 / 1960
79 Rodney Mitchell Gomersal, West Yorkshire 1968 / 1969
79 Martin Crawley Harpenden, Hertfordshire 1970 / 1979
79 Keith Harrison Kidderminster, Worcestershire 1980
79 Pete Johnson Manchester, Greater Manchester 1982 / 1984
79 Neil Long Minster Lovell, Oxfordshire 1988 / 2024
79 Gordon Moodie Windygates, Scotland 2006 / 2009
 
79A
79A Fred Lines London 1954
 
80
80 Wilf Sillett Norwich, Norfolk 1954
80 Johnny White Oulton Broad, Suffolk 1954
80 RJ Pointer Ickenham, Middlesex 1954
80 Steve Storm Churchover, Warwickshire 1954 / 1955
80 Percy Betts Hayes, Middlesex 1954 / 1957
80 JK Newlands Fishponds, County of Bristol 1955
80 R Lavender Staines, Surrey 1956
80 Johnny Swift Loughborough, Leicestershire 1958 / 1964
80 Richard Ward Yarm, Tyne & Wear 1966
80 Johnny Allan 1968 / 1971
80 Keith Lee Chesterfield, Derbyshire 1972 / 1973
80 Malcolm Emery Gorton, Greater Manchester 1974
80 Brian Chappell Sileby, Leicestershire 1975 / 1980
80 Jack Lord Blackburn, Lancashire 1981 / 1987
80 John Ankers Wrexham, Wales 1989 / 1999
80 Lyndon Burnley Pontefract, West Yorkshire 2008 / 2009
80 Stephen North Lincoln, Lincolnshire 2017 / 2018
80 Jake Hall Skipton, North Yorkshire 2023
 
80A
80A Steve Storm Churchover, Warwickshire 1954
80A Cyril Burton Lutterworth, Leicestershire 1954 / 1955
 
80F
80F Wild Wenman 1955
 
81
81 K Gane Grove Park, Kent 1954
81 P Bartholomew Isle Of Wight 1954
81 W Harrison Norwich, Norfolk 1954
81 Bill Hamblin Knowle, County of Bristol 1954
81 Roy Bannister Neath, Wales 1955
81 Arthur Mellor 1955
81 Flyer Ford Moorfields, County of Bristol 1955
81 Brian Sutcliffe Buxton, Derbyshire 1955
81 George Sayers Ilkeston, Derbyshire 1956 / 1959
81 Arthur Plumb Wythenshawe, Cheshire 1957
81 Pat Driscoll Plaistow, Greater London 1960 / 1974
81 Chris Snook London, Greater London 1975 / 1991
81 Michael Driscoll South Ockenden, Essex 1992 / 1995
81 Ant Brown Loughborough, Leicestershire 2001 / 2002
81 Mark Smith Loughborough, Leicestershire 2003 / 2005
81 Matt Smith Little Eaton, Derbyshire 2008
 
81A
81A G Ellis Motherwell, Scotland 1954
81A Ginger Davies Hulme, Lancashire 1954 / 1955
 
81B
81B Arthur Plumb Wythenshawe, Cheshire 1956
 
81F
81F Knocker White Crickhowell, Wales 1955
 
82
82 George Read West Wimbledon, Surrey 1954
82 G Ward 1954
82 Arthur Oxland Stratford, Essex 1954 / 1955
82 George Hellewell Monk Bretton, South Yorkshire 1955
82 Ron Griffiths Over Peover, Cheshire 1955 / 1957
82 Eric Jennings Earlston, Scotland 1955 / 1957
82 Vic Morrow Finchley, Middlesex 1956 / 1958
82 Alan Heap Manchester, Greater Manchester 1957
82 Alan Hope Manchester, Greater Manchester 1959
82 Peter McFarland Ilford, Essex 1960
82 Frank Wallwork Pendlebury, Lancashire 1963
82 Norman Heritage Oxford, Oxfordshire 1964 / 1965
82 Arthur Hughes Darlington, County Durham 1966 / 1969
82 Clive Balcombe-Beriff London 1970
82 Johnny Fry Manor Park, Greater London 1971 / 1972
82 Peter Poole Kempston, Bedfordshire 1973 / 1975
82 Brian Walker Syston, Leicestershire 1976 / 1979
82 Jimi Smith Countesthorpe, Leicestershire 1981 / 1989
82 Chris Lamb Sale, Lancashire 1992
82 Nina Kwasniewska Manchester, Greater Manchester 1993
82 Nick Jeffery Thornton, West Yorkshire 1997
82 Steve Thomas Birmingham, West Midlands 2000 / 2001
82 Luke Smith Loughborough, Leicestershire 2004
82 Karl Mosley Sheffield, South Yorkshire 2024
 
82A
82A Ginger Holtby Stretford, Lancashire 1954
82A Nosmo King Dunstable, Bedfordshire 1955
 
82F
82F Maurice Street West Byfleet, Surrey 1955 / 1957
 
83
83 JA Fairhead Tunstead, Norfolk 1954
83 P Lewis Swiss Cottage, Middlesex 1954
83 Pete Dean Filton, Gloucestershire 1954
83 Tony Cotton Burton-on-Trent, Staffordshire 1955
83 Brian Molyneux Cheadle, Greater Manchester 1956 / 1957
83 Bill Bryan Cheadle, Cheshire 1956 / 1961
83 Ronnie Bicknell Crawley, Sussex 1957
83 Tommy Keep Chingford, Essex 1962 / 1967
83 Geoff Garnett Skipton, North Yorkshire 1969 / 1973
83 Ray Brierley Manchester, Greater Manchester 1975 / 1981
83 Stuart Matlock Shepshed, Leicestershire 1983 / 1985
83 Les Field Wragby, Lincolnshire 1987
83 Julie Asher Rugby, Warwickshire 1993
83 Tony Williams Buckley, Wales 1994 / 2002
83 Darren Clark Uttoxeter, Staffordshire 2017 / 2022
 
