Drivers

1 Tom Harris Altrincham, Cheshire
2 Paul Harrison Wickersley, South Yorkshire
5 Charlie Sworder Molesworth, Cambridgeshire
8 Catherine Harris Winderton, Oxfordshire
11 Neil Scriven Cirencester, Gloucestershire
12 Michael Scriven Lechlade, Gloucestershire
13 Kelvin Hassell Lower Picker, East Sussex
16 Mat Newson Aylsham, Norfolk
18 Danny Ford Barnsley, South Yorkshire
19 Jon Horne Worcester, Worcestershire
20 Liam Gilbank Rotherham, South Yorkshire
21 Mark Gilbank Rotherham, South Yorkshire
23 Alistair Plant Barnsley, South Yorkshire
24 Mark Adkins Mirfield, West Yorkshire
25 Bradley Harrison Wickersley, South Yorkshire
28 Ian Coulson Hartlepool, County Durham
30 Tom Storry Wetherby, West Yorkshire
31 Oliver Wadsworth Dewsbury, West Yorkshire
34 Mal Brown Liversedge, West Yorkshire
35 Neil Shenton Middlewich, Cheshire
41 Scott Smith Dalgety Bay, Scotland
43 Adam Bamford Brixworth, Northamptonshire
44 Tom Brown Liversedge, West Yorkshire
45 Nigel Harrhy Hampton-in-Arden, West Midlands
47 Simon Traves Skegness, Lincolnshire
48 Shaun Webster Sheffield, South Yorkshire
50 Michael Jackson King's Lynn, Norfolk
51 Dylan Williams-Maynard Stockport, Greater Manchester
53 John Lund Rimington, Lancashire
55 Craig Finnikin Leek, Staffordshire
67 Henry Robson Staindrop, County Durham
73 Chris Cowley Nuneaton, Warwickshire
78 Lewis Galer King's Lynn, Norfolk
80 Jake Hall Skipton, North Yorkshire
86 John O'Brien Alderley Edge, Cheshire
90 Peter Nee Brompton-on-Swale, North Yorkshire
93 Sam Makim Elswick, Lancashire
95 Rob Mitchell Colne, Lancashire
97 Ryan Harrison Rothwell, Northamptonshire
108 Peter Hobbs Thrapston, Northamptonshire
115 Craig McLoughlin Guiseley, West Yorkshire
120 Casey Englestone East Ruston, Norfolk
124 Kyle Gray Cranford, Northamptonshire
127 Austin Moore Blackburn, Lancashire
128 Simon Binder Wolverhampton, West Midlands
132 James Hall-Morton Cleckheaton, West Yorkshire
135 Charlotte Haworth Blackburn, Lancashire
138 Dave Polley Manea, Cambridgeshire
141 Carl Pickering Mirfield, West Yorkshire
145 John Adams Kidderminster, Worcestershire
147 Eddie Collins Birtsall, West Yorkshire
150 Mick Sworder Molesworth, Cambridgeshire
157 Adam Joyce Burton-upon-Trent, Staffordshire
161 Harry Moir Flitwick, Bedfordshire
163 Mark Balmer Burnley, Lancashire
166 Bobby Griffin Retford, Nottinghamshire
168 Micky Brennan Nelson, Lancashire
172 Micky Randell Sharnford, Leicestershire
175 Karl Hawkins Silsden, West Yorkshire
178 Richard Burt Loughborough, Leicestershire
180 Jack Witts Coppull, Lancashire
185 Lenny Smith Tatenhill, Staffordshire
186 Brian Kitchen Bradford, West Yorkshire
191 Joshua Smith Loughborough, Leicestershire
195 Dean Whitwell Cottenham, Cambridgeshire
211 Phoebe Wainman-Hawkins Silsden, West Yorkshire
212 Danny Wainman Silsden, West Yorkshire
215 Geoff Nickolls Melton Mowbray, Leicestershire
216 Jack France Liversedge, West Yorkshire
217 Lee Fairhurst Ossett, South Yorkshire
218 Derek Fairhurst Bolton, Greater Manchester
219 Jacklyn Fairhurst Ossett, South Yorkshire
220 Will Hunter Preston, Lancashire
226 Darren Lindsay Barrow Upon Soar, Leicestershire
235 Mick Haworth Blackburn, Lancashire
238 Rich Bryan Clitheroe, Lancashire
242 Joe Nickolls Melton Mowbray, Leicestershire