83A
83A Ken Ledbrooke Stratford-on-Avon, Warwickshire 1954
 
83F
83F Charlie Garrard Tottenham, Middlesex 1955
 
83N
83N Jock Harkness Edinburgh, Scotland 1955
 
84
84 CW Watson Blackheath, County of London 1954
84 Peter Mee Knutsford, Cheshire 1954
84 Pete Gedney Sutton Bridge, Lincolnshire 1954
84 Johnny Cootes Sutton Bridge, Lincolnshire 1954
84 Harry Holt Little Lever, Lancashire 1954 / 1971
84 G Tandy Billingurst, Sussex 1955
84 Stormy Knight Horsham, West Sussex 1955
84 Den Wilkinson Cobham, Surrey 1955
84 Gerry Weir Ipswich, Suffolk 1955
84 Danny Lew Romford, Essex 1956
84 Norman Fulford Dukinfield, Cheshire 1957
84 Alan Tucker Wembley, Middlesex 1957
84 John Dyche Burton-upon-Trent, Staffordshire 1958
84 Noel Fulford Dukinfield, Cheshire 1960 / 1961
84 Phil Hayhurst Milnthorpe, Cumbria 1973 / 1983
84 Mike Sharman Long Eaton, Derbyshire 1979 / 1980
84 Cliff Myers St Albans, Hertfordshire 1981
84 Phil Page Warrington, Cheshire 1985 / 1994
84 Nigel Brereton Llay, Wales 1997 / 1999
84 Tom Harris Winderton, Oxfordshire 2005 / 2023
 
84A
84A Frank Hensen Manchester, Lancashire 1954
84A Danny Lew Romford, Essex 1957
84A Ken Walker Mansfield, Nottinghamshire 1958
 
85
85 Pete Tucker Wembley, Middlesex 1954 / 1964
85 Harry Holt Little Lever, Lancashire 1956 / 1957
85 Betty Holt Little Lever, Lancashire 1958
85 Geoff Clarke Sheffield, South Yorkshire 1967
85 Paul Pringle Hebden Bridge, West Yorkshire 1969 / 1974
85 Dave Gibson Keysoe, Bedfordshire 1974 / 1975
85 Stuart Baxendale Manchester, Greater Manchester 1976 / 1979
85 Ray Tyldesley Blackburn, Lancashire 1980 / 1997
85 Iain Holden Blackburn, Lancashire 2000 / 2011
 
85A
85A John Spade Huddersfield, West Yorkshire 1954
85A Allen Hughes Bramhall, Cheshire 1955
 
86
86 Bob Barnard Northampton, Northamptonshire 1954
86 Bill Buisson Walthamstow, Essex 1954 / 1955
86 Alf Larkin Bolton, Lancashire 1955 / 1956
86 Barry Charles Wembley, Middlesex 1957
86 Larry Lazenby Stockport, Cheshire 1958
86 Roy Richardson Epworth, Lincolnshire 1958
86 Reg Michison Epworth, Lincolnshire 1958
86 Hilary Keyton Chelmsford, Essex 1959
86 Bob Williams Eathorpe, Warwickshire 1960
86 Brian Tucker Croydon, Surrey 1961
86 Tommy Tucker Wembley, Middlesex 1961
86 Mike Holt Bolton, Lancashire 1962 / 1974
86 John Plant Hemel Hempstead, Hertfordshire 1973
86 Ian Baxendale Manchester, Greater Manchester 1975 / 1980
86 Shaun O'Brien Burnley, Lancashire 1981 / 1985
86 David Toulson Barnard Castle, County Durham 1986 / 2002
86 Chris Bradbury Winnersh, Buckinghamshire 2008
86 Alan Graham Washington, Tyne & Wear 2016
86 John O'Brien Alderley Edge, Cheshire 2018 / 2023
 
86A
86A Val Morton Ashton-under-Lyne, Lancashire 1954
86A WW Tyres Preston, Lancashire 1955
 
86F
86F Vic Carter Willesden Green, Middlesex 1955
 
87
87 Jack Kaiser Hayes, Middlesex 1954 / 1955
87 Allen Bryant Trowbridge, Wiltshire 1956
87 Ronnie Bicknell Crawley, Sussex 1957
87 Keith King Wembley, Middlesex 1957 / 1958
87 Jack Ollerenshaw Grindleton, Lancashire 1958 / 1962
87 Jack Shaw Clitheroe, Lancashire 1959 / 1961
87 Fuzz Feasy Biggleswade, Bedfordshire 1963 / 1964
87 Ken Douglas Liverpool, Merseyside 1965 / 1966
87 Martin Johnson Wigan, Lancashire 1967
87 Richard Mitchell Somersal Herbert, Derbyshire 1968
87 Bruce Undy Coventry, West Midlands 1970 / 1971
87 Stan Shilton Rugby, Warwickshire 1972 / 1977
87 Dennis Dumbill Manchester, Greater Manchester 1978
87 Neil Brigg Huddersfield, West Yorkshire 1979 / 2009
87 John O'Brien Alderley Edge, Cheshire 2001
87 Simon Heath Loughborough, Leicestershire 2011 / 2014
87 Jason Wilkinson Skegness, Lincolnshire 2016 / 2022
87 Sam Brigg Huddersfield, West Yorkshire 2021
 
87A
87A Joe Corbett Leeds, West Yorkshire 1954
 
87F
87F Roy Pankhurst Bedford Park, Middlesex 1955
 
88
88 L Thompson Farnborough, Hampshire 1954
88 Don Busby Perivale, Middlesex 1954 / 1955
88 Tom Brown 1955
88 Alan Martin Brixton, Greater London 1955
88 Midge Martindale Norwich, Norfolk 1955
88 John Eyles Manchester, Lancashire 1955 / 1957
88 Mack MacKenzie Oxford, Oxfordshire 1956
88 Doug Smith Kilburn, Greater London 1957 / 1958
88 Clive Williams Hyde, Cheshire 1958 / 1960
88 Alan Heap Manchester, Greater Manchester 1961 / 1971
88 Jerald Pratt Dorchester-on-Thames, Oxfordshire 1972
88 Roger Smith Wolston, Warwickshire 1974
88 James Ashworth Corby, Northamptonshire 1975 / 1978
88 John Nolan Hattersley, Greater Manchester 1980 / 1982
88 Mike Harrison Accrington, Lancashire 1983 / 1984
88 John Kirkpatrick Radcliffe, Lancashire 1985
88 Tony Harter Halstead, Essex 1987
88 Martin Heath Sutton Coldfield, West Midlands 1990
88 Phil Whitaker Skipton, North Yorkshire 1994 / 2021
 
88A
88A Jack Godfrey Lee Green, Kent 1954
 
88F
88F Alan Martin Brixton, Greater London 1955
 
89
89 Hal Rome Edgware, Middlesex 1954
89 Stan Hinckley Wood Green, Middlesex 1956
89 J Hough Northwich, Cheshire 1957
89 Geoff Brittain Northwich, Cheshire 1957 / 1961
89 Geoff White Nottingham, Nottinghamshire 1962 / 1968
89 John Fallows Stoke-on-Trent, Staffordshire 1969 / 1972
89 Danny Vincelli Edgware, Greater London 1973 / 1974
89 Charlie Harrison Lichfield, Staffordshire 1976
89 John Young Chorley, Lancashire 1978 / 1981
89 Frank Shields Mansfield, Nottinghamshire 1983 / 1988
89 Paul Poulter Little Bookham, Surrey 1997
89 Carl Baker Hyde, Greater Manchester 1998 / 2004
89 Alex Montague Shepshed, Leicestershire 2012
 
89A
89A Ken Kelsall Bradford, West Yorkshire 1954
89A Stan Hinckley Wood Green, Middlesex 1957
 
90
90 P Horne London 1954
90 Ray Tucker Peacehaven, Sussex 1954 / 1955
90 Fred Zagni Ipswich, Suffolk 1955
90 Brian Tansell Neath, Wales 1955
90 Ron Bricknell Wembley, Middlesex 1956
90 Stan Crow Harrow, Middlesex 1956 / 1958
90 Jack Minion Derby, Derbyshire 1957 / 1962
90 George Wild Stockport, Cheshire 1958
90 John Toon Coalville, Leicestershire 1963 / 1968
90 Dillwyn Curtis Nottingham, Nottinghamshire 1967
90 Jim Wilde Welwyn Garden City, Hertfordshire 1969 / 1974
90 Bryan Warner Fillongley, Warwickshire 1975 / 1986
90 Mark Teale Bradford, West Yorkshire 1989 / 1994
90 Ian Flux Newport Pagnell, Buckinghamshire 1998
90 David Troth Shifnal, Shropshire 1999
90 Peter Lee Coalville, Leicestershire 2002 / 2003
90 Liam Brown Loughborough, Leicestershire 2006 / 2013
90 Peter Nee Brompton-on-Swale, North Yorkshire 2018 / 2023
 
90A
90A Frank Green Manchester, Lancashire 1954
90A Harry Marshall Pendleton, Lancashire 1955
 
90F
90F Russ Wells Harrow, Middlesex 1955
 
91
91 Reg Reeves Ilford, Essex 1954
91 Alex Landsborough Huddersfield, West Yorkshire 1954 / 1955
91 Bill Codling Swannington, Norfolk 1956
91 Gil Cox Moordown, Dorset 1957 / 1961
91 Martin Johnson Newton-le-Willows, Lancashire 1958 / 1959
91 Derek Manning Rettendon, Essex 1963
91 Rick Scuby Tilbury, Essex 1964 / 1967
91 Ray Wilde Welwyn Garden City, Hertfordshire 1969
91 Brian Garnett Skipton, North Yorkshire 1970 / 1973
91 Wilf Warnes Sheffield, South Yorkshire 1974 / 1994
91 Tony Smith Loughborough, Leicestershire 2001 / 2022
 
91A
91A Vic Wilkinson Sheffield, South Yorkshire 1954
91A Cuthbert Griffin Staines, Surrey 1955 / 1956
 
91F
91F Timber Woods Uxbridge, Middlesex 1955
 
92
92 C Simpson Cricklewood, Middlesex 1954
92 Billy Wilkinson Middleton, Lancashire 1955
92 Dennis Bell Denham, Buckinghamshire 1956
92 Johnny Fry Manor Park, Greater London 1956
92 Alan Heap Manchester, Greater Manchester 1956
92 Pat Walsh Tadworth, Surrey 1957 / 1959
92 Bernie Turney Plaistow, Essex 1960 / 1961
92 Terry McNulty Cadishead, Lancashire 1965
92 Michael Gamble Braunstone, Leicestershire 1970 / 1971
92 Roger Bowyer Congleton, Cheshire 1972 / 1977
92 George Braithwaite Clitheroe, Lancashire 1978 / 1995
92 Simon Brooke Reading, Berkshire 2000 / 2016
92 Jason Matthews Reading, Berkshire 2018
 
92A
92A Oliver Hart Coppull, Lancashire 1954
 
92F
92F J Shapely Russell Laleham, Surrey 1955
 
93
93 Jock Craig Nottingham, Nottinghamshire 1954
93 George Woolcott Poplar, Middlesex 1954
93 Fred Mingo Wembley, Middlesex 1954 / 1955
93 Dick Belshaw Stockport, Cheshire 1955 / 1957
93 Terry Geach Thundersley, Essex 1955 / 1959
93 Bernie Turney Plaistow, Essex 1957
93 Vic Ferriday Bayswater, Middlesex 1958
93 Tony Wicks Wisbech, Cambridgeshire 1960 / 1968
93 John Lane Stockport, Greater Manchester 1969 / 1978
93 Roger Needham Colne, Lancashire 1979
93 Dave Abraham Bedford, Bedfordshire 1980 / 1984
93 Brian Bennett Romford, Essex 1985
93 Guy Smith Rotherham, South Yorkshire 1987 / 1991
93 Nigel Evason Sheffield, South Yorkshire 1990
93 Steven Fishburn Hartlepool, Cleveland 1994
93 Peter Slinn Rotherham, South Yorkshire 1995
93 Steven Taylor Hellesdon, Norfolk 1999 / 2003
93 Luke Loveland Tamworth, Staffordshire 2012 / 2013
93 Sam Makim Elswick, Lancashire 2017 / 2023
 
93A
93A Ted Christian Menston, West Yorkshire 1954
93A Dick Belshaw Stockport, Cheshire 1955
 