249 Jonathon Gibson Bury, Greater Manchester
252 Sam France Cleckheaton, West Yorkshire
259 Paul Hines Hinckley, Leicestershire
261 Tim Parry Barton Under Needwood, Staffordshire
263 Chris Worrall Bowburn, County Durham
268 Richard Woods Newark, Nottinghamshire
269 Thomas Rogers Finedon, Northamptonshire
270 Colin Dimelow Droylsden, Greater Manchester
271 Sam Whitely Milnrow, Greater Mancehster
287 Jansen Wilkinson Skegness, Lincolnshire
289 Jake Walker Pilsley, Derbyshire
293 Andrew Benson Hartlepool, Cleveland
295 Louis Goodwin Trelawnyd, Wales
299 Nathan Harrison Cleckheaton, West Yorkshire
300 Paul Carter Lea, Lincolnshire
303 Karl Whiteman Alfreton, Derbyshire
311 Sean Naismith Airdrie, Scotland
312 John Thompson Doncaster, South Yorkshire
316 Rick Lenssen Baarloo, Netherlands
318 Rob Speak Tyldesley, Greater Manchester
325 Richard Davies Leicester, Leicestershire
326 Mark Sargent Spalding, Lincolnshire
327 Dan Hughes Offenham, Worcestershire
335 Mark Woodhull Loughborough, Leicestershire
336 Trevor Queenan Bewdley, Worcestershire
337 Dave Willis North Deighton, West Yorkshire
338 Chris Brocksopp Leicester, Leicestershire
339 Ant Lee Gloucester, Gloucestershire
345 Jake Harrhy Coventry, West Midlands
346 Ashley England Brentwood, Essex
350 Hannah Andrew Tideswell, Derbyshire
357 Emily Goodwin Trelawnyd, Wales
358 Matthew Hunting Harleston, Norfolk
359 Matt Abdy Sutton on Trent, Nottinghamshire
360 Billy Queenan Bewdley, Worcestershire
364 Rob Plant Milnrow, Greater Manchester
368 Callum Thornton Riseley, Bedfordshire
369 Martin Ford Sheffield, South Yorkshire
370 Rowan Venni Spalding, Lincolnshire
372 Colin Goodswen Harleston, Norfolk
373 Dale Bennett Hinckley, Leicestershire
378 Ollie Hertzog Manchester, Greater Manchester
381 Tyrone Evans Tipton, West Midlands
384 Carl Boswell Banbury, Oxfordshire
388 Ash Patch Winsford, Cheshire
392 Lewis Evans Tipton, West Midlands
404 Danny Mitchell Skelmanthorpe, West Yorkshire
407 Craig Smith Stourport, Worcestershire
408 Ant Whorton-Eales Shenstone, Staffordshire
414 Harley Halton Byfield, Northamptonshire
415 Russell Cooper Sawston, Cambridgeshire
424 Mike Heywood Middleton, Greater Manchester
431 Ian Bond Weston Super Mare, Somerset
446 Joe Booth Huddersfield, West Yorkshire
450 Sam Mee Shepshed, Leicestershire
452 Josh Spiers Evesham, Worcestershire
453 Thomas Andrew Tideswell, Derbyshire
456 Adam Rubrey Leek, Staffordshire
457 Callum Gill King's Lynn, Norfolk
463 James Morris Warrington, Cheshire
469 Jonathon Davison Haswell, County Durham
475 Jordan Cooper Sawston, Cambridgeshire
484 Craig Utley Sheffield, South Yorkshire
498 Olly Spencer Atherstone, Warwickshire
499 Marc Clayton North Kelsey Moor, Lincolnshire
501 George Elwell Stowe-by-Chartley, Staffordshire
502 Ricky Wilson Farnhill, North Yorkshire
504 Tom Shaw Great Haywood, Staffordshire
505 Roland Lamb Marchington Woodlands, Staffordshire
510 Paul McIntosh County Durham
515 Frankie Wainman Silsden, West Yorkshire
524 Jason Cull Droitwich, Worcestershire
525 Nigel de Kock Beverwijk, Netherlands
526 Finn Sargent Spalding, Lincolnshire
530 Darren Sheen Uttoxeter, Staffordshire
532 Daz Kitson March, Cambridgeshire
541 Willie Skoyles Heacham, Norfolk
543 Drew Lammas Welwyn, Hertfordshire