93F
93F David Tufnell Seven Kings, Essex 1955
 
94
94 Ken Hurtley Leeds, West Yorkshire 1954
94 Eddie Ridgeway Neath, Wales 1955
94 Peter Malyon 1957
94 Reg Wright East Ham, Essex 1957 / 1960
94 Ken Richards London, Greater London 1957 / 1959
94 Johnny Fry Manor Park, Greater London 1961 / 1965
94 Dave Curtis Long Eaton, Derbyshire 1966 / 1967
94 Bernie Armitage Huddersfield, West Yorkshire 1968 / 1969
94 Paul Leatherhead Leicester, Leicestershire 1970 / 1971
94 Cliff Taylor Holmbridge, West Yorkshire 1972 / 1973
94 Lloyd Osborne Huddersfield, West Yorkshire 1974 / 1975
94 Roy Webb Littleborough, Lancashire 1977
94 Mike Stevenson Preston, Lancashire 1978
94 Tony Denning Bradford, West Yorkshire 1979
94 Pete Mayhew Barking, Essex 1980 / 1986
94 Andy Ford Sheffield, South Yorkshire 1983
94 Maurice Sullivan Wembley, Greater London 1989 / 1990
94 Derek Hopkinson Worksop, Nottinghamshire 1994
94 Sean Tilley Haswell, County Durham 1995 / 2004
94 Mark Johnson Coalville, Leicestershire 2009
94 John Dowson Thornley, County Durham 2012 / 2022
 
94A
94A Frank Greenwood Huddersfield, West Yorkshire 1954
 
94F
94F George Tufnell Colchester, Essex 1955
 
95
95 David Cotter Westminster, County of London 1954
95 J Keegan Maesteg, Wales 1955
95 John Childs Luton, Bedfordshire 1956 / 1958
95 Dave Tucker Kingswood, Surrey 1959 / 1960
95 Mark Mendoza Manor Park, Greater London 1961
95 Walter Matzke Rugby, Warwickshire 1965
95 Steve Nicholson Silksworth, Tyne & Wear 1966
95 Tommy Butson 1967
95 Peter Roebuck Long Eaton, Derbyshire 1968 / 1973
95 Ray Patter Leicester, Leicestershire 1975 / 1977
95 John Lund Clitheroe, Lancashire 1978 / 1986
95 Clive Shepherd Rugby, Warwickshire 1989
95 Leroy Clifford Skelmersdale, Lancashire 1990 / 2007
95 Tony Clare Sheffield, South Yorkshire 1994
95 Rob Mitchell Colne, Lancashire 2013 / 2024
95 Michael Lund Gisburn, Lancashire 2016
 
95A
95A George Naylor Huddersfield, West Yorkshire 1954
 
95F
95F George Read West Wimbledon, Surrey 1955
95F BR Hills Surbiton, Surrey 1955
 
96
96 John Durance Colston Bassett, Nottinghamshire 1954
96 Dennis Bell Denham, Buckinghamshire 1954
96 Derrick Bennett Prestwich, Lancashire 1955
96 R Jones Kettering, Northamptonshire 1955
96 Tony Griffiths Stanwell Moor, Surrey 1957 / 1965
96 Stan Crow Harrow, Middlesex 1960
96 Geoff Weston Kingston Blout, Oxfordshire 1967 / 1974
96 Pete Morris Shepshed, Leicestershire 1976 / 1983
96 Mick Bettridge Hucknall, Nottinghamshire 1984
96 Glyn Daft Sandiacre, Derbyshire 1985 / 1996
96 Shaun McLoughlin Rochdale, Lancashire 2000
96 Ian McKellar Horndon on The Hill, Essex 2004
96 Adam Perkins Birmingham, West Midlands 2006 / 2008
 
96A
96A Dusty Brochard Brooklyn NY, USA 1954
96A EM Wright Scunthorpe, Lincolnshire 1955
 
96F
96F George Read West Wimbledon, Surrey 1955
96F Dennis Bell Denham, Buckinghamshire 1955
 
97
97 Wilbur Chandler Edgware, Middlesex 1954 / 1956
97 Gerry Dommett Fordingbridge, Hampshire 1954 / 1963
97 Mick Humphries Bromley, Kent 1955
97 David Ross Hyde, Cheshire 1955 / 1957
97 H Lea Swinton, Lancashire 1958
97 Doug Kent Ilford, Essex 1966 / 1967
97 Geoffrey Hardman Wigan, Lancashire 1968
97 Pete Bozon Congleton, Cheshire 1969 / 1972
97 John Hill Barrowford, Lancashire 1973 / 1980
97 Murray Harrison Rothwell, Northamptonshire 1981 / 2020
97 Ryan Harrison Rothwell, Northamptonshire 2023 / 2024
 
97A
97A Jack Bradbury Dewsbury, West Yorkshire 1954
 
97F
97F EJ Read West Wimbledon, Surrey 1955
 
98
98 J Shaw Nottingham, Nottinghamshire 1954
98 R Coleman Twickenham, Middlesex 1954
98 Ernie Pollard Twickenham, Middlesex 1954
98 Joe Farley 1955
98 Ralph Charlesworth Woodley, Cheshire 1955
98 Don Mason Emsworth, West Sussex 1955 / 1962
98 George Sayers Ilkeston, Derbyshire 1956
98 Bob Laurie Daventry, Northamptonshire 1963 / 1974
98 Allan Jones Manchester, Greater Manchester 1976
98 David Kiff Luton, Bedfordshire 1977
98 Pete Turner Stoke-on-Trent, Staffordshire 1978 / 1981
98 Les Spencer Atherstone, Warwickshire 1983 / 2021
 
98A
98A Allan Roe Bradford, West Yorkshire 1954
 
98F
98F Jack Wiggins Chelsea, Middlesex 1954 / 1955
 
99
99 C May Barnes, Surrey 1954
99 Allan 1954
99 Dave Lewis Bulwell, Nottinghamshire 1954
99 George Craig Lee Green, Kent 1954 / 1955
99 EF Watson King's Lynn, Norfolk 1955
99 Len Allen Prickwillow, Cambridgeshire 1955
99 George Sayers Ilkeston, Derbyshire 1955
99 Jerzy Wójtowicz Sheffield, South Yorkshire 1955 / 1960
99 Vic Osbourne London, Greater London 1962
99 Derek Green Highgate, Middlesex 1963
99 Brian Jebson Huddersfield, West Yorkshire 1965
99 Lawrence Dunbar Newcastle-upon-Tyne, Tyne & Wear 1966 / 1967
99 Yogi Bowkett Huddersfield, West Yorkshire 1968 / 1981
99 Gerry Clayton Kettleby, Leicestershire 1970 / 1972
99 Ivan Braddock Macclesfield, Cheshire 1973 / 1980
99 Pete Hearn Bradford, West Yorkshire 1982
99 Tony Callaghan Newton Aycliffe, County Durham 1983 / 1989
99 Barrie Warnes Sheffield, South Yorkshire 1991
99 Graham Bird Burton-upon-Trent, Staffordshire 1993 / 1998
 
99A
99A Jimmy Gee Farnworth, Lancashire 1954
99A John Matthews Bulwell, Nottinghamshire 1954 / 1955
 
99B
99B Buster Lewis Bulwell, Nottinghamshire 1955
 
99F
99F Non-Stop Davies East Sheen, London 1955
 
100
100 Jimmy Wright Drayton, Oxfordshire 1954
100 Billy Allen Lambeth, Surrey 1954
100 Vince Jones Brasenose, Oxfordshire 1954 / 1955
100 Pauly Bear Didsbury, Lancashire 1955
100 Ted Simpson Aylsham, Norfolk 1955
100 Mike Garner Ilkley, West Yorkshire 1955
100 Al Beach Feltham, Middlesex 1955
100 H Cook Hereford, Herefordshire 1955
100 Sylvan Ranger Durrington, Wiltshire 1956 / 1959
100 Cliff Tindall Durrington, Wiltshire 1956 / 1962
100 Jock McCulloch Ayr, Scotland 1957
100 Frank Cobham Liverpool, Lancashire 1958
100 Terry Tipper 1963
100 Paul Rossouw Pretoria, South Africa 1964
100 Tony Neal Skeeby, North Yorkshire 1966 / 1974
100 Bill Needham Faversham, Kent 1975
100 Tony Abel Bedford, Bedfordshire 1976
100 Keith Steward Radcliffe, Lancashire 1977 / 1979
100 Harry Smith Colne, Lancashire 1980 / 1990
100 James Smith Leeds, West Yorkshire 2022
 
100A
100A Jimmy Wright Drayton, Oxfordshire 1954
100A Cliff Tindall Durrington, Wiltshire 1955
 
100F
100F Bert Harwood Ealing, Middlesex 1955 / 1956
 
101
101 Percy Nicholls Ipswich, Suffolk 1954
101 G Rosenthal Worcester, Worcestershire 1954
101 Norman Brown Southampton, Hampshire 1954 / 1957
101 George Jones Charlton, Greater London 1955
101 Doug Wright Norwich, Norfolk 1955
101 Jimmy Shaw Stoke Newington, Middlesex 1956
101 Ron Peploe Tadley, Hampshire 1956
101 Roy Wilson Upminster, Greater London 1957 / 1958
101 Frank Dignan Stockport, Cheshire 1958
101 Stan Berry Bury, Lancashire 1962
101 Jack Wilson Loughton, Essex 1964 / 1966
101 John Goodwin Macclesfield, Cheshire 1967
101 Andy Abel Gravenhurst, Bedfordshire 1968 / 1970
101 Tony Abel Bedford, Bedfordshire 1972
101 Wilf Greaves Bradford, West Yorkshire 1973 / 1974
101 Tony Lake Sheffield, South Yorkshire 1975
101 Ian Hartley Burnley, Lancashire 1977 / 1978
101 Tony Pidington Coventry, West Midlands 1979
101 Steve Buxton Long Eaton, Derbyshire 1980
101 James Smith Burton Latimer, Northamptonshire 1981
101 Pete Palmer Milton Keynes, Buckinghamshire 1982 / 1993
101 Gareth Wood Ashton-under-Lyne, Lancashire 2000 / 2005
101 Dave Waterhouse Rochdale, Lancashire 2009 / 2011
101 Chris Lawie Skegness, Lincolnshire 2013
101 Tristan Jackson Chester, Cheshire 2017 / 2021
 
101A
101A Den Northrop Coventry, Warwickshire 1954
 
102
102 B Murfitt Balham, Surrey 1954
102 Frank Gray 1954
102 P Cutler Southampton, Hampshire 1955
102 Ted Pankhurst Slough, Berkshire 1955 / 1956
102 Al Beach Feltham, Middlesex 1955 / 1956
102 Jack Wilson Loughton, Essex 1955 / 1960
102 Ted Dignan Stockport, Cheshire 1958
102 Brian Wignall Clitheroe, Lancashire 1963 / 1977
102 Colin Baldry Goole, Humberside 1980 / 2004
102 Michael Harrold Milton Keynes, Buckinghamshire 1993
 
102A
102A Len Ogbourne Northampton, Northamptonshire 1954
 
102F
102F Ted Pankhurst Slough, Berkshire 1955
102F Happy Massey Hounslow, Middlesex 1955
102F Bill Webb Slough, Berkshire 1955
102F Brian Pankhurst Slough, Berkshire 1955
 
102½
102½ Jimmy Webb 1955
 
103
103 Vic Tordoff Bradford, West Yorkshire 1954
103 JL Barley 1954
103 Johnny Brise Dartford, Kent 1954 / 1961
103 Bill Webb Slough, Berkshire 1955
103 Sam Warner 1955
103 Jim Warner 1956
103 Jack Wilson Loughton, Essex 1963
103 Trevor Normanton York, North Yorkshire 1966
103 Chris Earl Bishop Auckland, County Durham 1967 / 1968
103 Bill Houseman Harrogate, North Yorkshire 1969 / 1972
103 Mike Parkes Oldham, Lancashire 1973
103 Alec Hartley Oldham, Lancashire 1974 / 1975
103 Gordon Carter Liversedge, West Yorkshire 1976
103 Derek Bryan Leeds, West Yorkshire 1977
103 David Ison Loughborough, Leicestershire 1978 / 1982
103 Roger Mitchell Colne, Lancashire 1983 / 1987
103 Robert Warner Milton Keynes, Buckinghamshire 1990 / 1993
103 Matt Hodgson Loughborough, Leicestershire 2000
103 Andy Swann Manchester, Greater Manchester 2002
103 Rich Masterson Stoke-on-Trent, Staffordshire 2006 / 2018
 