544 Ben Howard Rochdale, Greater Manchester
545 William Adams Kidderminster, Worcestershire
548 Dan Brooke Halifax, West Yorkshire
551 Courtney Finnikin Southampton, Hamspshire
555 Frankie Wainman Silsden, West Yorkshire
559 Lilly Finnikin Leek, Staffordshire
563 Neil Coulson Hartlepool, County Durham
566 Jack Prosser Kidderminster, Worcestershire
568 Nick Schofield Halifax, West Yorkshire
571 Ross Graham Kirkcaldy, Scotland
580 Matty Allman Bedford, Bedfordshire
582 Karl Mosley Sheffield, South Yorkshire
587 Sam Brigg Huddersfield, West Yorkshire
590 Andrew Yull Stillington, North Yorkshire
 
Non BriSCA drivers
H6 Pascal Spigt Den Hoorn, Netherlands
H14 Rick Wobbes Dronrijp, Netherlands
H27 Rutger Valk Waarland, Netherlands
H36 Wendy Koopmans Alkmaar, Netherlands
H38 Bart Koopmans Alkmaar, Netherlands
H47 Danny van Wamelen Pijnacker, Netherlands
H48 Niek Damstra Giekerk, Netherlands
H54 Sierd de Vries Opende, Netherlands
H56 Jorn Adema Makkum, Netherlands
H61 Koen Maris Groningen, Netherlands
H76 Wierd Gietema IJlst, Netherlands
H79 Louw de Vries Kootstertille, Netherlands
H86 Edwin Ploeg Roden, Netherlands
H90 Roelof van der Veen Roden, Netherlands
H99 Johan Catsburg Waverveen, Netherlands
H100 Joey Sloofff Zwijndrecht, Netherlands
H112 Arjan Ligthart Schagerbrug, Netherlands
H124 Wim Peeters Nijmegen, Netherlands
H141 Richard Falkena Nijland, Netherlands
H152 Gert-Jan Klok Sint Annaparochie, Netherlands
H154 Kay Lenssen Anna Paulowna, Netherlands
H161 Tom Maris Roden, Netherlands
H179 Sjaak Kentie Lopik, Netherlands
H181 Mark Veenstra Scharnegoutum, Netherlands
H195 Harmen Zwerver Koudum, Netherlands
H210 Peter Susan Assendelft, Netherlands
H214 Dennis Sintebin Heerhugowaard, Netherlands
H215 Albert Sikkema Zwaagwesteinde, Netherlands
H226 Pieter van der Iest Drachten, Netherlands
H229 Tsjalle Greidanus Franeker, Netherlands
H240 Henk-Jan Ronitz Assendelft, Netherlands
H248 Mika Ronitz Assendelft, Netherlands
H295 Willem Zwerver Koudum, Netherlands
H296 Wim Groszpietsch Den Burg, Netherlands
H299 Colin Schutter Noorden, Netherlands
H311 Remco Dijkstra Berlikum, Netherlands
H315 Jaap Hiemstra Twijzel, Netherlands
H317 Hindrik Gommers Kootstertille, Netherlands
H318 Rick Lenssen Baarloo, Netherlands
H330 Richard Peeters Vlodrop, Netherlands
H332 Nathalie Wekema Yde, Netherlands
H337 Dennis Tesselaar Breezand, Netherlands
H389 Mike Sijbers Baarlo, Netherlands
H410 Jelle Tesselaar Winkel, Netherlands
H418 Niels Tesselaar Alkmaar, Netherlands
H496 Luke Groszpietsch Den Burg, Netherlands
H511 Arjen de Wilde Bergum, Netherlands
H575 Yoren Winands Vrouwenparochie, Netherlands
H592 Auke Osinga Oosthem, Netherlands
H603 Rogier van Baaren Lopik, Netherlands
H604 Stefan van Rossum Schoonhoven, Netherlands
H618 Wybe de Vries Hantum, Netherlands
H625 Yne Wiebe Terpstra Hallum, Netherlands
H627 Teun Commandeur Driel, Netherlands
H642 Roel Coenen Baarlo, Netherlands
H661 Jeffrey Pikkert Hoogkerk, Netherlands
H710 Roy Peetoom Winkel, Netherlands
H717 Willem Bas Warmenhuizen, Netherlands
H800 Jaro van de Vondervoort Hippolytushoef, Netherlands
NZ026 Kaelin Mooney Whanganui, New Zealand
NZ1 Asher Rees Foxton, New Zealand
NZ26 Mitch Vickery Waitara, New Zealand
NZ34 Rebecca Barr Normanby, New Zealand
 
169 UK drivers + 64 overseas drivers