103A
103A Hans-Peter Bogelund Leamington, Warwickshire 1954
 
103F
103F Johnny Goldsmith Brentford, Essex 1955
 
104
104 Jack Riley Chelsea, County of London 1954
104 Tony Lapper Littlemore, Oxfordshire 1954 / 1955
104 Ted Holt Northampton, Northamptonshire 1954 / 1956
104 Ted Pankhurst Slough, Berkshire 1955 / 1971
104 Crackerjack Riley 1956
104 Pete Merries Shambrooke, Bedfordshire 1972
104 Alan Casserley Stevenage, Hertfordshire 1973 / 1974
104 Roy Molloy Middle Barton, Oxfordshire 1976 / 1979
104 Paul Bromham Barking, Essex 1980
104 Neil McAuliffe Birmingham, West Midlands 1982
104 Warren Jackson Bolton, Lancashire 1983 / 1985
104 Paul Belton Long Eaton, Derbyshire 1987 / 1988
104 Barry Frankish Market Rasen, Lincolnshire 2000 / 2001
104 Dave Dearden Huddersfield, West Yorkshire 2004 / 2005
104 Paul Spooner Darlington, County Durham 2009 / 2018
 
104A
104A Ted Oddy Coventry, Warwickshire 1954
104A Norman Hudson Sheffield, South Yorkshire 1955
 
104F
104F Red-Hot Cole Basingstoke, Hampshire 1955
 
105
105 Johnnie Batchelor Edgware, Middlesex 1954
105 Maurice Charles Cardiff, Wales 1955
105 Pat Righton Chipping Campden, Gloucestershire 1955 / 1958
105 Stan Potter 1956
105 Jack Riley Chelsea, County of London 1956
105 P Goddard 1958
105 G Heap Accrington, Lancashire 1960
105 Graham Martin Banbury, Oxfordshire 1961
105 John Scott Harrogate, North Yorkshire 1963 / 1969
105 Trevor Withers Slough, Buckinghamshire 1970 / 1972
105 Bob Gardner Coventry, West Midlands 1974 / 1981
105 Terry Richardson Rugby, Warwickshire 1982 / 1983
105 Keith Palmer Milton Keynes, Buckinghamshire 1984 / 1994
105 Chris Bonner Poynton, Cheshire 2002 / 2017
 
105A
105A Peter Conquest Coventry, Warwickshire 1954
 
106
106 W Jones 1954 / 1956
106 Cyril Ainsworth Newbury, Buckinghamshire 1954 / 1960
106 P Tracey Bath, Avon 1955
106 Jack Wilson Loughton, Essex 1961 / 1962
106 Jimmy Young Boroughbridge, North Yorkshire 1963 / 1998
106 Chris Farnell Clitheroe, Lancashire 2006 / 2007
106 Stuart Baker Sutton Coldfield, West Midlands 2011 / 2013
 
106A
106A Phil Hart Birmingham, Warwickshire 1954
 
106F
106F Syd Rose Feltham, Middlesex 1955
 
107
107 GW Barker Brentwood, Essex 1954
107 SJ Hartley Radstock, Somerset 1954
107 John McDonald Ascot, Berkshire 1955
107 Hellcat Herriot Bayswater, Greater London 1955
107 H Burrow 1956
107 Willie Harrison Rotherham, South Yorkshire 1957 / 1958
107 George Burden Chertsey, Surrey 1958
107 Mick Thompson Broadway, Worcestershire 1963 / 1965
107 Martin Hanna Coventry, West Midlands 1966 / 1970
107 Bill Sibley Hillingdon, Greater London 1971 / 1972
107 Alan Miles Harrow, Greater London 1973 / 1978
107 Pete Bashford Dagenham, Essex 1979 / 1989
107 James Yarrow Desborough, Northamptonshire 1990 / 1991
107 Lee Robinson Barrow Upon Soar, Leicestershire 2002 / 2011
 
107A
107A Arthur Dawkins Walworth, Surrey 1954
 
107F
107F John McDonald Ascot, Berkshire 1955
 
108
108 Jack Bond Tooting, Surrey 1954 / 1955
108 Johnny Cootes Sutton Bridge, Lincolnshire 1956
108 Steve Storm Churchover, Warwickshire 1957 / 1958
108 Les Desmond Southam, Warwickshire 1957 / 1968
108 Ray Garnett Skipton, North Yorkshire 1969 / 1974
108 Graham Jones Manchester, Greater Manchester 1976
108 Pete Jackson Burnley, Lancashire 1977 / 1979
108 Steve Evans Radcliffe, Greater Manchester 1981 / 1992
108 Peter Hobbs Thrapston, Northamptonshire 2013 / 2023
 
108A
108A Arthur Payne Birmingham, West Midlands 1954
 
108F
108F Ron Bryant Surbiton, Surrey 1955
 
109
109 Blondie Melbourne Yateley, Surrey 1954
109 Johnny Sturgess Humberstone, Leicestershire 1954
109 WE Kennett Kentish Town, Middlesex 1954 / 1955
109 Roy Gover Whiteparish, Wiltshire 1955
109 Bert Harwood Ealing, Middlesex 1955
109 Johnny Allen New Cross, Kent 1956 / 1957
109 Ray Ambler Swanley, Kent 1958 / 1960
109 Ken Dignan Stockport, Cheshire 1959
109 John Aris Banbury, Oxfordshire 1962 / 1963
109 Reg Pryor East Ham, Essex 1964 / 1970
109 Stan Berry Bury, Lancashire 1971
109 Martin Nipen Aylesbury, Buckinghamshire 1972
109 Phil Smith Huddersfield, West Yorkshire 1974 / 2003
109 John Drury Leeds, West Yorkshire 1980
109 Jed Masters Daventry, Northamptonshire 1981 / 1982
109 Roy Potter 1983
109 Ed Ball Letchworth, Hertfordshire 1984 / 1988
109 Stuart Biddle Coventry, West Midlands 2013
109 Jonathon Holden Keighley, West Yorkshire 2020
 
109A
109A El Toro Leicester, Leicestershire 1954
 
109F
109F Vic Carter Willesden Green, Middlesex 1955
 
110
110 A Jarman Westcliff-on-Sea, Essex 1954
110 Willie Harrison Rotherham, South Yorkshire 1954
110 Mack MacKenzie Oxford, Oxfordshire 1955
110 Vic Pliopa Hornchurch, Essex 1955 / 1957
110 Tom Pearson Slough, Berkshire 1956 / 1957
110 Brian Dignan Stockport, Cheshire 1958
110 Brian Connor 1958
110 Len Peacock Eton, Berkshire 1958 / 1959
110 Billy Dignan Stockport, Cheshire 1959
110 Sprog Bennett Alperton, Middlesex 1960
110 Jumbo Allen High Wycombe, Buckinghamshire 1961
110 Ray Scriven Fairford, Gloucestershire 1966 / 2004
 
110A
110A Ken Hurtley Leeds, West Yorkshire 1954
110A Jack Tipping Ilkley, West Yorkshire 1954 / 1955
 
110F
110F Richard Jack King's Cross, London 1955
110F Iggy Paice Mitcham, Surrey 1955
 
110X
110X Mack MacKenzie Oxford, Oxfordshire 1955
110X Billy McDonald Aldershot, Hampshire 1955
 
111
111 Mike Garner Ilkley, West Yorkshire 1954
111 EE McGowan Banbury, Oxfordshire 1954
111 Deardsly 1955
111 Ed North Blackheath, Staffordshire 1955
111 Alan Melbourne Yateley, Surrey 1955
111 Gerry Weir Ipswich, Suffolk 1955
111 Harry Hobbs Fleet, Hampshire 1956 / 1957
111 Norman Sutton Pendleton, Lancashire 1958
111 John Allsop Burton-upon-Trent, Staffordshire 1959 / 1962
111 Mick Harrison Sheffield, South Yorkshire 1963 / 1964
111 Roy Wilson Upminster, Greater London 1966 / 1974
111 Trevor Brennan Bewdley, Worcestershire 1976 / 1978
111 Lee Wilson Stapleford, Essex 1979 / 1982
111 John Sumner Preston, Lancashire 1984 / 1985
111 Norman Mlodecki Skipton, North Yorkshire 1986
111 Lester Stacey Whitchurch, Shropshire 1990
111 Mark Taylor Bacup, Lancashire 1997
111 Neal Mellish Worksop, Nottinghamshire 1999 / 2001
111 Mike Williamson Blackpool, Lancashire 2008 / 2012
111 Katie Addyman Minskip, North Yorkshire 2022
 
111A
111A Ted Holt Northampton, Northamptonshire 1954 / 1955
111A Norman Sutton Pendleton, Lancashire 1955
111A Harry Hobbs Fleet, Hampshire 1955
 
112
112 John Spade Huddersfield, West Yorkshire 1954
112 Ken Sheridan Enfield, Middlesex 1954 / 1955
112 Bill Edwards Wednesfield, Staffordshire 1955
112 JP Middleton Norwich, Norfolk 1955
112 Flyer Flux 1956 / 1957
112 George Dignan Stockport, Cheshire 1958
112 Bill Williams Milford, Surrey 1961
112 Jeff Fletcher Rochdale, Lancashire 1963
112 Adrian Hutchinson York, North Yorkshire 1964 / 1966
112 Tony Neal Skeeby, North Yorkshire 1965
112 Malcolm Quick St Albans, Hertfordshire 1967 / 1968
112 Mike Drabble Macclesfield, Cheshire 1969 / 1976
112 Dave Simm Blackburn, Lancashire 1977 / 1983
112 Steve Williams Bacup, Lancashire 1984 / 1987
112 Tony Guest St Albans, Hertfordshire 1992 / 2000
112 David Shaw Blackpool, Lancashire 2003 / 2004
 
112A
112A Brian Jackson Liverpool, Lancashire 1954
 
112F
112F Tommy Stapley Islington, Middlesex 1955
 
113
113 Jack Crawley Knightsbridge, Middlesex 1954 / 1956
113 Jumbo Allen High Wycombe, Buckinghamshire 1956 / 1958
113 Jack Wood Bolton, Lancashire 1958 / 1961
113 Ken Sheridan Enfield, Middlesex 1959
113 Brian Pankhurst Slough, Berkshire 1960
113 Sam Groves Coventry, West Midlands 1963 / 1965
113 Roger Tuckwood Leicester, Leicestershire 1966 / 1967
113 Dave Brown London, Greater London 1968 / 1969
113 Marcus Pyke Liverpool, Merseyside 1970
113 Pete Hill Birmingham, West Midlands 1971 / 1980
113 Russ Humphrey Preston, Lancashire 1982 / 1993
 
113A
113A Bill Plumb Cheadle, Cheshire 1954
 
113F
113F Ray Way Wraysbury, Surrey 1955
 
114
114 B Waters Dunstable, Bedfordshire 1954
114 Charles Collett Birmingham, Warwickshire 1955
114 Pete Dockree Hounslow, Middlesex 1956 / 1958
114 Edgar Metcalfe Ashton-under-Lyne, Lancashire 1958 / 1959
114 Ivor Pike East Horsley, Gloucestershire 1959 / 1961
114 Bunny Webb Bournemouth, Dorset 1962 / 1966
114 Nigel Shaw Worcester, Worcestershire 1967 / 1973
114 Chris Newsome Huddersfield, West Yorkshire 1974 / 1979
114 Rick Fawbert Goole, Humberside 1982
114 Arthur Rogers Studley, Warwickshire 1983 / 1984
114 Roy Callinswood Chesterfield, Derbyshire 1985
114 Dean Harper Toton, Nottinghamshire 1987 / 1988
114 Peter Nicholas Nantwich, Cheshire 1992
114 Graham Wagstaff Aldridge, West Midlands 2000 / 2001
114 Damien Carr Sheffield, South Yorkshire 2003 / 2007
 
114A
114A Frank Lawton Liverpool, Lancashire 1954
 
115
115 Phil Hart Birmingham, Warwickshire 1954
115 Iggy Paice Mitcham, Surrey 1954 / 1955
115 Fred Harrison Bolton, Lancashire 1955
115 Alan Read Newbury, Buckinghamshire 1957 / 1959
115 Brian Hinckley Harringay, Middlesex 1960
115 Ken Carter Chadderton, Lancashire 1963 / 1965
115 Trevor Davis Worcester, Worcestershire 1966 / 1967
115 Trevor Withers Slough, Buckinghamshire 1968 / 1969
115 Bob Smith Newcastle-under-Lyme, Staffordshire 1971 / 1983
115 Paul Carter Loughton, Essex 1974
115 Ali Davison Haswell, County Durham 1975 / 1982
115 Phil Dearden Huddersfield, West Yorkshire 1984 / 1985
115 Geoff Coales Kettering, Northamptonshire 1986
115 Kevin Sutton Broughton Astley, Leicestershire 1987 / 1988
115 Peter Hayes Castle Donington, Leicestershire 1991 / 1992
115 Simon Carr Sheffield, South Yorkshire 2000 / 2007
115 Steve Dodds Blackpool, Lancashire 2010 / 2011
115 Craig McLoughlin Guiseley, West Yorkshire 2017 / 2023
 
115A
115A Paul Liddle Salford, Lancashire 1954
 
115F
115F Fred Burness Gospel Oak, Middlesex 1955
 
116
116 George Read West Wimbledon, Surrey 1954
116 Bill Webb Slough, Berkshire 1955
116 Jimmy MacLean Staines, Surrey 1955
116 Tony Hudson Bradford, West Yorkshire 1955
116 Ken Menlock 1955
116 Bert Steddy Colindale, Middlesex 1955
116 C Bursden 1956
116 Jimmy Ashley Evesham, Worcestershire 1957 / 1959
116 Eddie Bloomfield Walworth, Surrey 1960
116 Gerald Dignan Stockport, Cheshire 1960
116 Michael Melia Rayleigh, Essex 1961 / 1962
116 Ken Carter Chadderton, Lancashire 1966 / 1972
116 Colin Stuttard Oldham, Lancashire 1973
116 Johnny Hewer Loughton, Essex 1974
116 Kevin Taylor Atherstone, Warwickshire 1976 / 1977
116 George Wilkinson Ilkley, West Yorkshire 1978
116 Kevin Clare Ilkeston, Derbyshire 1980 / 1996
116 John Mann Hartlepool, Cleveland 1981 / 1982
116 Phil Rogers Studley, Warwickshire 1983 / 1992
116 Ian Wragg Buxton, Derbyshire 2000 / 2002
116 Gary Coffey Abernethy, Scotland 2018
 
116A
116A Phil Claus Toronto, Canada 1954
 
117
117 Peter Dean Acton Green, Middlesex 1954 / 1955
117 Arthur Lewis Totton, Hampshire 1955
117 Ron Woods Hackney, Middlesex 1957 / 1959
117 Gerald Dignan Stockport, Cheshire 1960
117 Dennis Lee Sheffield, South Yorkshire 1963 / 1970
117 John Pike Liverpool, Merseyside 1971
117 Michael Gamble Braunstone, Leicestershire 1972
117 John Moody Manchester, Greater Manchester 1973 / 1974
117 Anne Baldwin Barrowford, Lancashire 1975 / 1977
117 Rob Scriven Lechlade, Gloucestershire 1978 / 2021
 
117A
117A Eric Dermot Bradford, West Yorkshire 1954
 
118
118 Ernie Pollard Twickenham, Middlesex 1954
118 Wal Morton Norwich, Norfolk 1955 / 1956
118 Gerry Dommett Fordingbridge, Hampshire 1955 / 1956
118 Frank Pilbrow Hounslow, Middlesex 1957
118 Maurice Goddard Spalding, Lincolnshire 1958 / 1960
118 Cecil Laurie Byfield, Northamptonshire 1963 / 1964
118 Steve Johnson Barking, Essex 1969 / 1972
118 David Sagar Bradford, West Yorkshire 1973
118 Ian Stubbs Leeds, West Yorkshire 1976
118 Dave Jebson Northallerton, North Yorkshire 1977 / 1978
118 Ivan Cotton Burton-on-Trent, Staffordshire 1979 / 1980
118 Fred Miller Bolton, Lancashire 1981 / 1985
118 Arthur Rogers Studley, Warwickshire 1992
118 Fred Skinner Studley, Warwickshire 1994 / 1996
118 Steve Harrison Ashbourne, Staffordshire 1999 / 2017
 
118A
118A Bill Bendix Leominster, Herefordshire 1954
118A Maurice Goddard Spalding, Lincolnshire 1955
 
119
119 Bill Bendix Leominster, Herefordshire 1954
119 HW Sands Scunthorpe, Lincolnshire 1954
119 Brian Kershaw Springhead, Lancashire 1955 / 1957
119 Herbert Hayes Cobham, Kent 1959
119 Stan Hayes Chichester, West Sussex 1959
119 Alan Croft King's Lynn, Norfolk 1960
119 Cliff Crofts King's Lynn, Norfolk 1960
119 Reg Parkin Gateshead, Tyne & Wear 1966
119 David Smith Leicester, Leicestershire 1967 / 1969
119 Rick Young Stoke-on-Trent, Staffordshire 1970
119 Mike Owers Chelmsford, Essex 1971
119 Brian Wallace Farnworth, Lancashire 1972 / 1976
119 Simon Wallace Blackpool, Lancashire 2000 / 2003
 
119A
119A Bill Bendix Leominster, Herefordshire 1954 / 1955
119A Brian Kershaw Springhead, Lancashire 1955
 
120
120 Wilf Jay Rotherham, South Yorkshire 1954
120 LJ Nutt Mitcham, Kent 1954
120 Noel Evans Urmston, Lancashire 1954
120 George Methley Stockwell, County of London 1954 / 1960
120 Dennis Smillie Hepworth, North Yorkshire 1966 / 1967
120 Bobby Kitchener London, Greater London 1969
120 Don Smith Longsight, Lancashire 1970 / 1982
120 Dave Robinson Stockport, Greater Manchester 1974 / 1978
120 Karl Wilkinson Bradford, West Yorkshire 1983
120 Mick Quinlan Bolton, Lancashire 1986
120 John Marks Market Drayton, Shropshire 1987 / 1988
120 Steve Anderson High Wycombe, Buckinghamshire 2011 / 2015
120 Casey Englestone East Ruston, Norfolk 2018 / 2024
 
120A
120A Noel Evans Urmston, Lancashire 1954
 
121
121 Grif 1954
121 Derek Hoss Bromley, Kent 1954 / 1955
121 Junior Sherbert 1955
121 George Radwin Paddington, Middlesex 1955 / 1963
121 Ron Amas Cowley, Oxfordshire 1964
121 Ted Montague Market Harborough, Leicestershire 1965 / 1966
121 Ken Sanders Ely, Cambridgeshire 1967 / 1974
121 Bill Marvin Leicester, Leicestershire 1976 / 1978
121 Kevin Rawlins Rugby, Warwickshire 1979 / 1981
121 Chris Wilkinson Harrogate, North Yorkshire 1982 / 1997
121 Kevin Shinn Staines, Surrey 2000 / 2011
121 Ollie Skeels Three Holes, Norfolk 2018
 
121A
121A Wilf Jay Rotherham, South Yorkshire 1954
 
121F
121F Derek Hoss Bromley, Kent 1956
 
122
122 Tom Ryder Stepney, Middlesex